Słyszłam, że szczęśliwi czasu nie liczą. Jednak wydaje mi się, że wraz z promocją BNP Paribas może się to zmienić. W obecnej promocji do zgarnięcia jest okrągłe 300 zł oraz szansa na zdobycie zegarka Swatch w dodatkowym konkursie. Jak zwykle w naszych tekstach, chcemy być szczerzy z Tobą od samego początku, więc muszę Ci powiedzieć, że sprawa wygląda następująco:

 • aby zgarnąć cały bonus 300 zł, musisz już posiadać jeden zegarek z opcją płatności SwatchPAY!, ponieważ płatności tym sposobem to warunki, które trzeba spełnić w grudniu i styczniu i są one warte 150 zł premii
 • jeśli nie posiadasz takiego zegarka, ale chcesz o takowy zawalczyć w konkursie, to w promocji możesz zgarnąć połowę bonusu czyli 150 zł – do nich nie jest potrzebny zegarek

W tej promocji są bardzo duże ograniczenia promocyjnych kont – jedynie 800 pierwszych zgłoszeń weźmie udział w promocji i konkursie. Zakładam, że część z osób nawet nie będzie chciała spróbować, a nagród jest 50, także Twoje szanse są naprawdę duże. A jest o co grać, bo możesz wygrać jeden z 15 modeli zegarków z serii New Gent o wartości 370-390 zł.

Kto może wziąć udział w tej okazji?

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas. Mogą w niej wziąć udział zarówno całkowicie nowi klienci, jak i powracający którzy przez minimum 12 miesięcy od daty złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego.

Jeśli masz tylko kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku który nie jest kontem osobistym, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Promocja trwa do 30 września 2021 r, jednak tak jak wspomniałam wcześniej, ograniczono limit kont promocyjnych do pierwszych 800 zgłoszeń. Po osiągnięciu tego limitu promocja przestanie działać.

KROK#1 Zarejestruj się w promocji i otwórz konto

 • Maksymalnie do 30 września zarejestruj się w promocji na tej specjalnej stronie
 • Zaznacz, że chcesz wziąć udział w konkursie (jeśli chcesz grać o zegarek) i odpowiedz na pytanie konkursowe „W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?”
 • Najpóźniej do 15 października otwórz konto i nadaj PIN do karty

Najpierw wypełnisz formularz rejestracyjny, później klikniesz w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, gdzie ostatecznie otworzysz konto.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe. Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne.

KROK #2 – 100 zł przelewem na konto za aktywności w październiku

W październiku:

 • wykonaj min. 1 przelew na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)
 • wykonaj min. 3 płatności kartą, na dowolną kwotę (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności takich jak np. BLIK oraz kilka płatności szczególnych takich jak opłata za zakłady bukmacherskie)
 • zapewnij łączny wpływ na swoje nowe konto min. 1000 zł (może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz następnego dnia zwrócić na swoje główne konto w innym banku, nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas)
 • nagrodę odbierzesz najpóźniej do 30 listopada 2021 r

Spełnienie tych aktywności jest również warunkiem wzięcia udziału w konkursie.

KROK #3 – 50 zł przelewem na konto za aktywności w listopadzie

W listopadzie:

 • wykonaj min. 3 płatności kartą, na dowolną kwotę
 • zapewnij łączny wpływ na swoje nowe konto min. 500 zł
 • nagrodę odbierzesz najpóźniej do 31 grudnia 2021 r

Zasady wykonania tych aktywności są dokładnie takie same jak w październiku. Jeśli Twoja odpowiedź konkursowa spodoba się jury, to do 23go listopada otrzymasz informację o zdobyciu nagrody mailem.

KROK #4 – 150 zł przelewem na konto za aktywności w grudniu i styczniu

W grudniu oraz styczniu:

 • wykonaj min. 3 transakcje SwatchPAY!
 • zapewnij łączny wpływ na swoje nowe konto min. 500 zł
 • nagrodę odbierzesz najpóźniej do 28 lutego 2022 r

Jeśli pierwszy raz spotykasz się z definicją SwatchPAY! to zerknij na stronę BNP Paribas, gdzie tłumaczą w jaki sposób włączyć tę funkcję.

Dodatkowe informacje:

Po spełnieniu październikowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii, w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru Twojego Konta Otwartego na Ciebie (musi to być numer konta promocyjnego, które teraz otworzysz w BNP Paribas). Tego maila powinieneś otrzymać najpóźniej do 23 listopada 2021r.

Odpowiedz na maila wypełniając dane najpóźniej do 26 listopada 2021 r.. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPA

Czy warto?

Wychodzi na to, że promocja jest skierowana głównie do tych, którzy posiadają już zegarek Swatch z funkcją płatności SwatchPAY! i po prostu chcą zagrać w konkursie o drugi, a przy okazji łatwo zgarnąć 300 zł w gotówce.

Według mnie nie jest to najlepsza promocja BNP Paribas. I to nie dlatego, że są słabe nagrody czy bardzo trudne warunki tylko właśnie z tytułu zawężenia grona odbiorców do tych ze Swatchami. Oczywicie możesz zgarnąć część bonusu, jednak my jesteśmy za tym, by zawsze zgarniać najwięcej jak się da.

Konkluzja jest taka, że wzięłabym udział w tej promocji, ale tylko wtedy, gdybym miała już taki zegarek w posiadaniu.

Dokumenty dotyczące promocji: