Nowa promocja od banku Citi Handlowy zaskoczyła ciekawym bonusem! Jeśli zawsze marzyłeś o własnym kinie, to teraz masz szansę spełnić swoje marzenie. W nowej promocji możesz zgarnąć projektor Overmax MULTIPIC 3.5c o realnej wartości 450 złotych.

Taki opis sprzętu znajdziemy w internecie:

Multipic 3.5 to niezwykle wytrzymały projektor, który idealnie sprawdzi się podczas projekcji filmów, wykładów w dużych salach, lub prezentacji biznesowych. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom (21,5 x 18,5 x 8,7 cm) i niskiej wadze (1,5 kg), możesz go zabrać wszędzie. Świetnie sprawdza się też jako zastępstwo tradycyjnego telewizora, przy czym zajmuje znacznie mniej miejsca w mieszkaniu, a do tego oferuje większy obraz

A to główne jego cechy:

 • Obraz 150 cali w rozdzielczości Full HD
 • Łączność Wi-Fi
 • Wbudowany YouTube
 • Głośnik z subwooferem
 • Aż 50 000 godzin żywotności lampy
 • Duża liczba wejść – 2x HDMI, USB, D-sub

Przyznam szczerze, że nie znam się na projektorach, ale to mi brzmi dobrze. A nawet bardzo dobrze, jeśli pomyślę sobie o tym, że mogę go mieć za darmo jeśli tylko wykonam kroki z tego artykułu. Sam się przekonaj, jakie to jest proste.

Kto może skorzystać?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Citi Handlowy. Na podstawie regulaminu i definicji „nowego klienta”, wiadomo, że skorzystać z tej okazji mogą wszystkie osoby pełnoletnie, które po 1 stycznia 2020 nie posiadały w Citi Handlowy żadnej karty kredytowej.

Bycie dopisanym do karty żony czy męża, nie skreśla z promocji, tak samo jak posiadanie w Citi lokaty albo innego produktu.

Po drugie, oprócz powyższego, trzeba jeszcze posiadać oczywiście zdolność kredytową (czyli być osobą pracującą lub na emeryturze/rencie).

Jako, że jest to karta kredytowa – czyli najpierw wydajesz pieniądze z limitu przyznanego przez bank, a dopiero po otrzymaniu wyciągu przelewasz do banku wykorzystaną kwotę – to bank musi sprawdzić, czy masz dochody, które pozwolą Ci zwrócić w pełni tą wykorzystaną kwotę.

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Minimalne wymagania Citi Handlowy to:

 • osoba ubiegająca się o kartę musi mieć zarobki minimum 1200 zł netto (lub jeśli ma na utrzymaniu rodzinę to odpowiednio więcej) i staż w obecnej firmie minimum 3 miesiące

albo

 • jeśli prowadzi działalność gospodarczą to musi mieć ona minimum 2 lata stażu i dochód działalności musi wynosić przynajmniej 2500 zł (lub odpowiednio więcej jeśli ma się na utrzymaniu rodzinę)

Zazwyczaj wystarczy przesłać wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy (zawierający zarówno zarobki, jak i wydatki).

Poniżej tabela z regulaminu, dotycząca tych warunków:

Jeśli spełniasz wymienione powyżej kryteria to do 17.03.2022 r. możesz skorzystać z tej promocji wypełniając formularz na tej specjalnej stronie:

Możesz kliknąć w powyższy link już teraz, ale za chwilę koniecznie wróć do dalszego czytania, ponieważ samo założenie karty kredytowej Simplicity nie wystarczy, aby odebrać nagrodę.

[ KROK 1 ] – Wypełnij wniosek na stronie Citi Handlowy

Pierwszym krokiem do zdobycia projektora jest oczywiście wnioskowanie o kartę kredytową Simplicity. Należy zrobić to na specjalnej stronie promocyjnej. Tam należy kliknąć pomarańczowy przycisk „Aplikuj o kartę” i wypełnić formularz.

Formularz jest stosunkowo długi i trzeba podać sporo informacji, natomiast najważniejszy jest pierwszy etap. Już samo podanie danych kontaktowych oznacza zgłoszenie się do promocji.

Jeśli nie masz czasu na wypełnianie długiego formularza to po prostu wyślij swoje dane kontaktowe i oczekuj na telefon konsultanta Citibanku. Jednocześnie pamiętaj, że im więcej danych podasz w formularzu, tym krótsza będzie rozmowa telefoniczna.

Jak już wspomniałam, zgłaszając się do tej promocji, wnioskujesz o kartę kredytową Simplicity, dlatego warto tutaj wspomnieć również o jej szczegółach:

 • 0 zł – wydanie karty kredytowej
 • 0 zł – opłata miesięczna jeśli wykonasz płatności na łączną kwotę min. 1000zł (inaczej 12zł)
 • 0 zł – dostarczenie karty Pocztą Polską
 • 13,08% RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym (masz na to 26 dni od wystawienia wyciągu)

Dodatkowo regulamin promocji gwarantuje, że przez pierwsze 13 miesięcy bank zwróci Ci opłatę za kartę, jeśli wykonasz płatności na min. 300 zł w każdym miesiącu. Po tym czasie karta będzie darmowa, jeśli suma płatności kartą w danym miesiącu wyniesie min. 1000 zł.

[ KROK 2 ] – Wyślij dokumenty potwierdzające Twoje dochody

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Ciebie pracownik Citibanku, aby dokończyć proces składania wniosku o kartę kredytową Simplicity. Może nastąpić to już po kilku godzinach, ale czasem zajmuje to nawet kilka dni.

Po uzupełnieniu telefonicznie brakujących danych, będziesz mieć 10 dni, aby wysłać dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Jakie mają to być dokumenty ustalisz już z konsultantem infolinii ale zazwyczaj wystarcza wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące (wyciąg powinien zawierać pełną historię rachunku – zarobki i wydatki).

Dokumenty prześlesz w bezpieczny sposób na szyfrowanej stronie Citibanku tutaj.

[ KROK 3 ] – Aktywuj kartę i zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Kiedy do banku trafią wszystkie Twoje dokumenty otrzymasz informację o przyznaniu karty kredytowej i wkrótce przyjedzie kurier z umową do podpisania. Może przyjechać do domu lub do pracy – wybierz jak Ci wygodniej.

Kartę dostaniesz pocztą. Aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile – to bardzo ważne, aby zrobić to dokładnie w taki sposób. Następnie min. 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej przed upływem pełnego miesiąca kalendarzowego od popisania umowy.

Teoretycznie aktywując kartę online już spełniasz ten warunek, jednak nie zaszkodzi zalogować się dla pewności dodatkowo dzień czy dwa dni później.

[ KROK 4 ] – Płać kartą Simplicity za zakupy

1. Min. przez 1 miesiąc (a max. przez 13 miesięcy) wykonuj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Jeśli spełnisz ten warunek, bank obiecuje, że zwróci Ci opłatę za kartę.

2. Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę wykonaj transakcje na łączną kwotę 1500 zł (liczy się suma wszystkich miesięcy).

Do promocji nie zostaną zaliczone płatności szczególne, o których pisałam powyżej. m.in. doładowania Revolut albo płatności za zakłady bukmacherskie. Najlepiej wykonywać po prostu płatności za normalne zakupy.

Kiedy otrzymam obiecany projektor?

Zgodnie z regulaminem promocji, bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody (wysyłając wiadomość w bankowości internetowej) do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu w którym spełnisz wszystkie warunki promocji.

Na dostarczenie projektora bank sobie wyznaczył 60 dni, natomiast z naszego doświadczenia wynika, że realizują wysyłkę nagród zdecydowanie o wiele szybciej. Ważne jest, aby karta na dzień otrzymania rzutnika była aktywna.

Jeśli będziesz miał jakieś pytania dotyczące warunków gwarancji producenta, najlepiej kierować je do BrandLine Group Sp z o.o. poprzez stronę internetową serwis@brandlinegroup.eu lub infolinię tel. 61 653 12 93 lub pod adresem overmax.eu.

A jak już odbierzesz nagrodę to możesz podjąć decyzję, czy chcesz zamknąć kartę Simplicity czy zostawić ją sobie na dłużej. Pamiętaj, że w razie czego nie ma żadnych zobowiązań ani opłat za zamknięcie karty. Obowiązuje jedynie 30 dni wypowiedzenia.

Dokumenty dotyczące promocji: