Tego jeszcze nie było! Odkąd opisuję promocję, to premii 500zł od Millennium jeszcze nie widziałam. Mogę jednak uspokoić, że pomimo podwojenia wysokości premii, warunki samej promocji, pozostały równie proste jak zwykle.

Jedyne co musisz zrobić to założyć konto w Millennium na tej specjalnej stronie oraz wykonać kilka płatności kartą (na dowolną kwotę) i kilka zwykłych przelewów zasilających nowe konto – w miesiącach podanych w regulaminie promocji. Wszystko dokładnie wyjaśnię w dzisiejszym artykule!

Jednak zanim przejdziemy do instrukcji, co należy zrobić w promocji, chcę abyś przyjrzał się nagrodzie, którą tutaj otrzymujesz.

Otóż premia podzielona jest na 3 części:

 • 200 zł przelewem na Twoje konto do wydania na co tylko zechcesz.
 • 50 zł w postaci e Karty Goodie – do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce.
 • 250 zł w bonie na zakupy w sklepie internetowym Huawei, w którym znajdziesz oczywiście telefony i laptopy ale również zegarki i słuchawki.

Jeśli więc od dłuższego czasu myślałeś nad jakimś fajnym telefonem lub gadżetem do niego, to teraz możesz zrobić takie zakupy obniżając kwotę w koszyku o 250zł. Do tego odlicz 200zł, które wpłynie na Twoje konto, za które możesz sfinansować np. kolejną część kwoty za nowy telefon. No i pamiętaj, że zostanie Ci jeszcze 50zł w postaci eKarty Goodie na jakieś drobne przyjemności 🙂

Wychodzi z tego, że za założenie konta w Banku Millennium na tej stronie i wykonanie kilku banalnych aktywności możesz mieć naprawdę wielki pakiet korzyści, więc czym prędzej przechodzę do omawiania kolejnych elementów tej promocji.

Ważne żebyś wiedział, że wcale nie musisz rezygnować z obecnego konta bankowego. Możesz założyć konto w tej promocji i mieć je jako konto dodatkowe.

W ostatnich dniach spłynęło do nas mnóstwo wiadomości, od czytelników, którzy w taki sam sposób otrzymali bonusy z poprzedniej edycji promocji Banku Millennium (choć wtedy niestety premia była niższa).

Sam zobacz:

Pamiętaj, że to nie żaden konkurs, loteria ani losowanie. To promocja w której KAŻDY, kto wykona poniższe kroki, otrzymuje nagrodę w postaci gotówki i bonów. GWARANTUJE to regulamin promocji, który znajdziesz zawsze na końcu tekstu.

Jeśli będziesz się trzymać naszego artykułu to nagrodę na pewno dostaniesz. Po jej odebraniu sam zdecydujesz, czy chcesz nadal korzystać z oferty Banku Millennium (ja korzystam do dziś), czy może wolisz zamknąć konto. Nie ma żadnych zobowiązań.

Promocja jest tak dobra, że Millennium ograniczyło ilość promocyjnych kont do 1000, więc czym prędzej skorzystaj z tej okazji. Po wyczerpaniu tego limitu, linki w moim artykule przestaną działać.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocje skierowane są dla nowych, pełnoletnich klientów Banku Millennium, czyli do tych wszystkich, którzy na dzień rozpoczęcia promocji (czyli 27 maja 2021 roku), nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium (konta osobistego, kart pre-paid, lokaty, konta oszczędnościowego, karty kredytowej).

Nie możesz być też współposiadaczem, osobą uprawnioną do składania dyspozycji ani poręczycielem.

Podobnie, jeśli w przeszłości brałeś udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student to nie możesz wziąć udziału w tej edycji.

Czy na pewno nie ma żadnych dodatkowych opłat?

Opisując promocje zawsze opieram się na własnym doświadczeniu i przemyśleniach z nim związanych. Wiem więc, że jednym z pierwszych nasuwających się pytań podczas uczestnictwa w promocji bankowej jest: „Czy aby na pewno nie ma żadnych ukrytych opłat? Co trzeba zrobić, żeby konto i karta były bezpłatne?”

To bardzo dobre pytania i cieszę się, że zadajesz je sobie w głowie. My chcemy, żebyś na promocjach bankowych realnie zarabiał. Dlatego w tym miejscu chciałabym Cię uspokoić i potwierdzić, że przestrzegając wskazówek z tego artykułu nie zapłacisz ani grosza, a zyskasz okrągłe 500zł.

W tej promocji możesz wybrać jedno z kont:

 • Konto 360° Student przeznaczone dla osób pełnoletnich do 26 roku życia oraz
 • Konto 360° dla osób powyżej tego wieku.

Na szczęście obydwa konta są bardzo przyjazne i spełnienie warunków ich bezpłatności to zaledwie kilka minut.

Zobacz jak prezentują się opłaty Konta 360° w Banku Millenium:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta, jeśli zapewnisz łączny wpływ na konto min. 1000 zł (inaczej 8zł)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę, jeśli wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK (inaczej 7zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów w Polsce

Wpływ może pochodzić z innego Twojego konta i możesz przesłać je sobie z powrotem dosłownie zaraz po zaksięgowaniu w Millenium. Z kolei płatność może być na dowolną kwotę, więc możesz kupić swoją nową kartą nawet najdrobniejszą rzecz, a warunek masz spełniony.

Jeśli wybierzesz Konto 360° Student, to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę.

Co zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy o wartości 500 zł?

Teraz poprowadzę Cię przez 3 kroki, które dzielą Cię od otrzymania bonusu. Przeczytaj je uważnie, a następnie sugeruję wydrukować sobie nasz plik PDF z krokami do odhaczenia (zamieszczę go pod całą instrukcją) – wtedy masz gwarancję, że nic Ci nie umknie!

KROK #1 Podpisz umowę o konto wraz z kartą płatniczą

Konto należy założyć na tej specjalnej stronie maksymalnie do 30 czerwca 2021 r. (włącznie). Nie zostawiaj jednak tego na ostatnią chwilę, ponieważ promocja jest mocno limitowana i za kilka dni linki w tym artykule przestaną działać.

Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą.

Po prostu po wejściu w link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO]. Następnie zobaczysz 3 opcje podpisania umowy o konto:

 • Online – tożsamość potwierdzisz logowaniem na swoje konto w innym banku. Wypełnisz we wniosku tylko podstawowe informacje i wybierasz ikonę swojego obecnego banku (dostępne są: ING, Alior Bank, Santander, mBank, Bank Pekao, BNP Parbias). Po przekierowaniu Cię na stronę Twojego banku, wypełniasz kilka pól i… gotowe! To najwygodniejsza opcja bo konto otworzysz dosłownie w 10 minut.
 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
 • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 31.09.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz premii).

Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage. Chętnie we wszystkim pomożemy.

Zakładając konto pamiętaj, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Najpóźniej do 30 czerwca 2021 roku aktywuj aplikację mobilną. Osobiście uważam, że to jedna z najfajniejszych i najprzyjaźniejszych aplikacji, jakie miałam.

Najlepiej będzie wykonać ten krok od razu po założeniu konta. Nie dość, że pozwoli Ci to szybciej ogarnąć pozostałe warunki promocji, to do tego będziesz mógł już odhaczyć dwa kroki z trzech.

Krok #3 – Wykonaj te proste aktywności przez 4 miesiące

To ostatni krok w tej promocji. Wystarczy, że w każdym z miesięcy lipiec, sierpień, wrzesień, październik:

 • przelejesz na nowe konto łączną kwotę min. 1000 złotych
 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę

Obowiązują te same zasady, co przy warunkach bezpłatności Konta 360. Oznacza to, że wykonując te dwie czynności zapewniasz sobie wypłatę premii oraz brak dodatkowych kosztów prowadzenia konta.

Plik EXCEL do analizy promocji bankowych

Zaprojektowaliśmy plik Excel, dzięki któremu z łatwością zapanujesz nad warunkami promocji. Wpisujesz parametry promocji i wszystko masz w jednym miejscu. To proste i niebywale skuteczne.

Z doświadczeń czytelników wynika, że zaoszczędzisz ok. 2 godzin pracy.

.

To wszystko! Czekaj na swoją premię!

Karta podarunkowa Huawei o wartości 250 zł umili Ci oczekiwanie na dwie pozostałe nagrody ponieważ otrzymasz ją najpóźniej do 31.07.2021 r.

Jeśli chodzi o premię główną (kod do goodie + gotówka), to regulamin gwarantuje jej wydanie do 30.11.2021 roku. Pamiętaj, że do tego czasu nie możesz wycofać zgód marketingowych ani zamknąć konta.

Obiecana pomoc ode mnie

Zgodnie z obietnicą przygotowałam również dla Ciebie plik PDF, który pozwoli Ci nie zapomnieć o żadnym warunku promocji.

Gorąco Cię zachęcam do jego wydrukowania i powieszenia w widocznym miejscu:

Jeszcze kilka zdań o bonusach

Czym jest aplikacja Goodie do której dostajesz 50 zł bonusu? Pewnie wiele osób kojarzy tę nazwę, jednak jest to na tyle stosunkowo nowa usługa, że warto wspomnieć o tym kilka słów.

Goodie to bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Z jednej strony wyszukuje ona najniższych cen interesującego Cię produktu, a z drugiej pozwala na zwrot części wydanych pieniędzy (tzw. cashback) w ponad 800 sklepach.

Wystarczy, że do sklepu internetowego przejdziesz przez Goodie, klikając w „przejdź do sklepu” przy ofercie danej marki. Sklepy biorące udział w programie cashback są oznaczone w Goodie specjalnym symbolem. Ważne jest, żebyś był wtedy zalogowany.

Gdy już znajdziesz się na stronie sklepu, zrób zakupy, a po ich zakończeniu, należeć Ci się będzie zwrot części pieniędzy. Zazwyczaj jest to od 2 do 15% za jeden zakup.

Oto krótka instrukcja bezpośrednio ze strony:

W przypadku tej promocji otrzymasz kod SMS, który pozwoli Ci doładować wspomniane wyżej konto cashback w Goodie.pl na 50 zł. Następnie możesz wydać je korzystając z jednej z dostępnych promocji na stronie lub wykonać przelew na swoje konto osobiste. Masz 60 dni na aktywację kodu, a sama eKarta jest ważna 12 miesięcy.

Jeśli chodzi o kartę podarunkową na produkty Huawei, to poniżej zebrałam najważniejsze informacje:

 • kartę możesz wykorzystać w sklepie internetowym https://consumer.huawei.com/pl/
 • będzie ona ważna nie krócej niż do 31.08.2021 r
 • karta podarunkowa będzie przekazana w postaci kodu w treści SMS wraz z konkretną datą ważności
 • rabat naliczy się przy zamówieniu na minimalną kwotę 300 zł
 • kartę można wykorzystać jednorazowo i nie łączy się z innymi kodami rabatowymi

Dwa słowa na zakończenie

Bank Millennium zaskakuje, a uwierz mi, że mnie już naprawdę niełatwo zaskoczyć. Warunki promocji pozostały takie same, jak przy premiach rzędu 200-250 złotych. Dosłownie w gratisie otrzymujesz tutaj jeszcze dodatkowe 250 zł do wydania na produkty Huawei.

Trudno przejść obok tej promocji obojętnie, Millennium o tym wie, więc ograniczył ilość promocyjnych kont, dlatego warto się pośpieszyć. Myślę, że ta promocja rozejdzie się w ciągu kilku dni jak ciepłe bułeczki.

O Autorce:

Basia Kuklicz – dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Zakochana we włoskich klimatach. Nasza firmowa mistrzyni excela i wszelkiej maści tabelek. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze.

Dokumenty dotyczące promocji: