Wyobraź sobie, że robisz zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych zupełnie tak samo, jak dotychczas, a następnie odbierasz wiadomość z informacją, że otrzymałeś za to hybrydową Toyotę C-HR. Pomyślałbyś pewnie, że to kolejna podpucha i zdenerwowany odrzucił połączenie lub usunął wiadomość tekstową.

To jednak jest możliwe, jeśli wcześniej zarejestrujesz się w loterii Visa, w której właśnie takie nagrody na Ciebie czekają. Możesz też zdobyć smartfona Samsung, telewizor Panasonic czy vouchery do sklepów Lidl i Aliexpress.

Zatem czemu by nie spróbować szczęścia, skoro dosłownie nic Cię to nie kosztuje? Wystarczy, że posiadasz kartę Visa – z dowolnego banku.

Wtedy scenariusz opisany w pierwszych linijkach mógłby być jak najbardziej realistyczny.

Zarejestruj się i skorzystaj z okazji >>

To co? Chcesz wiedzieć więcej? Już mówię wszystko, co wiem!

Kto dokładnie może wziąć udział w tej akcji?

Jest kilka warunków. Otóż, żeby móc brać udział w loterii musisz:

 • być osobą fizyczną i mieć ukończone 18 lat
 • mieszkać na terytorium Polski
 • być obywatelem Polski
 • posiadać kartę Visa

Pracownicy i członkowie rodziny pracowników Organizatora, Visa Europe Management Services Limited, Saatchi & Saatchi Poland, Starcom, Alibaba.com Singapore E-Commerce Private Limited, Lidl Polska są wyłączeni z udziału w Loterii.

Zarejestruj się i skorzystaj z okazji >>

Co zrobić, aby wziąć udział w cotygodniowych losowaniach?

Wystarczy zarejestrować się na tej specjalnej stronie loteryjnej, a następnie płacić kartą Visa. Każda taka płatność to szansa na wygraną, a płatności u partnerów tj. w sklepach stacjonarnych Lidl i na stronie AliExpress liczą się podwójnie (tj. z tytułu takiej płatności przyznawane są dwa losy w Loterii).

Okres dokonywania transakcji uprawniających do udziału w Loterii oraz przyjmowania zgłoszeń w Loterii trwa do 1 czerwca 2021 r. Ilość nagród jest ograniczona i dostępna w Regulaminie Loterii na stronie www.visa.pl.

Jak widzisz na powyższym obrazku, należy wpisać numer karty, którą chcesz zarejestrować – jeden uczestnik może zarejestrować tylko jedną kartę. Numer karty podajesz na stronie Visa. Dane Twojej karty są bezpieczne.

Warto też pamiętać, że właścicielem karty musi być dany uczestnik. W loterii nie możesz zarejestrować karty należącej do innej osoby.

W trakcie rejestracji nie musisz wyrażać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych – jest to zgoda dobrowolna. Po zgłoszeniu otrzymasz maila potwierdzającego zgłoszenie do loterii.

Do 1 czerwca 2021r. trwa okres, w którym możesz wykonywać promocyjne transakcje. Aby wziąć udział w losowaniu należy wykonać przynajmniej jedną płatność na 1 grosz używając wcześniej zarejestrowanej w Loterii karty Visa. Każda płatność bierze udział w losowaniu w zależności od okresu, w którym została dokonana, zgodnie z poniższym harmonogramem:

TYDZIEŃOkres przyjęcia ZgłoszeniaData losowania
TYDZIEŃ I14.04-20.04.2021 r.06.05.2021 r.
TYDZIEŃ II21.04-27.04.2021 r.12.05.2021 r.
TYDZIEŃ III28.04 – 04.05.2021 r.19.05.2021 r.
TYDZIEŃ IV05.05 – 11.05.2021 r.26.05.2021 r.
TYDZIEŃ V12.05 – 18.05.2021 r.02.06.2021 r.
TYDZIEŃ VI19.05 – 25.05.2021 r.09.06.2021 r.
TYDZIEŃ VII26.05 – 01.06.2021 r.16.06.2021 r.

Możesz płacić:

 • zbliżeniowo kartą
 • wsuwając kartę do terminala i potwierdzając transakcję PINem
 • kartą w internecie (wpisując jej numer oraz kod CCV)
 • używając funkcji Google Pay (w smartfonie, tablecie lub smartwatchu)
 • używając funkcji Apple Pay (w iPhonie, Apple Watch’u, iPadzie lub Macu)
 • używając smartwatcha z aplikacją Garmin Connect lub Fitbit
 • używając płatności mobilnej realizowanej poprzez bankowość internetową banków: ING, Millennium oraz SGB

Masz ogromny wybór, choć możesz równie dobrze poprzestać na zwyczajnych płatnościach kartą Visa w sklepie – to wyłącznie zależy od Twojej wygody.

Nie będą brane pod uwagę:

 • zasilenia portfeli elektronicznych (jak Revolut) czy konta SkyCash
 • płatności wykonane poza granicami Polski

Jak to działa?

Za każdą płatność przydzielany jest Ci jeden los. Wyjątkiem są zakupy na platformie Aliexpress oraz zakupy w sklepach stacjonarnych Lidl, za które otrzymasz 2 losy za każdą płatność.

Zarejestruj się i skorzystaj z okazji >>

Każdy zebrany los bierze udział w jednym losowaniu nagród tygodniowych (w następnym akapicie napiszę, co to za nagrody) w tygodniu, w którym dokonałeś płatności, zgodnie z wyżej znajdującym się harmonogramem.

Co najfajniejsze – w loterii ilość szans nie jest limitowana, co w praktyce oznacza, że masz tak wiele szans, ile razy w danym tygodniu płaciłeś kartą Visa (z uwzględnieniem transakcji wyłączonych z Loterii oraz transakcji w sklepach stacjonarnych Lidl i na platformie Aliexpress).

Wszystko o nagrodach

Łatwo, prawda? Po prostu robisz zakupy, jak dotychczas. A nagrody naprawdę kuszą. Pula nagród wynosi prawie milion złotych na wszystkie nagrody, a jest ich aż 2506 sztuk.

Dokładnie są to:

 • 1750 voucherów o wartości 50 zł do serwisu AliExpress (ważnych do 31.08.2021)
 • 700 kart podarunkowych o wartości 100 zł do Lidla (termin ważności będzie wskazany na karcie)
 • 35 smartfonów Samsung
 • 14 telewizorów Panasonic
 • 7 samochodów hybrydowych Toyota C-HR

Jak się dowiesz, że wygrałeś?

Jeśli wygrałeś voucher na Aliexpress, dowiesz się o tym w ciągu 7 dni od daty losowania poprzez maila, w którym od razu otrzmasz e-kod na 50 zł do wydania na ww. platformie

Jeśli wygrałeś kartę podarunkową do Lidla, dowiesz się o tym w ciągu 7 dni od daty losowania poprzez maila, gdzie zostaniesz poproszony o przesłanie na adres promocja.visa@uniqueone.pl wiadomości email zawierające dane umożliwiające weryfikację Laureata i wysyłkę karty podarunkowej pocztą. Będziesz miał na to 3 dni od otrzymania wiadomości od organizatora

Jeśli wygrałeś smartfon lub telewizor, dowiesz się o tym telefonicznie w ciągu 2 dni od daty losowania – Organizator będzie do Ciebie dzwonić maksymalnie 3 razy. Jeśli nie odbierzesz, to dostaniesz SMSa z informacją, że ostatni raz Organizator spróbuje się do Ciebie dodzwonić następnego dnia roboczego – wtedy już naprawdę warto trzymać telefon przy sobie 😉 Zostaniesz również poproszony o wysłanie na adres e-mail promocja.visa@uniqueone.pl skanu lub zdjęcia wypełnionego oświadczenia Laureata – załącznika nr 1 do Regulaminu (podajemy link na końcu artykułu). Będziesz miał na to 5 dni roboczych licząc od daty rozmowy

Jeśli wygrałeś samochód, dowiesz się również telefonicznie w ciągu 2 dni od daty losowania dokładnie na tych samych zasadach, co powyżej. Do 3 razy sztuka, a następnie otrzymujesz SMSa z informacją o ostatecznej próbie połączenia.

Po połączeniu zostaniesz poproszony o wysłanie listem poleconym lub kurierem wypełnionego oświadczenia Laureata – załącznika nr 2 (również znajdziesz na końcu artykułu) oraz skanu karty Visa biorącej udział w promocji, na którym ma być widoczne imię, nazwisko oraz cztery pierwsze i cztery ostatnie cyfry numeru karty. Na wysyłkę oświadczenia będziesz miał 5 dni roboczych licząc od daty rozmowy, natomiast w przypadku skanu karty Visa – 2 dni robocze od momentu rozmowy. Założę się, że każdy z nas zrobiłby to już w 1 dzień 😉

Zarejestruj się i skorzystaj z okazji >>

Podczas losowania kart podarunkowych do Lidla, telewizorów i samochodu zawsze są losowani również rezerwowi laureaci. Jeśli laureat nagrody nie spełni warunków, wtedy Organizator rozpoczyna procedurę weryfikacji laureata rezerwowego.

Loteria godna uwagi?

Oprócz tych konkretów wiem jeszcze jedno (ale myślę, że Ty już to też wiesz): pomimo, że nie masz żadnej pewności, że cokolwiek wygrasz – czemu by nie spróbować?

Nic Cię to nie kosztuje, nie musisz robić niczego więcej poza codziennymi zakupami, tak jak dotychczas, a możesz wiele zyskać.

Spróbuj szczęścia – powodzenia!

Zarejestruj się i skorzystaj z okazji >>

Advertisement

Dokumenty dotyczące akcji: