Jak szaleć, to na całego, a jak prezenty świąteczne to..czemu nie z AliExpress? Nowa edycja promocji mBanku zaskakuje wysoką i unikalną premią.

Dostajesz 50 zł na zakupy w AliExpress oraz 160 zł w gotówce od banku za wykonanie kilku czynności: wpływy na konto i płatności kartą – same proste rzeczy, które i tak już wykonujesz… ale teraz możesz za nie otrzymać bonus w wysokości 210 zł. Tylko musisz się pospieszyć, bo promocja obejmuje jedynie pierwszych 1000 kont otwartych w promocji.

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma nagrodę. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

Banki od zawsze prześcigają się w ofertach, a w ostatnim czasie zaszło to tak daleko, że zaczęli dawać nagrody i gotówkę za to, żebyś założył u nich konto.

Potwierdzają to nasi czytelnicy w komentarzach:

W dodatku… Wcale nie musisz rezygnować z obecnego konta bankowego. Możesz założyć konto w promocji i mieć je jako konto dodatkowe – nie ma w Polsce zakazu posiadania kilku kont w kilku bankach.

Domyślam się, jakie pytanie może Ci teraz chodzić po głowie… Ale jak to? Czy to w ogóle możliwe? Dlaczego bank płaci za założenie i przetestowanie konta osobistego?

Już odpowiadam…

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko mBank je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Banki bankami, no ale wróćmy do szczegółów opisywanej przeze mnie promocji, bo premia czeka!

Co zrobić, aby konto było darmowe?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałem Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałam wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH opłat.

W mBanku konto będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą dla Ciebie darmowe, jeśli wypłacisz jednorazowo min. 100 zł. Przy niższej kwocie prowizja wynosi 2,50 zł (niższe kwoty polecam wypłacać poprzez wypłatę BLIK).

Aby nie zapłacić za utrzymanie karty ani grosza, w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą. Nawet na minimalną kwotę.

Krótko mówiąc: Wykonuj miesięcznie jedną dowolną płatność kartą, a wszystko tutaj będzie dla Ciebie darmowe.

To teraz czas na działanie! Poniżej znajdziesz krótką instrukcję i kroki, które powinieneś wykonać zgodnie z regulaminem promocji (załączam go na końcu artykułu).

Krok #1 – Załóż konto z kartą na tej specjalnej stronie

W promocji udział wziąć mogą – co naturalne – przede wszystkim nowi klienci banku. Jednak, jeśli miałeś już kiedyś konto osobiste lub konto oszczędnościowe w mBanku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2017r. to również możesz wziąć udział.

Promocją objęte są konta promocyjne założone na tej specjalnej stronie:

Wniosek złożysz całkowicie przez internet, a mBank obiecuje, że wypełnienie formularza zajmie dosłownie 5 minut (i tak faktycznie jest). Cały proces jest wyraźnie opisany na stronie banku, więc wszystko powinno pójść gładko.

Na otwarcie konta w promocji masz czas do 23 grudnia 2020 roku, jednak jak wcześniej wspomniałam tylko pierwsze 1000 rejestracji w promocji zapewni Ci możliwość odebrania bonusu. Bank zobowiązał się do stałego aktualizowania danych na stronie. Jeśli więc strona promocyjna działa, to oznacza, że załapałeś się na promocję!

Krok #2 – Wykonaj te proste aktywności

Po otwarciu konta w mBanku pozostała część promocji zajmie Ci myślę, że nie więcej jak 5 minut, bo należy zrobić tylko kilka prostych rzeczy:

W ciągu 7 dni od otwarcia konta:

 • zapewnij wpływ na min. 1000 zł

Następnie w grudniu lub styczniu:

 • wykonaj min. 6 transakcji kartą (w sklepach), BLIK lub mTransfer na dowolną kwotę;

W lutym i marcu (w każdym miesiącu):

 • wykonaj min. 6 transakcji kartą (w sklepach) lub BLIK lub mTransfer
 • zasil konto kwotą min. 1000 zł

Małe podpowiedzi:

Przelew 1000 zł możesz wykonać ze swojego konta w innym banku (albo od rodziny czy przyjaciół). Ważne, żeby było to 1000 zł przelane jednorazowo.

Pieniądze nie muszą leżeć na nowym koncie. Jeszcze tego samego dnia możesz je zwrócić na swoje główne konto w innym banku.

A 6 płatności kartą możesz zrobić przy okazji codziennych zakupów. Jeśli nie ma kolejki w sklepie możesz poprosić, aby Pani rozbiła rachunek na 6 mniejszych płatności i po sprawie. Do płatności bank zaliczy: płatność kartą fizycznie, płatność BLIK w Internecie, płatność BLIK fizycznie i mTransfer (czyli szybki przelew). Co oznacza, że jeśli chcesz zapłacić kartą w Internecie, wybierz opcję BLIK.

Mała podpowiedź ode mnie – nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Proste, prawda?

I to tyle! Czekaj na swoje 160 zł i bon 50 zł na AliExpress

mBank postanowił podzielić premię na 3 części:

 • Pierwsze 100 zł oraz bon na 50 zł do AliExpress dostaniesz do końca lutego 2021 roku.

Bon na Aliexpress otrzymasz w postaci specjalnego kodu elektronicznego. Będzie na Ciebie czekał w bankowości internetowej. Bon jest ważny do 31 marca 2021 roku i jest do jednorazowego wykorzystania.

 • Wypłatę kolejnych 30 zł bank zagwarantował regulaminem do końca marca 2021 roku.
 • Ostatnie 30 zł otrzymasz przelewem do końca kwietnia 2021 roku.

Testujesz konto w mBanku według wskazówek, które tutaj podałam i na Twoje nowe konto wpłynie okrągłe 160 zł oraz bon na Aliexpress. Później możesz je wykorzystać na cokolwiek tylko zechcesz.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zamknąć to konto w mBanku czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Aby ułatwić Ci korzystanie z promocji, przygotowaliśmy specjalne pliki PDF z punktami do odhaczenia:

Moja opinia o tej promocji

To pierwsza taka na rynku promocja, w której poza premią w gotówce możesz dostać voucher do AliExpress. Warunki są tak proste, że aż żal nie skorzystać.

Wystarczy założyć konto i zrobić kilka wpływów oraz płatności – to tak jakby Ci płacili za robienie tego samego co i tak już robisz na co dzień. Po prostu musisz przy kasie wyciągnąć inną kartę z portfela.

POLECAM!

Dokumenty dotyczące promocji: