Wróciła jedna z najpopularniejszych promocji! Teraz każdy kto nie miał wcześniej karty Twisto i założy ją w tej promocji, od razu dostanie 50 zł na start.

W dodatku przez pierwsze 3 miesiące karta fizyczna jest zupełnie darmowa. Jeśli nie potrzebujesz fizycznej karty i chcesz płacić tylko za zakupy w internecie, to też możesz zarejestrować się w promocji (wybierając tylko kartę wirtualną) i również otrzymasz 50zł na start.

Cała rejestracja sprowadza się do wypełnienia prostego formularza, co zajmie Ci max. 6 minut. Czytelnicy Banklovers odebrali ponad 200 premii w poprzedniej edycji tej promocji:

Teraz promocja z bonusem powróciła i Ty też możesz zgarnąć kasę. Wystarczy, że wypełnisz formularz na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Czym jest firma Twisto?

Zanim przejdę do szczegółów promocji zacznijmy recenzję od przedstawienia firmy Twisto. Twisto to startup w branży finansowej tzw. fin-tech (tak samo jak Revolut, który od dawna jest popularny w Polsce i z którym Twisto rywalizuje).

Twisto powstało 5 lat temu w Czechach, a teraz zdobywa coraz większe rzesze fanów z Polski oferując 50 zł każdemu nowemu użytkownikowi, który założy konto Twisto.

Karta Twisto to karta z limitem, której możesz używać swobodnie we wszystkich sklepach, jak swojej obecnej karty bankowej.

Jeśli wybierzesz zawsze darmową kartę wirtualną to będzie ona działać we wszystkich sklepach internetowych np. Zalando albo Allegro. Jeśli jednak zdecydujesz się na kartę fizyczną (w tej promocji jest darmowa przez pierwsze 3 miesiące) to będziesz mógł płacić nią zarówno w internecie jak i wszystkich normalnych sklepach np. Zara albo Biedronka.

Dodatkową korzyścią są tanie przewalutowania. Dla niektórych walut np. ukraińskiej hrywny i batha tajlandzkiego bywają nawet tańsze niż wspomnianego już Revoluta.

Dynamiczne wejście firmy Twisto do Polski jest możliwe między innymi dzięki ING Bank Śląski, który zainwestował w ich polski oddział.

Czy zapłacę za kartę Twisto?

Na początku trzeba wspomnieć o tym, że inne warunki są dla karty wirtualnej (nazywa się Online) i inne dla karty fizycznej (nazywa się Space). W tej promocji nie musisz zakładać karty fizycznej, a wirtualna jest bezwarunkowa darmowa. Jeśli jednak zależy Ci na karcie-plastiku i dopiero zaczynasz swoją przygodę z Twisto, to przez pierwsze trzy miesiące nie zapłacisz za kartę ani grosza!

Po tym czasie możesz z niej zrezygnować (nie ma żadnych zobowiązań) lub wybrać jeden z dwóch planów:

  • Plan o nazwie Online – DARMOWY – w którym możesz korzystać z karty wirtualnej do zakupów online.
  • Plan o nazwie Space – 9,99zł/m-c. – w którym możesz korzystać z karty fizycznej i wszystkich funkcji, które przez pierwsze 3 miesiące dostajesz za darmo.

Tak prezentują się szczegóły tych planów:

Zmiany planu możesz dokonać w dowolnym momencie, kilkoma kliknięciami w aplikacji mobilnej.

Zanim jednak zaczniesz korzystać z Twisto musisz wiedzieć o jednej rzeczy – na karcie Twisto Free nie będziesz trzymać swoich własnych pieniędzy. Twisto udostępni Ci tam limit płatności, z którego możesz korzystać, a na początku kolejnego miesiąca wystawi wyciąg z podsumowaniem płatności. Będzie na nim numer konta, na który w ciągu 14 dni należy przelać wykorzystaną kwotę (możesz zrobić to też wygodnie poprzez płatność BLIK).

Jeśli czujesz, że karta Twisto i bonus 50 zł na start to coś dla Ciebie, to kliknij w link:

3 proste kroki, aby zgarnąć 50zł od Twisto

Kiedy już wiesz, jak działa karta Twisto, czas na instrukcję krok po kroku i odbiór Twoich 50 zł. Za chwilę przekonasz się, że to jest proste jak kaszka z mleczkiem 🙂

Krok 1 – Zarejestruj swoje konto Twisto

Po prostu kliknij w link i podaj e-mail oraz ustaw hasło:

Jeśli po podaniu e-maila i hasła zobaczysz taki komunikat to znaczy, że bierzesz udział w promocji.

Krok 2 – Wypełniając formularz podaj swoje dane osobowe i wybierz limit z jakiego chcesz korzystać (od 1500 zł do 10 000zł)

W kolejnym kroku formularza rejestracyjnego zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych oraz wybranie limitu, z jakiego chciałbyś korzystać.

Aby wszystko poszło szybko i sprawnie, pamiętaj podać swoje prawdziwe dane – będą weryfikowane przelewem na 1zł.

Krok 3 – Potwierdź numer telefonu kodem sms i dane osobowe przelewem na 1zł oraz wyraź zgody marketingowe.

Na kolejnym etapie Twisto wyśle do Ciebie sms z kodem potwierdzającym poprawność numeru telefonu. Później poprosi o wykonanie przelewu na kwotę 1 zł w celu weryfikacji danych osobowych.

Przelew potwierdzający wykonaj ze swojego własnego konta, nie korzystaj z konta męża albo koleżanki, bo dane osobowe nie będą się zgadzać i Twisto tego nie zatwierdzi.

Do przelewu dostępne są szybkie płatności, więc zajmuje to dosłownie chwilę. Kwota 1 zł zostanie zwrócona do Ciebie na konto po zakończeniu weryfikacji.

Pamiętaj też, aby przechodząc przez formularz zaznaczyć zgodę na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji – wymaga tego regulamin.

I to tyle! Spodziewaj się swoich 50 zł!

Nic więcej nie musisz robić. Teraz wszystkie działania są po stronie Twisto. Najpóźniej w ciągu 48h (zazwyczaj od razu po rejestracji) otrzymasz obiecane 50 punktów o wartości 50 zł.

Aby wykorzystać otrzymane punkty, zrób zakupy nową kartą Twisto (fizyczną lub wirtualną) na kwotę 50 zł. W kolejnym miesiącu użyjesz punktów, aby spłacić wykorzystany limit i te zakupy będą dla Ciebie darmowe.

Pamiętaj tylko, aby do wykorzystania punktów nie wycofywać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – regulamin wymaga jej do wypłaty nagrody.

Jeśli wydasz kartą więcej niż 50 zł to punkty pokryją równowartość 50 zł, a nadwyżkę spłacisz zwykłym przelewem lub blikiem (bardzo wygodna opcja).

Dokumenty dotyczące promocji: