Wystartowała nowa, szybka i niesamowicie łatwa promocja od banku PKO BP skierowana do osób w wieku 18-26 lat. Możesz zdobyć aż 200 zł w bonie do wykorzystania na empik.com za dosłownie 6 płatności. Nie trzeba robić nic więcej!

Ale jest jeden haczyk… W tym wypadku to bardzo mała ilość kont promocyjnych. Bank przewidział bonus tylko dla pierwszych 500 otwartych kont.

Jeśli link działa, to znaczy, że jesteś szczęśliwcem i udało Ci się załapać do promocji!

Musisz wiedzieć, że te limity to nie ściema… ostatnio na naszej stronie mieliśmy promocję od BNP Paribas, która miała trwać do 27 września, ale już po kilku dniach od startu osiągnięto limit 1500 kont. Nie czekaj, aż limit skończy się również i tutaj…

Sprawdź, kto może wziąć udział w promocji:

Jeśli jesteś pełnoletni i masz mniej niż 26 lat, a dodatkowo nie posiadałeś konta osobistego (w tym również Inteligo) w PKO po 1 stycznia 2019 roku, to koniecznie czytaj dalej, bo masz przed sobą możliwość zrobienia dużych, darmowych zakupów na empik.com.

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe
  • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem (w przeciwnym wypadku 5 zł)

Jak widzisz, aby konto i karta były bezpłatne trzeba po prostu wykonać 4 płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie na dowolną kwotę.

Wykonaj te 2 proste kroki i odbierz bon na 200 zł

To naprawdę wyjątkowo prosta promocja, więc nie miałam dużo pracy z przeanalizowaniem regulaminu.

Pamiętaj, że nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. Każdy, kto wykona poniższe kroki otrzyma bon na 200zł do empik.com, ponieważ gwarantuje to regulamin, do którego link zamieszczam na końcu mojej analizy.

#1 Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard

Maksymalnie do 18 października 2020 roku przejdź na tę specjalną, promocyjną stronę i załóż konto wraz z kartą Mastercard:

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody. Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku (nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów.

Sugeruję zaznaczyć ją od razu podczas wypełniania formularza, bo w późniejszym czasie może Ci to umknąć. Nie odwołuj zgody aż do otrzymania bonu!

Koniecznie pamiętaj również, aby zarejestrować się w promocji! Na tej samej stronie, pod przyciskiem, znajdziesz takie pola:

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś tego nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii. Sugeruję więc zrobić to w takiej kolejności:

1. Przechodzisz na stronę promocyjną i rejestrujesz się w promocji

2. Na tej samej stronie klikasz przycisk otwierający konto i od razu zaznaczasz wymaganą zgodę marketingową

Wtedy masz gwarancję, że niczego nie zapomnisz 🙂

Pamiętaj, żeby wybrać domyślną kartę debetową! Wybór karty złotej lub z wizerunkiem jest dodatkowo płatny!

#2 Sprawdź, jak działa karta i BLIK

Tak, jak napisałam na początku artykułu: warunki są niewiarygodnie proste. Wystarczy, że do 13 listopada 2020 r wykonasz:

  • 3 płatności kartą na dowolną kwotę – możesz zrobić zakupy zarówno w internecie jak i zapłacić za zakupy w sklepie
  • 3 płatności BLIKiem na dowolną kwotę – możesz je wykonać w sklepach i/lub w internecie (ale nie wliczają się przelewy BLIK)

Tak naprawdę warunki spełnisz łatwo w ciągu jednego dnia. Wystarczy osobno zapłacić za 3 bułki kartą oraz za 3 jogurty BLIKiem (lub za zakupy w internecie).

Możesz też zapłacić za bilety do kina, paliwo, restaurację – za co chcesz. Jeśli płacisz za zakupy w internecie pamiętaj, aby wybierać opcję „karta”, w której podajesz numer karty i kod zabezpieczający z jej odwrotu (jeśli wybierzesz „szybki przelew”, to płatność nie zaliczy się na poczet spełnianych warunków promocji).

Aby nie przegapić żadnego punktu, ściągnij checklistę w PDF-ie i odhaczaj wykonane już czynności:

Kiedy i jak otrzymasz swój bon na empik.com?

Aby odebrać nagrodę, trzeba mieć zainstalowaną i aktywowaną aplikację IKO, dzięki której otrzymasz od banku powiadomienie z kodem promocyjnym do empik.com w okresie od 19 do 30 listopada 2020 r.

Kod będzie ważny do 31.03.2021 r., więc świetnie sprawdzi się podczas kupowania prezentów na Boże Narodzenie lub na pusty portfel po Nowym Roku.

Pamiętaj, aby do czasu odbioru nagrody mieć aktywne konto, kartę i w czasie wydawania nagrody mieć aktywną aplikację IKO. Nie wycofuj również zgód marketingowych do tego czasu.

To naprawdę tyle! Nie ma żadnych haczyków, prócz tego, że limit przyznawanych nagród na pewno wywiera presję czasową. Tak to już jednak wygląda, że promocje-perełki są albo ograniczone ilościowo albo czasowo.

Nie pozostaje nic innego, jak wygospodarować sobie jak najszybciej 10 minut czasu i otworzyć konto w promocji.

Dokumenty dotyczące promocji: