Oto prawdziwa promocja dla kumatych! Za jednym zamachem możesz zdobyć bon do Żabki (już za samo założenie konta), bon do Biedronki i gotówkę, a to wszystko za kilka mega prostych aktywności w promocji dla nowych klientów BNP Paribas.

Sprawdziłam regulamin promocji i zobaczyłam, że nie ma w nim żadnych haczyków ani ukrytych opłat.

Do tego ma bardzo dobre doświadczenie z tym bankiem, dzięki któremu zyskaliśmy z mężem 1850 zł z różnych promocji na przestrzeni kilku lat. Nigdy nie miałam z nimi najmniejszego problemu – ani z wypłatą premii, ani z zamknięciem konta.

Co dokładnie dostaniesz? Oto nagrody:

 • 20 zł do wydania w sieci sklepów Żabka
 • 150 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka
 • 200 zł w dwóch partiach: 50zł i 150zł przelewem na konto

Nieźle prawda? No to teraz zobacz, jakie są warunki promocji. Skróciłam regulamin wyłącznie do najważniejszych informacji, które pozwolą Ci na odebranie wszystkich nagród.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Ta promocja skierowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas. Mogą w niej wziąć udział zarówno całkowicie nowi klienci, jak i powracający którzy przez minimum 12 miesięcy nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta w BNP Paribas.

Jeśli masz tylko kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku który nie jest kontem osobistym, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Promocja trwa do 30 września 2021 r, jednak ograniczono limit kont promocyjnych do pierwszych 3000 zgłoszeń. Po osiągnięciu tego limitu promocja przestanie działać.

Bonus #1 – 20 zł do Żabki za otworzenie konta z kartą i nadanie PINu

Najpóźniej do 30 września:

 • e-kod otrzymasz smsem najpóźniej do 30 listopada 2021 r (ważność bonu do 31 grudnia 2022 r)

Najpierw wypełnisz formularz rejestracyjny, później klikniesz w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, gdzie ostatecznie otworzysz konto.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe. Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne.

Gdy już wypełnisz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie, to na podpisanie umowy oraz nadanie PIN-u do karty masz czas do 14 października 2021 r.

Bonus #2 – 50 zł przelewem na konto za aktywności w październiku

W październiku:

 • wykonaj min. 1 przelew na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)
 • nagrodę odbierzesz najpóźniej do 30 listopada 2021 r

Bonus #3 – 150 zł do sklepu Biedronka za aktywności w listopadzie

W listopadzie:

 • zapewnij łączny wpływ na swoje nowe konto min. 1000 zł (może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz następnego dnia zwrócić na swoje główne konto w innym banku, nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas)
 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 400 zł (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności takich jak np. BLIK oraz kilka płatności szczególnych takich jak opłata za zakłady bukmacherskie)
 • e-kod otrzymasz smsem najpóźniej do 31 grudnia 2021 r (ważność bonu do 30 listopada 2023 r)

Bonus #4 – 150 zł przelewem na konto za aktywności w grudniu

Aktywności w grudniu są dokładnie takie same, jak aktywności w listopadzie:

 • zapewnij łączny wpływ na swoje nowe konto min. 1000 zł
 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 400 zł
 • nagrodę odbierzesz najpóźniej do 31 stycznia 2022 r

Dodatkowe informacje:

Ważne, abyś spełnił kolejno warunki dla wszystkich wymienionych powyżej bonusów. Pominięcie jednego z wcześniejszych etapów blokuje możliwość zdobycia następnych premii.

Po spełnieniu październikowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii, w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru Twojego Konta Otwartego na Ciebie (musi to być numer konta promocyjnego, które teraz otworzysz w BNP Paribas). Tego maila powinieneś otrzymać najpóźniej do 19 listopada 2021r.

Odpowiedz na maila wypełniając dane najpóźniej do 25 listopada 2021 r.. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM

To wszystko!

Wystarczy na jakiś czas zamienić swoją kartę płatniczą na tę z konta promocyjnego i łatwo spełnisz wszystkie warunki. A nuż się okaże, że z tego konta korzysta Ci się łatwiej? Ale nie martw się, jeśli nie, to możesz zamknąć konto w dowolnym momencie po odebraniu nagrody, nawet na drugi dzień. Nie ma żadnych opłat za zamknięcie konta.

Dokumenty dotyczące promocji: