Oto super szybka i prosta promocja dla tych, którzy konto w PKO BP już mają, a do tego będą w stanie założyć swojemu dziecku Konto dla Dziecka. Potem pozostanie wykonać nową kartą dwie transakcje i.. 100 zł w bonie na Allegro ląduje w Twojej ręce. Tak po prawdzie to w tych dwóch zdaniach opisałam warunki promocji, ale jest jeszcze parę dat, o których warto wiedzieć, dlatego zapraszam Cię do przeczytania pozostałej części artykułu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jak wspomniałam, jest to promocja dla rodzica, który założy swojemu dziecku konto o nazwie „PKO Konto Dziecka” wraz z kartą debetową najpóźniej do 30 września 2021 r.

Konta te dedykowane są dzieciom, które nie skończyły jeszcze 13 lat oraz od 1 sierpnia 2020 r. nie posiadały konta i karty w PKO BP.

Warto się pospieszyć, bo takich promocyjnych kont jest tylko 1000, a warunki promocji są wręcz banalne.

Otwieram promocyjne konto dla mojego dziecka >>

KROK #1 Zarejestruj się w promocji i załóż konto swojemu dziecku

Za pomocą linka znajdującego się na stronie banku otwórz dziecku PKO Konto Dziecka wraz z kartą PKO Junior Visa (koniecznie tą) oraz wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Do 30 września należy również zarejestrować się w promocji. Zrobisz to na tej samej stronie:

Krok #2 Wykonaj tę jedną aktywność

Wystarczy, że do 17 października Twoje dziecko wykona 2 płatności nową kartą na dowolną kwotę – może to być płatność w sklepie lub w internecie.

Nagroda zostanie wydana najpóźniej do 29 października 2021, czyli bardzo szybko!

Voucher otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową i będzie on ważny do 31 marca 2022 r

Otwieram promocyjne konto dla mojego dziecka >>

Szybko, prosto, przyjemnie i dla obecnych klientów banków – tego często oczekują nasi czytelnicy. Faktycznie większość promocji jest dla nowych klientów. Teraz PKO wyszedł naprzeciw swoim obecnym klientom i proponuje naprawdę niemały bonus. Jeśli tylko masz możliwość, to aż żal nie skorzystać 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: