Wow! Właśnie wystartowała najłatwiejsza promocja od Banku Millennium, jaką kiedykolwiek opisywałam.

To bardzo proste: Teraz zakładasz konto w Millennium na tej specjalnej stronie, w sierpniu robisz 5 płatności kartą, a we wrześniu wpływa na Twoje konto 150zł. Wszystko zajmie max. 10-15 min.

Nie ma żadnych haczyków, ani dodatkowych wymogów, wszystko dokładnie rozpisałam, krok po kroku, w instrukcji poniżej.

Ale musisz się spieszyć… Promocja na tak łatwych warunkach obowiązuje tylko do 2 sierpnia 2021r. do godziny 23:59 (decyduje data wysłania wniosku o otwarcie konta).

Pamiętaj! To nie żaden konkurs, loteria ani losowanie. To promocja w której KAŻDY, kto wykona poniższe kroki, otrzymuje nagrodę. GWARANTUJE to regulamin promocji, który znajdziesz na końcu mojego tekstu.

Kto może wziąć udział w tej okazji?

W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które nie mają obecnie żadnego produktu w Millennium i nie korzystały wcześniej, z promocji z bonusem w tym banku.

Promocja jest aktualna do 2 sierpnia 2021r., ale obowiązuje limit 1000 kont. Po jego wyczerpaniu linki w tym artykule przestaną działać i nie będziesz mógł już skorzystać z tej okazji.

Co zrobić, aby konto i karta były całkowicie darmowe?

W tej promocji możesz wybrać jedno z kont: Konto 360° Student przeznaczone dla osób do 26 roku życia oraz Konto 360° dla osób powyżej tego wieku. Na szczęście obydwa konta są bardzo przyjazne.

Zobacz jak prezentują się opłaty Konta 360° w Banku Millenium:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta, jeśli zapewnisz łączny wpływ na konto min. 1000 zł (inaczej 8zł)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę, jeśli wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK (inaczej 7zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów w Polsce

Wpływ może pochodzić z innego Twojego konta i możesz przesłać je sobie z powrotem dosłownie zaraz po zaksięgowaniu w Millenium. Z kolei płatność może być na dowolną kwotę, więc możesz zapłacić nawet za bułkę w piekarni, a warunek masz spełniony.

Jeśli wybierzesz Konto 360° Student, to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę.

A teraz przedstawiam Ci dokładną instrukcję, w której opowiadam, jak krok po kroku skorzystać z tej promocji i zagwarantować sobie odbiór wszystkich bonusów.

KROK #1 – Załóż konto z kartą płatniczą

Konto należy założyć na tej specjalnej stronie promocyjnej maksymalnie do 2 sierpnia 2021 r. (włącznie). Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą debetową.

Po prostu po wejściu w powyższy link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO]. Następnie zobaczysz 4 opcje podpisania umowy o konto:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – Wypełnisz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości. To najwygodniejsza opcja bo konto otworzysz dosłownie w 10 minut.
  • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie podchodzisz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę
  • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 31.08.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz premii).

Po wybraniu formy podpisania umowy wypełniasz dalej formularz podając swoje dane jak w każdym banku. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

Pamiętaj również, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Drugi krok na drodze do premii polega na tym, aby do 2 sierpnia 2021r. na telefonie zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium i aktywować ją logując się na swoje nowe konto.

Najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta i mieć ten krok z głowy.

Krok# 3 – Wykonaj tę prostą aktywność w sierpniu

Ten krok, w innych promocjach, jest najdłuższy. Tutaj jednak jest inaczej, bo wystarczy, że:

  • w sierpniu wykonasz min. 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę, z czego przynajmniej jedna płatność będzie dokonana zbliżeniowo telefonem (z użyciem technologii NFC).

Bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki ani płatności związanych z uczestnictwem w grach hazardowych, więc po prostu rekomendujemy zwyczajnie zapłacić za zakupy w sklepie bądź internecie.

Aby wykonać płatności zbliżeniowe telefonem możesz użyć aplikacji Apple Pay albo po prostu ustawić tę funkcję w swojej aplikacji mobilnej Banku Millennium. Niestety karta Millennium nie działa na razie w Google Pay, wiec mając telefon z Androidem wykonasz taką płatność poprzez aplikację Banku Millennium.

Dla ułatwienia znalazłam dla Ciebie instrukcję jak na Androidzie wszystko ustawić i wykonać taką płatność za pomocą aplikacji banku Millennium:

A teraz czas na Twoją premię:

Bank zobowiązał się do wypłaty premii w postaci przelewu na Twoje nowe konto maksymalnie do końca września 2021. Pamiętaj, aby do tego czasu nie wycofywać zgód ani nie zamykać karty do konta.

Po odebraniu nagrody sam zdecydujesz, czy chcesz nadal korzystać z oferty Banku Millennium, czy może wolisz zamknąć konto. Nie ma żadnych zobowiązań ani opłat za jego zamknięcie.

Po prostu bank liczy, że to konto spodoba Ci się tak bardzo, że zostaniesz nim na dłużej.

Mała pomoc od zespołu Banklovers

Co prawda nie ma tu wiele do roboty i pewnie jesteś w stanie zapamiętać od razu warunki tej banalnej promocji, jednak my zawsze dodajemy od siebie plik PDF, który możesz wydrukować i powiesić sobie w widocznym miejscu. Niech będzie jeszcze łatwiej, a co! 🙂

Moja opinia

Tak łatwej i szybkiej promocji się po Banku Millennium nie spodziewałam. Jest mocno prawdopodobne, że szybko się rozejdzie (obowiązuje limit 1000 kont i później linki w artykule przestaną działać), więc jeśli zależy Ci na szybkim przypływie gotówki, to nie zwlekaj. 150 zł masz na wyciągnięcie ręki.

Dokumenty dotyczące promocji: