Tym razem promocja jest dla tych, którzy lubią korzystać z konta. BNP Paribas da Ci 5 złotych za każdą wskazaną przez nich aktywność (do 100zł/m-c) i oferta ta będzie obowiązywać przez okres 3 pierwszych miesięcy po otwarciu konta.

Jak łatwo policzyć – możesz w ten sposób zdobyć maksymalnie 300 zł. A że aktywności są banalnie proste to warto się tą promocją zainteresować 🙂

W promocji sumowane są następujące aktywności:

wpływ na min. 500 zł – może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Jeden wpływ musi wynieść minimum 500 zł, wpływy poniżej tej kwoty nie będą brane pod uwagę przy sprawdzaniu warunków promocji

– płatność BLIK lub kartą na jakąkolwiek kwotę – najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie. Jednak płatności kartą z pomocą pośredników np. dotpay nie zaliczają się do promocji.

– wykonanie przelewu na dowolną kwotę (za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) – ma to być zwykły przelew na Twoje konto w innym banku lub do kogoś z rodziny, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.

Ja bym pewnie wykonała każdego miesiąca 20 małych przelewów na konto męża, aby zgarnąć te premie. Przelewy są darmowe, można je zrobić jednego dnia i mieć warunki promocji z głowy – oraz w każdym miesiącu stówkę w kieszeni 🙂

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

  • Być osobą pełnoletnią
  • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1: Odbierz do 100 zł za założenie konta i aktywności w styczniu

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później będzie kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą Mastercard (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 13.12.2021r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 31.12.2021 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Aby otrzymać pierwszą premię 100zł, należy po założeniu konta, w styczniu:

  • wykonać minimum 1 aktywność wskazaną przez bank. Za każdą taką aktywność otrzymasz 5 zł od banku. Maksymalnie możesz zgarnąć 100 zł, co oznacza, że pierwsze 20 aktywności stycznia będzie nagradzane.

Krok #2: Weź kolejne 100 zł za aktywności w lutym

Aby otrzymać premię, należy w lutym:

  • wykonać minimum 1 aktywność wskazaną przez bank. Za każdą taką aktywność otrzymasz 5 zł od banku. Maksymalnie możesz zgarnąć 100 zł, co oznacza, że pierwsze 20 aktywności lutego będzie nagradzane.

Krok #3: Czeka jeszcze 100 zł za aktywności w marcu

Aby otrzymać premię, należy w marcu:

  • wykonać minimum 1 aktywność wskazaną przez bank. Za każdą taką aktywność otrzymasz 5 zł od banku. Maksymalnie możesz zgarnąć 100 zł, co oznacza, że pierwsze 20 aktywności marca będzie nagradzane.

I to tyle!

Po spełnieniu styczniowych warunków promocji otrzymasz e-mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 17 lutego 2022r.), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 23 lutego 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Pierwszą część premii otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2022. Po wykonaniu aktywności w lutym premię otrzymasz do 31 marca 2022 roku. Z kolei ostatnia część premii trafi do Ciebie do 30 kwietnia 2022.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy zachowasz sobie to konto na dłużej czy je zamkniesz – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Dokumenty dotyczące promocji: