No i proszę! Sam bank nie spodziewał się aż takiego zainteresowania tą promocją! W związku z tym zdecydował się na wypuszczenie 2. edycji na tych samych warunkach.

Edit 01.04.2022r.: A teraz dodatkowo ta świetna promocja została przedłużona do 22 kwietnia 2022r. do godziny 18:00, więc wszyscy spóźnialscy nadal mogą z niej skorzystać!

Bank gwarantuje tutaj 180zł już za samo założenie konta, aktywowanie aplikacji i jedną płatność kartą. Jak myślisz, ile czasu Ci to zajmie?

A jeśli chcesz zgarnąć cały bonus w wysokości 360 zł, to wystarczy poświęcić zaledwie kilkanaście minut więcej – decyzja będzie należeć do Ciebie.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja trwa do 31.03.2022r. 22.04.2022r. godz. 18:00 i w zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 01.01.2019 r. nie posiadałeś konta osobistego w banku Millennium.

Konto założysz wypełniając formularz na tej stronie:

Dostępne są 3 metody otwierania konta:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
  • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie idziesz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (to niezbędny punkt, jeśli chcesz odebrać całą premię). Bank nie wskazuje konkretnej daty, jednak zaznacza, że wzór podpisu musi być złożony na dzień odbierania nagrody.

Ważne: W formularzu zaznacz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji).

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 360 zł:

Bonus #1 – 180 zł za otwarcie konta z kartą i jedną płatność

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto z kartą:

  • zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – chodzi o zwykłą płatność za zakupy w Internecie bądź sklepie. Nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi ani przelewy na numer telefonu.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w kwietniu to czas na aktywowanie aplikacji i wykonanie jednej płatności masz do końca maja. Przelew pierwszych 180zł premii otrzymasz do końca czerwca.

Bonus #2 – 180 zł za aktywności w 3 kolejnych miesiącach

W każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zasil konto łącznie na sumę 1000 zł – nie musi to być jednorazowo, może być to kilka mniejszych przelewów. Możesz nawet 10 razy przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Może to być przelew z Twojego własnego konta w innym banku.
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – obowiązują te same zasady, co przy pierwszym miesiącu. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto w kwietniu, to aktywności z tego kroku wykonaj w maju, czerwcu oraz lipcu. Przelew drugiej premii, wartości 180zł otrzymasz wtedy do końca sierpnia.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta. Oznacza to, że wystarczy, abyś utrzymał konto bezpłatnym przez kilka miesięcy i zyskach gotówkę bez ani grosza opłat.

A jeśli zechcesz zachować sobie to konto na dłużej to pamiętaj, aby w każdym miesiącu:

  • zapewnić jednorazowy przelew zasilający konto o wartości min. 1000 zł (inaczej konto kosztuje 8 zł)
  • wykonać 1 płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 7 zł)

Jeśli wybierzesz Konto 360° Student, to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę, aby mieć bezpłatną również kartę.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Moja opinia

Ta promocja to był prawdziwy HIT przełomu 2021 i 2022. Teraz mam praktycznie pewność, że i tym razem będzie podobnie, bo warunki są naprawdę niesamowicie łatwe. Do tego często dostajemy informacje, że sam Bank Millennium jest bardzo lubiany przez swoich klientów…

…Zresztą, sprawdź sam. Będziesz mógł wyrobić swoją własną opinię, a przy okazji zgarniesz 360 zł. Taka kasa na chodniku nie leży, także do dzieła!

Dokumenty dotyczące promocji: