Kiedy przeczytałam regulamin tej promocji, pomyślałam sobie: „Noo, dobra promocja„, choć jak tak teraz myślę, to wcale nie jest dobra. Jest pyszna!

Dlaczego? Za dosłownie 4 płatności kartą w miesiącu dostaniesz 150 zł do wydania w jednym z najbardziej lubianych przez wszystkich portali: Pyszne.pl

Jeśli zastanawiam się nad tym, co najbardziej łączy ludzi, to jedna z pierwszych myśli, która przychodzi mi do głowy to „wszyscy kochamy jeść„. A w Pyszne.pl każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. bez względu na to, co lubi przekąsić.

Jeśli więc jesteś pełnoletni, ale masz mniej niż 26 lat i nie posiadałeś konta osobistego w PKO BP po 1 stycznia 2020 roku, to szykuje się u Ciebie niezła uczta.

Dobra wiadomość! Karencja nie dotyczy osób, które posiadają konto Inteligo

Warto się pośpieszyć, bo ilość bonusów jest ograniczona do pierwszych 5000 kont otwartych w promocji. Może wydawać się dużo, jednak nieraz już przekonaliśmy się, że dobre promocje potrafią zakończyć się zdecydowanie szybciej.

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe
  • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem (w przeciwnym wypadku 5 zł)

Jak widzisz, aby konto i karta były bezpłatne trzeba po prostu wykonać 4 płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie na dowolną kwotę.

Bank kusi w formularzu kartami z przeróżnym printem. Są naprawdę fajne, ale jeśli się na taką zdecydujesz, to pamiętaj, że zapłacisz za nią jednorazowo 14,90 zł. Za czerwony, standardowy wzór nie zapłacisz nic.

Wykonaj te 2 kroki i zafunduj sobie wolne od gotowania

Już mi ślinka cieknie na samą myśl o bonusie. Tobie też? To zobacz, jak proste jest zdobycie 150 zł do wydania na Pyszne.pl

KROK #1 Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard

Maksymalnie do 14 marca 2021 roku przejdź na tę specjalną, promocyjną stronę i załóż konto wraz z kartą Mastercard:

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody. Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku (nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów).

Sugeruję zaznaczyć ją od razu podczas wypełniania formularza, bo w późniejszym czasie może Ci to umknąć. Nie odwołuj zgody aż do otrzymania bonu!

Koniecznie pamiętaj również, aby zarejestrować się w promocji. Na tej samej stronie, pod przyciskiem, znajdziesz takie pola:

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś tego nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii. Sugeruję więc zrobić to w takiej kolejności:

1. Przechodzisz na stronę promocyjną i rejestrujesz się w promocji

2. Na tej samej stronie klikasz przycisk otwierający konto i od razu zaznaczasz wymaganą zgodę marketingową

Wtedy masz gwarancję, że niczego nie zapomnisz 🙂

KROK #2 Wypróbuj płatności kartą i BLIKiem

W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta dokonaj:

  • min. 2 płatności kartą (w tym przynajmniej jedną płatność zbliżeniową)
  • min. 2 płatności BLIKiem (mają to być płatności, więc nie liczą się wpłaty i wypłaty z bankomatu oraz przelewy na telefon)

Do wykonania pierwszego warunku potrzebny jest telefon z funkcją NFC – to dzięki niej wykonasz płatność zbliżeniową. Jeśli nie masz takiego telefonu, to możesz zainstalować aplikację IKO na telefonie zaufanej osoby na okres warunków promocji i po prostu wykonywać tę płatność zbliżeniową używając jej telefonu.

Możesz zapłacić za bilety do kina, paliwo, restaurację – za co chcesz. Jeśli płacisz za zakupy w internecie pamiętaj, aby wybierać opcję „karta”, w której podajesz numer karty i kod zabezpieczający z jej odwrotu (jeśli wybierzesz „szybki przelew”, to płatność nie zaliczy się na poczet spełnianych warunków promocji).

Dodatkowo weź pod uwagę fakt, że bank potrzebuje minimum jednego pełnego dnia na zaksięgowanie płatności – nie zostawiaj więc tych warunków na ostatnie dni miesiąca. Najlepiej zrobić to na samym początku i mieć z głowy aż do kolejnego.

A oto mała podpowiedź podsumowująca, jakie płatności będą brane pod uwagę:

Aby nie przegapić żadnego punktu, ściągnij checklistę w PDF-ie i odhaczaj wykonane już czynności:

Poniżej znajdziesz plik PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niemu nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją i z powodzeniem odbierzesz bonus. Plik najlepiej służy wydrukowany i trzymany pod ręką w widocznym miejscu.

Kiedy i jak otrzymasz swoje bony do Pyszne.pl?

Nagrody będą wydawane do 15 dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Jeśli więc założyłeś konto w styczniu, to warunki promocji spełniasz w lutym, marcu i kwietniu. 3 bony po 50 zł dostaniesz w miesiącach: marzec, kwiecień i maj.

Kody będą dostępne w dwóch miejscach:

  1. W aplikacji IKO Uczestnika Promocji, w sekcji „powiadomienia
  2. w skrzynce pocztowej znajdująca się w serwisie bankowości elektronicznej iPKO, w sekcji „Wiadomości”,

Pamiętaj, aby do czasu odbioru nagrody mieć aktywne konto, kartę i w czasie wydawania nagrody mieć aktywną aplikację IKO. Nie wycofuj również zgód marketingowych do tego czasu.

No i dotarliśmy do końca! Teraz tylko wystarczy, że uzbroisz się w chwilę cierpliwości, a wszystkie bony trafią do Ciebie.

W moich oczach jest to naprawdę fajna promocja, choć pewnie kieruje mną moja miłość do jedzenia. Lubię też sam portal Pyszne.pl. Mają różnorodne knajpki, przejrzystą i niezawodną stronę. A bonus? W sam raz na piątkowy wieczór w najlepszym towarzystwie – czy to swoim czy przyjaciół lub rodziny.

Dokumenty dotyczące promocji: