Oto nowa promocja BNP Paribas w sam raz na Mikołajki. Dostaniesz w niej aż 350zł przelewem oraz 50zł do Allegro. Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności.

Wszystkie szczegóły opowiem Ci w dzisiejszym artykule. Rozkładam w nim regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Co jeszcze lepsze: 50zł do Allegro otrzymasz już za samo otwarcie konta w BNP Paribas i aktywowanie karty płatniczej nadając jej PIN!

Ale nie zwlekaj z decyzją. Promocja obowiązuje tylko do 16.12.2022r. (włącznie) lub dla pierwszych 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 400 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 16 grudnia 2022 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową. Bez tego ani rusz! Aby wziąć udział w promocji musisz zrobić to na tej specjalnej stronie:

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 16 grudnia 2022, ale nie radzę czekać do ostatniego dnia promocji, bo może już być nieaktywna.

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 31.12.2022 r.

🔥 Bon do Allegro za otwarcie konta otrzymasz w postaci kodu SMSem najpóźniej do 31 stycznia 2023r.

💰 W styczniu i lutym (w każdym z tych miesięcy):

✅ wykonaj płatności BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Dodatkowo bardzo ważne jest, aby płacić tak, by wygenerować kod BLIK, nie możesz więc płacić BLIKiem zbliżeniowo.

✅wykonaj min. 4 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach (może być nawet za 4 bułki osobno), bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

✅ wykonaj min. 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.

🔥 Za warunki spełnione w styczniu otrzymasz 175zł najpóźniej do końca lutego, natomiast za warunki spełnione w lutym otrzymasz drugie 175zł najpóźniej do końca marca.

To WSZYSTKO!

Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Pamiętaj tylko, że premie są od siebie zależne i wymagane do kolejnego etapu np. jeśli zawalisz w styczniu to premia za luty też przepadnie.

W lutym otrzymasz mail potwierdzający zdobycie pierwszej premii (najpóźniej do 17 lutego 2023), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 23 lutego 2023 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Czy wszystko jest dla Ciebie jasne? W razie czego zadawaj pytania w komentarzach na dole…

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Dokumenty dotyczące promocji: