Kolejna edycja promocji od mBanku trwa! Możesz zyskać aż 300 zł w gotówce oraz 8000 punktów, które wymienisz na voucher wart 100 zł, więc jeśli nie załapałeś się na poprzednie, to teraz jest najlepszy czas, aby nadgonić zaległości.

W dodatku nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

Ale wracając do dzisiejszej oferty… Dokładnie, to premia składa się z kilku części:

 • 100 zł w gotówce za aktywności w miesiącu, w którym założyłeś konto lub w miesiącu następującym po nim
 • 50 zł w gotówce za aktywności w drugim miesiącu od założenia konta
 • 50 zł w gotówce za aktywności w trzecim miesiącu od założenia konta
 • 50 zł w gotówce za założenie konta na selfie/przez e-dowód
 • 50 zł w gotówce za za otwarcie eKonta Junior
 • 100 zł w programie Bezcenne Chwile (8000 punktów zamieniasz na wybrane przez siebie vouchery do ulubionych sklepów np. Carrefour, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse)

To TY wybierasz z których premii chcesz skorzystać 🙂

Promocja jest aktualna do 29 czerwca 2022r. Czy promocja jest nadal aktualna możesz sprawdzić tutaj:

Kto może wziąć udział w tej okazji i zdobyć 400 zł?

Zazwyczaj promocje bankowe skierowane są do nowych klientów, z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2019 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Jeśli chodzi o punkty z Bezcennych Chwil, to zgarną je Ci, którzy nigdy wcześniej nie brali udziału w tym programie oraz podczas wypełniania formularza wybiorą kartę Mastercard (tylko ona bierze udział w tej części promocji)

Jeśli spełniasz ten prosty warunek uczestnictwa w promocji, to śmiało, wejdź na stworzoną przez bank, bezpieczną stronę promocji i zgłoś swoje uczestnictwo:

Nie musisz wychodzić z domu – wszystko można załatwić zdalnie przez internet.

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 400 zł, która podzielona jest na 6 mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Bonus #1 – 100zł gotówki za szybki wpływ i płatności

 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię 100 zł otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Załóżmy więc, że konto otworzyłeś w kwietniu. Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca maja. Premię za ten krok otrzymasz wtedy do końca czerwca.

Bonus #2 – 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli otworzyłeś w kwietniu, to aktywności z tego kroku wykonaj w czerwcu, a do końca lipca otrzymasz bonus.

Bonus #3 – 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w kwietniu to wykonanie tych płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w lipcu, a do końca sierpnia otrzymasz bonus.

Bonus #4 – 50 zł z otwarcie konta przy pomocy e-Dowodu lub na selfie

 • Zakładając konto z naszego linka użyj opcji „e-Dowód” lub zainstaluj aplikację mBanku na komórce i załóż konto na selfie
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 1 płatność kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w kwietniu i użyjesz opcji „e-dowód” lub „na selfie” to 1 płatność wykonaj do końca maja, a premię otrzymasz do końca czerwca.

Bonus #5 – 50 zł z otwarcie konta dla dziecka

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego

Przykład: Jeśli konto otworzysz w kwietniu to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca maja, a do końca czerwca otrzymasz bonus.

Bonus #5 – Dodatkowe 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą mBank – nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecamy wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania płatności z kroku trzeciego. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również do stacji benzynowych CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Podpowiedzi:

Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny i nie musi leżeć w mBanku żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: