W tej promocji każda młoda dusza znajdzie coś dla siebie. Jeśli masz mniej niż 18 lat, to czeka na Ciebie 300zł do Żabki, a jeśli jesteś młodym pełnoletnim, to do tego bonusu mBank dodaje jeszcze 400zł w gotówce, co oznacza, że zgarnąć możesz w sumie aż 700zł.

Sprawdziłam regulaminy promocji i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wszystkie warunki są naprawdę przyjazne i proste do wykonania. Promocja trwa do 16 lipca, ale bank ograniczył ilość promocyjnych kont do pierwszych 5 tysięcy. Na stronie jest licznik, który pokazuje ile takich kont pozostało. Tak przykładowo wygląda licznik kont dla osób 18-24 w dniu pisania artykułu:

Co najważniejsze – bank dostosował warunki do odbiorcy promocji dzięki czemu nie spotkasz się tutaj z warunkami, które wymagają wydania konkretnej kwoty czy zapewnienia wpływu na konto. Do tego nie musisz się obawiać żadnych dodatkowych opłat: konto i kartę masz bezwarunkowo za darmo!

Jak już wspomniałam specjalna strona banku prowadzi do dwóch różnych promocji (jak otworzysz stronę, to bank zapyta Cię o wiek), jednak warunki otrzymania 300zł do Żabki są identyczne. Zatem pierwsza część analizy promocji będzie dotyczyć wszystkie osoby w wieku 13-24 lat, a druga część opisu kierowana będzie dla osób 18-24.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich osób w wieku 13-24 lat (włącznie), którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Co ważne, konto promocyjne musi być indywidualne. Konta wspólne nie wchodzą do promocji i przekreślają Twoją szansę na bonus.

Krok #1 (dla wszystkich): Zarejestruj się w promocji i otwórz konto z kartą Visa

Dla osób 13-17 lat:

 • będą Ci potrzebne zgody Twojego rodzica/opiekuna prawnego na: założenie konta, uczestnictwo w promocji, założenie rachunku oszczędnościowego oraz na przystąpienie i korzystanie z programu mOkazje
 • wejdź na promocyjną stronę, wybierz opcję „mniej niż 18 lat” i najpóźniej do 16 lipca 2024r. złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową Visa, a następnie podpisz umowę (potrzebny Ci będzie jednej z trzech dokumentów: dowód osobisty, legitymacja szkolna lub paszport)
 • najlepiej jeszcze podczas wypełniania wniosku załóż rachunek oszczędnościowy „Moje cele” (a najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto)

Dla osób 18-24 lat:

 • wejdź na promocyjną stronę, wybierz „masz od 18 do 24 lat” i zapisz się do promocji najpóźniej do 16 lipca 2024r (musisz podać te same dane, co przy zakładaniu konta)
 • tego samego dnia złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową Visa na tej samej stronie
 • wyraź zgodę na mOkazje
 • najlepiej jeszcze podczas wypełniania wniosku załóż rachunek oszczędnościowy „Moje cele” (a najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto)
 • podpisz umowę o konto i kartę Visa przez selfie lub e-dowód (najszybciej zrobisz to w aplikacji)

Za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód oraz wykonanie warunków z kroku #3 otrzymasz dodatkowe 400zł, także koniecznie wybierz ten sposób otwarcia konta.

W tej promocji nie są wymagane zgody marketingowe, a wyłącznie oświadczenia, które pozwolą bankowi zapisać Cię do promocji.

Krok #2 (dla wszystkich): Wykonaj ten jeden rodzaj aktywności na koncie przez 2 miesiące

Aby zdobyć 300zł do Żabki w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym założyłeś konto (w każdym z tych dwóch miesięcy):

Za każdy miesiąc aktywności otrzymasz po 150zł do wydania w Żabce. Bony będą dostępne w mOkazjach przez 60 dni od momentu udostępnienia. Bony będą przekazane w nominałach po 20zł i 30zł i każdy taki kod możesz wykorzystać tylko raz w trakcie zakupów, więc zaplanuj od razu zakupy za całą kwotę. Kody są ważne do 31 stycznia 2025 r.

Krok #3 (dla osób 18-24 lat): Zgarnij dodatkowe 400zł

Ta część promocji dotyczy wyłącznie osób w wieku 18-24 lat. Aby poprzednie 300zł w voucherach do Żabki powiększyć jeszcze o 400zł, musisz spełnić wszystkie poniższe warunki:

oraz w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym założyłeś konto (w każdym z tych dwóch miesięcy):

Wysokość premii wynosi łącznie 400zł, ale jest podzielona na kilka części:

 • 200zł za otwarcie konta na selfie lub e-dowód
 • 20zł za płatności telefonem
 • 20zł za przelewy BLIK
 • 20zł za aktywny cel oszczędnościowy
 • 140zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków

Premie są od siebie zależne, także musisz wykonać wszystkie warunki opisane w tym kroku, aby zdobyć pełną premię 400zł.

Bonus za warunki spełnione w pierwszym miesiącu otrzymasz najpóźniej do końca drugiego miesiąca, natomiast za warunki spełnione w drugim miesiącu oraz za otwarcie konta na selfie otrzymasz premię do końca trzeciego miesiąca.

Młodzi mają konto za 0zł

…i kartę też w mBanku mają za 0zł. eKonto możliwości to idealny sposób, aby gładko wejść w świat bankowości, ponieważ nie musisz martwić się żadnymi dodatkowymi opłatami. Prowadzenie konta – 0zł, utrzymanie karty – 0zł (bezwarunkowo!), przelewy internetowe – 0zł i wypłaty z bankomatów Euronet/mBank dla kwot min. 300zł – też 0zł (inaczej 5zł).

Oznacza to, że biorąc udział w tej promocji niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.

Ponieważ, tak jak wcześniej wspomniałam, jeden link prowadzi do dwóch promocji, to PDFy również podzieliłam według promocji.

Oto PDFy dla osób w wieku 13-17 lat:

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Poniżej znajdziesz PDFy ułatwiające spełnianie warunków dla wszystkich uczestników w wieku 18-24 lat:

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: