Obok takiej promocji po prostu nie można przejść obojętnie! Niedawno skończyła się pierwsza edycja promocji „Bankuj mobilnie”, która miała niesamowicie łatwe warunki do spełnienia. Dzięki temu cieszyła się dużą popularnością wśród naszych czytelników.

I wiesz co? Alior postanowił zorganizować edycję II, zostawił tak samo łatwe warunki (tylko trochę dłużej je spełniasz) i podwyższył premię do 300 zł, a do tego możesz jeszcze zdobyć 6800 punktów, które zamienisz na 100 zł do wydania na paliwo na stacji Circle K.

A spełnienie tych prostych warunków zajmie Ci może w sumie minutę, może nawet mniej.

Zatem bez owijania w bawełnę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank swoją promocję skierował do osób, które w ciągu ostatnich 2 lat:

 • nie posiadały konta osobistego w Alior Banku;
 • nie posiadały konta w Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe,
 • nie korzystały z rachunku walutowego, 
 • nie posiadały Karty Kibica Banku.

Jeśli miałeś konto oszczędnościowe, firmowe, walutowe konto oszczędnościowe, konto w Kantorze Walutowym Alior Banku – możesz śmiało wziąć udział w promocji.

Natomiast punkty na paliwo możesz zgarnąć, jeśli nigdy wcześniej nie zarejestrowałeś swojej karty w Programie Bezcenne Chwile.

Konto promocyjne możesz otworzyć do 28 lutego 2022 roku. Po tym czasie strona promocyjna zostanie wyłączona. Idźmy jednak do sedna, bez rozpraszania się. Od premii 400 zł dzielą Cię trzy proste kroki. Co dokładnie zrobić, aby otrzymać przelew od banku?

Po#1. Otwórz konto osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku

To niezbędne, aby dostać premię. Konto oraz kartę założysz łatwo za pomocą tej strony internetowej. Posiadanie karty do konta jest niezbędne do otrzymania premii.

Podczas wypełniania wniosku konieczne jest zaznaczenie zgód marketingowych. Możesz je wycofać po otrzymaniu bonusu.

Cały proces jest naprawdę prosty. Wpisujesz swoje dane i wybierasz jedną z opcji – wykonujesz przelew weryfikacyjny lub czekasz na wizytę kuriera. Tak naprawdę nowe konto możesz mieć otwarte nawet jeszcze dzisiaj!

Od momentu wypełnienia wniosku masz 30 dni na podpisanie umowy o konto i kartę płatniczą. Po tym czasie premia przepadnie.

Pamiętaj, aby otwierając konto zainstalować od razu aplikację mobilną Alior Banku na swój telefon. Jest to niezbędne do wykonania kroku #2 i odebrania premii.

Po #2. Aktywnie korzystaj z konta

Przez 6 kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu):

 • zaloguj się do aplikacji mobilnej;
 • wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Bank wykluczył część płatności z promocji (jak usługi transportowe, brokerskie czy bukmacherskie), dlatego najbezpieczniej jest spełnić warunek promocji płacąc za codzienne zakupy. Chociażby za jedną bułkę w piekarni.

Za spełnienie warunków w każdym miesiącu bank przeleje Ci 50 zł, w sumie dostaniesz 300 zł.

Przykład: Konto zakładasz w styczniu. W lutym logujesz się do aplikacji mobilnej i płacisz za zakupy w sklepie. Premię 50 zł otrzymasz do końca marca. I tak przez 5 kolejnych miesięcy.

Po #3 Zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile

Tę część bonusu możesz zdobyć, jeśli nigdy wcześniej nie zarejestrowałeś swojej karty w Programie Bezcenne Chwile.

Jeśli spełniasz ten warunek, to teraz masz świetną okazję zdobyć dodatkowo 6800 punktów wymiennych na 100 zł na paliwo na stacji Circle K.

Wystarczy, że:

 • zarejestrujesz kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych licząc od momentu rejestracji wykonaj kartą płatności na min. 25 zł (może być kilka mniejszych płatności)
 • najlepiej jeśli wykonasz zwykłe płatności za zakupy w sklepie lub np. na Allegro, bo organizator wykluczył niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie
 • punkty otrzymasz nie później niż 60 dni roboczych od momentu spełnienia ww. warunków
 • punkty będą ważne przez 6 miesięcy od dnia otrzymania

Warto się pośpieszyć z wykonaniem tych kroków, bo ilość promocyjnych punktów jest ograniczona (organizator przewidział 8740 takich pakietów punktów). Jeśli punkty się wyczerpią, znajdziesz taką informację na tej stronie.

Ile kosztuje konto osobiste w Alior Banku?

Jeśli będziesz przestrzegać kilku prostych zasad, o których piszę poniżej, konto i karta będą dla Ciebie całkowicie darmowe:

 • 0 zł – za prowadzenie konta, jeśli masz mniej niż 26 lat.
 • 0 zł – za prowadzenie konta, jeśli masz 26 lat lub więcej, kiedy zapewnisz w miesiącu jednorazowy wpływ min. 1500 zł (może być z Twojego konta w innym banku).
 • 0 zł – za kartę płatniczą, jeśli wykonasz w miesiącu płatności o łącznej wartości min. 300 zł
 • 0 zł – za dwie wybrane korzyści (wybranie każdej kolejnej to 3,5 zł/m-c),
 • 0 zł – za krajowe przelewy w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • 0 zł – za wpłaty i wypłaty gotówki BLIK oraz w oddziale banku,
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku (pozostałe 2,5 zł za każdą transakcję).

Oznacza to, że nie zapłacisz za konto, ani kartę ani złotówki, jeśli każdego miesiąca zasilisz konto kwotą min. 1500 zł (nawet na jeden dzień) oraz wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Jeśli masz mniej niż 26 lat, konto jest dla Ciebie bezwarunkowo bezpłatne, natomiast aby mieć darmową kartę należy również wykonać płatności na 300 zł kartą.

Dodatkowo, całkiem za darmo, możesz wybrać sobie dwie dodatkowe korzyści do konta. Uruchomisz je po otwarciu konta w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: