Tego się totalnie nie spodziewałem! Po dużym sukcesie promocji październikowej, bank Pekao S.A. zamiast wycofać ofertę, postanowił od listopada podnieść kwotę do zdobycia o 50zł – pozostawiając warunki promocji banalnie proste jak poprzednio!

Dostaniesz okrągłe 200zł premii za wykonanie jedynie 15 płatności kartą na dowolną kwotę (i nic więcej!). W dodatku pierwsze 50zł otrzymasz już za samo założenie konta. To najlepsza promocja dla młodych od Pekao S.A. ever!

Warto wspomnieć również, że konto osobiste dla młodych i karta płatnicza są bezwarunkowo darmowe. Tak samo przelewy internetowe – więc nie musisz się obawiać żadnych ukrytych opłat.

Czyżbyśmy mieli przed sobą kolejny wielki HIT? Moim zdaniem TAK!

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja wystartowała 2 listopada 2021r. i zostanie zakończona 31 grudnia 2021r. o godzinie 23:59, ale im wcześniej założysz konto tym wcześniej otrzymasz premię.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które nie miały jeszcze 26. urodzin (mają od 18 do 25 lat włącznie) oraz po 1 stycznie 2019r. nie posiadały konta w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2019r. to też możesz zgarnąć 200zł w tej łatwej promocji.

3 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć okrągłe 200zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 3 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne dla młodych”. Zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji i kliknij czerwony przycisk, a później zarejestruj się podając swoje dane w prostym formularzu.

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX) – musisz wybrać dokładnie tę kartę, a nie domyślną Visa.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Po otwarciu konta wykonaj 15 płatności kartą podzielone na 3 kolejne miesiące. Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni. Ważne, aby były to płatności kartą, a nie BLIK.

Jeśli założysz konto w listopadzie to wykonaj min. 5 płatności w grudniu, min. 5 płatności w styczniu oraz min. 5 płatności w lutym. Jeśli jednak założysz konto w grudniu to te płatności musisz wykonać odpowiednio w styczniu, lutym i marcu.

I to tyle! Czekaj na swoje 200zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli założysz konto w listopadzie to pierwszy przelew wpłynie do końca grudnia. Dla kont założonych w grudniu – do końca stycznia.

Z kolei 150zł za płatności z kroku trzeciego otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Moja opinia o tej promocji

Bardzo mnie cieszy, że Pekao S.A. idzie za ciosem i jeszcze bardziej docenia swoich młodych klientów oferując im wyższą premię na start. Tym bardziej cieszy mnie, że warunki promocji pozostały nadal banalnie proste mimo podniesienia bonusu.

Zachęcam, żebyś wypełnił formularz rejestracyjny już teraz, zanim inne zadania pochłoną Twoją uwagę. To zajmie dosłownie 10 minut. A szkoda byłoby przeczytać cały artykuł, dowiedzieć się jak łatwo zdobyć te 200zł i nie mieć z tego nic…

Dokumenty dotyczące promocji: