Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w mBanku, to najwyższy czas nadgonić tę zaległość, bo teraz możesz je założyć korzystając z promocji bankowej i zyskać dodatkowy bonus ( jest on gwarantowany przez regulamin).

W dodatku nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

UWAGA! Aktualizacja! Teraz w promocji mBanku możesz dodatkowo zyskać bon 200 zł na Allegro oraz miesiąc usługi SMART. Oznacza to, że całkowita premia, zamiast początkowych 300 zł może wynieść nawet 500 zł. Musisz się jednak śpieszyć, bo ten dodatkowy bonus przeznaczony jest wyłącznie dla pierwszych 2000 kont otwartych w promocji

Kto może wziąć udział w tej okazji i zdobyć 500 zł?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2018r. nie posiadały konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.

Promocja obowiązuje do 08.02.2022 r., ale im szybciej weźmiesz w niej udział, tym szybciej otrzymasz swoją premię:

Nie musisz wychodzić z domu – wszystko można załatwić zdalnie przez internet. Ważne, abyś otworzył konto z kartą (tego wymaga regulamin).

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 500 zł, która podzielona jest na 5 mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Bonus #1 – 100zł gotówki oraz 200zł w bonie za szybki wpływ i płatności

 • Na wniosku o otwarcie rachunku wyraź zgodę na przystąpienie do programu mOkazje
 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.
 • Premię 200 zł oraz bon do Allegro 200 zł otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
 • bon do Allegro otrzymasz w formie kafelka mOkazji w serwisie transakcyjnym w sekcji Finanse > mOkazje i aplikacji mobilnej Profil > mOkazje. Kod będzie dostępny do 30.04.2022 r

Aby lepiej zrozumieć terminy wykonywania aktywności posłużę się przykładem.

Załóżmy więc, że konto otworzyłeś w listopadzie. Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca grudnia. Premię za ten krok otrzymasz wtedy do końca stycznia.

Bonus #2 – 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.
 • Premię otrzymasz przelewem do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Jeśli otworzyłeś w listopadzie, to aktywności z tego kroku wykonaj w styczniu, a do końca lutego otrzymasz bonus.

Bonus #3 – 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.
 • Premię otrzymasz przelewem do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Jeśli konto otworzyłeś w listopadzie to wykonanie tych płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w lutym, a do końca marca otrzymasz bonus.

Bonus #4 – 50 zł z otwarcie konta przy pomocy e-Dowodu lub na selfie

 • Zakładając konto z naszego linka użyj opcji „e-Dowód” lub zainstaluj aplikację mBanku na komórce i załóż konto na selfie
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 1 płatność kartą i/lub BLIK.
 • Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Jeśli konto otworzysz w listopadzie i użyjesz opcji „e-dowód” lub „na selfie” to 1 płatność wykonaj do końca grudnia, a premię otrzymasz do końca stycznia.

Bonus #5 – 50 zł z otwarcie konta dla dziecka

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.
 • Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego

Jeśli konto otworzysz w listopadzie to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca grudnia, a do końca stycznia otrzymasz bonus.

Podpowiedzi:

Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny i nie musi leżeć w mBanku żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałem tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny to możesz również odwdzięczyć się za pracę, jaką w niego włożyłem, podając podczas zakładania konta kod polecający: banklovers99

Ty nic w ten sposób nie tracisz, a ja zyskam od banku drobną prowizję za polecenie nowego klienta i będę mieć dodatkowy budżet na utrzymanie strony.

Dokumenty dotyczące promocji: