Są dwie grupy ludzi. Pierwsza z nich płaci bankom – za konto, przelewy, kartę i inne udogodnienia. Drugiej grupie to banki płacą, za to, że testują konta osobiste, karty kredytowe. I wcale się przy tym nie namęczą.

Aktualizacja 15.11.2021: Od dziś do zgarnięcia jest dodatkowe 150 zł do sklepu RTV EURO AGD lub Biedronka. Ale uwaga! Limit tego dodatkowego bonusu jest ograniczony, także należy się pospieszyć! Wszystkie szczegóły tej dodatkowej oferty opisuję w akapicie „Premia #4”

Jeśli chcesz dołączyć do tej drugiej grupy, to ta promocja jest świetną okazją. Po prostu zakładasz tutaj zwykłe konto osobiste i możesz otrzymać:

 • Pierwsze 100 zł przelewem na konto jedynie za zalogowanie się do aplikacji
 • Kolejne 50 zł za wpisanie poprawnego kodu poleceń (podam jaki)
 • 200 zł przelewem na konto za proste aktywności na koncie
 • A teraz również dodatkowe 150 zł w bonie do Biedronki lub RTV EURO AGD

A po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zostać z Santanderem na dłużej, czy może wolisz zamknąć konto. Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań ani opłat za zamknięcie konta.

Czy ktoś już z tego skorzystał?

ROZWIŃ

Od startu promocji, wzięło w niej udział na naszej stronie już 468 osób! A Ci, który otworzyli konto przed końcem listopada już otrzymali pierwsze przelewy na konto. Oto dowód:

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 500zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 listopada 2020 roku nie posiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 20 grudnia 2021r. do godziny 23:59 i ani minuty dłużej. A jeśli się pospieszysz i założysz konto jeszcze w listopadzie, to pierwsze 100 zł otrzymasz jeszcze przed świętami!

Premia #1 – Zgarnij 100 zł bonusu za założenie konta i zalogowanie się do aplikacji

 • Wejdź na tę stronę promocyjną banku i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera. Umowę możesz podpisać do 31 grudnia 2021r.
 • Zakładając konto wyraź zgody kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).
 • W miesiącu, w którym podpisałeś umowę zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

Jeśli otworzysz konto w listopadzie, to nagrodę otrzymasz do 20 grudnia 2021r. Jeśli otworzysz konto w grudniu to nagrodę otrzymasz do 31 stycznia 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 50 zł za użycie kodu polecającego

 • Podczas zakładania konta, w formularzu podaj poprawny kod polecający (np. ten: 1012811863) i do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Tutaj regulamin również wymaga zalogowania się do aplikacji, ale spełnisz ten warunek przy okazji spełniania warunków z premii #1

50zł z za podanie kodu poleceń i płatności kartą otrzymasz do końca następnego miesiąca po ich wykonaniu

Premia #3 – Zgarnij 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z trzech miesięcy następujących po otwarciu konta:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Nie liczy się jednak wpłata gotówki „w okienku” lub wpłatomacie
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

W przypadku konta otwartego w listopadzie 2021 r., nagrodę otrzymasz do 31 marca 2022 r. W przypadku konta otwartego w grudniu 2021r. nagrodę otrzymasz do 30 kwietnia 2022 r.

Premia #4 – Zgarnij dodatkowe 150 zł do Biedronki lub RTV EURO AGD

Do 31 stycznia 2022 r:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł – jeśli spełnisz warunek z premii #2, to ten masz automatycznie z głowy 🙂
 • zarejestruj się na stronie promocji santander.pl/promocjakonta i podaj tam: imię i nazwisko, aktualny adres mailowy do kontaktu, numer PESEL oraz wskaż jeden z dwóch sklepów (Biedronka lub RTV EURO AGD), do którego chcesz otrzymać voucher o wartości 150 zł
 • kartę podarunkową otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2022r. jako wiadomość w bankowości internetowej Santander online i będzie ona ważna do 31 marca 2022 r.

Ważne informacje: Karty podarunkowe mają ważność do 31 marca 2022 roku, więc jeśli otrzymasz ją końcem lutego, to będziesz miał jedynie miesiąc na wykorzystanie jej. Ta część premii jest limitowana i nie jest odgórnie gwarantowana (odmiennie do pozostałych części ). Tutaj bank wydaje premie do momentu osiągnięcia równowartości 600 000zł (więc mimo wszystko sporo). Jeśli dany rodzaj elektronicznej karty podarunkowej się wyczerpie, wówczas przekażą Ci elektroniczną kartę podarunkową do drugiego sklepu.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

W promocji możesz otworzyć Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia). Jeśli otworzysz Konto Jakie Chcę (to dla wszystkich), to wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Jeśli chodzi o Konto Jakie Chcę dla Młodych, to wystarczy jedynie wykonać jedną płatność kartą lub BLIK miesięcznie, aby uniknąć opłat (nie trzeba zapewniać wpływu).

Warunki te pokrywają się z warunkami jakie należy spełnić w promocji, także łatwiej być nie mogło. A jeśli konto będziesz chciał sobie zostawić na dłużej, to warunki utrzymania go bezpłatnego uważam za naprawdę proste i szybkie do spełnienia.

Dokumenty dotyczące promocji: