mBank docenia nowych (i powracających) klientów proponując nową promocję „Zyskaj bonus od mBanku”, która w połączeniu z podstawową premią daje możliwość zyskania łącznie aż 650zł.

Tym razem, wysokość zdobytej przez Ciebie premii będzie zależeć nie tylko od tego jakie aktywności wykonasz ale również od sposobu, którym w ramach tej promocji, założysz konto w mBanku.

Do zgarnięcia jest:

  • 150 zł – za założenie konta przez e-dowód
  • 400 zł – za aktywności na koncie
  • 100zł – za otwarcie konta dla dziecka do 13 r.ż. eKonto Junior

Możesz sam wybrać, które warunki chcesz spełniać, a z których zrezygnujesz. Promocja trwa do 31.01.2024, ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej dostaniesz swój bonus.

Kto może z tego skorzystać?

Skierowana jest do wszystkich nowych i powracających klientów, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Ważne: Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Krok #1 – Zapisz się do promocji i otwórz konto z kartą

Wystarczy, że przejdziesz na tę specjalną stronę promocyjną i klikniesz czerwony przycisk „zapisz się do promocji”, a później „wróć na stronę akcji” i „załóż konto”.

Rekomenduję założenie przez e-dowód – wtedy otrzymasz wyższy bonus ale otwarcie za pomocą kuriera też jest opłacalne. Po wypisaniu pierwszego formularza wybierz opcję „automatycznie przez e-dowód” i pojawi się kod QR, który możesz zeskanować aparatem w telefonie, a następnie pobrać aplikację i założyć konto przez selfie.

Regulamin wymaga, aby konto otworzyć wraz z kartą i zaakceptować zgodę na mOkazje.

Jeśli konto założysz przez aplikację oraz wykonasz dwa kolejne kroki z tego artykułu to otrzymasz premię 150zł do końca czwartego miesiąca po otwarciu konta.

Krok #2 – Wykonaj szybki wpływ i pierwsze płatności kartą

Aby zdobyć pierwsze bonusy należy po otwarciu konta wykonać następujące aktywności:

  • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK za zakupy.

W ten sposób zdobędziesz premię 100zł przelewem na konto oraz 200zł w postaci vouchera do Biedronki i AllegroSamart na miesiąc udostępnione w panelu internetowym w sekcji mOkazje do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w grudniu. Następnie w 7 dni zasil konto wpływem na 1000zł, a czas na wykonanie 8 płatności masz do końca stycznia. Nagrodę otrzymasz wtedy do końca lutego.

Krok #3 – Kontynuuj aktywności na koncie w kolejnych miesiącach

W drugim i trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):

  • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
  • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

W ten sposób zagwarantujesz sobie wypłatę bonusu 100zł, który wpłynie na Twoje konto w dwóch częściach po 50zł – do końca trzeciego i do końca czwartego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto w grudniu, to aktywności z tego kroku wykonaj w lutym i marcu. Premie po 50zł wpłyną do Ciebie do końca marca i do końca kwietnia.

Krok #4 (opcjonalny) – 100 zł z otwarcie konta dla dziecka

  • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka poniżej 13 r.ż. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w grudniu to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca stycznia.

Podpowiedzi:

1. Przelew zasilający na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny. Pieniądze nie muszą leżeć żaden określony czas.

2. Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend).

3. Jako płatności BLIK, bank rozumie wszystkie płatności BLIK za zakupy/usługi, z użyciem kodu lub BLIK-zbliżeniowe. Nie liczą się przelewy BLIK na numer telefonu. Najłatwiejszym sposobem, aby spełnić ten warunek jest wejść na siepomaga.pl i wesprzeć 8 zbiórek po 1zł używając właśnie kodu BLIK do wpłaty.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: