Bank Millennium zapowiadał, że promocja, która wyjdzie na koniec miesiąca będzie na innych warunkach… Zastanawiałam się, co to może znaczyć. Obawiałam się obniżenia premii albo utrudnienia warunków. Jednak kiedy zobaczyłam regulamin, to zaskoczył on nawet takiego starego wyjadacza jak ja!

Nie dość, że bank zwiększył bonus, to jeszcze gwarantuje 180zł wypłacić już za samo założenie konta, aktywowanie aplikacji i jedną płatność kartą.

A jeśli chcesz zgarnąć cały bonus 360 zł, to wystarczy poświęcić kilkanaście minut więcej – decyzja będzie należeć do Ciebie.

Promocja trwa do 31.01.2022 r, ale im szybciej weźmiesz w niej udział, tym szybciej otrzymasz swój bonus.

Nie traćmy już więcej czasu na wstęp i sprawdź ze mną, jakie dokładnie warunki przedstawia regulamin i co zrobić, żeby zgarnąć całe 360 zł premii od Millennium:

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 01.01.2018 r. nie posiadałeś konta osobistego w banku Millennium.

Konto założysz wypełniając formularz na tej stronie:

Dostępne są 4 metody otwierania konta:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
  • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie podchodzisz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
  • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (to niezbędny punkt, jesli chcesz odebrać całą premię). Bank nie wskazuje konkretnej daty, jednak zaznacza, że wzór podpisu musi być złożony na dzień odbierania nagrody. My sygerujemy, abyś po prostu zrobił to najszybciej, jak jest to możliwe.

Ważne: Konto załóż wraz z kartą debetową oraz w formularzu zaznacz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji).

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 360 zł:

Bonus #1 – 180 zł za otwarcie konta z kartą i jedną płatność

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto z kartą:

  • zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – chodzi o zwykłą płatność za zakupy w Internecie bądź sklepie, nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi ani przelewy na numer telefonu.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w listopadzie to czas na aktywowanie aplikacji i wykonanie jednej płatności masz do końca grudnia. Przelew pierwszych 180zł premii otrzymasz do końca stycznia.

Bonus #2 – 180 zł za aktywności w 3 kolejnych miesiącach

W każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zasil konto łącznie na sumę 1000 zł – nie musi to być jednorazowo, może być to kilka przelewów. Możesz nawet 10 razy przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Nie ma problemu, aby to był przelew z Twojego własnego konta w innym banku.
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – obowiązują te same zasady, co przy pierwszym miesiącu. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto w listopadzie, to aktywności z tego kroku wykonaj w grudniu, styczniu oraz lutym. Przelew drugiej premii, wartości 180zł otrzymasz wtedy do końca marca.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta. Oznacza to, że wystarczy, abyś utrzymał konto bezpłatnym przez kilka miesięcy i zyskach gotówkę bez ani grosza opłat.

A jeśli zechcesz zachować sobie to konto na dłużej to pamiętaj, aby w każdym miesiącu:

  • zapewnić jednorazowy przelew zasilający konto o wartości min. 1000 zł (inaczej konto kosztuje 8 zł)
  • wykonać 1 płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 7 zł)

Jeśli wybierzesz Konto 360° Student, to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę, aby mieć bezpłatną również kartę.

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Moja opinia

Jako ktoś, kto codziennie czyta regulaminy promocji, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że te warunki promocji Millennium to prawdziwy HIT. Jestem nawet skłonna powiedzieć, że patrząc całościowo na premię i warunki, to najlepsza promocja jaką opisywałam w tym roku.

Za samo założenie konta i jedną płatność otrzymasz aż 180 zł, więc nawet jeśli nie chce Ci się bawić w warunki spełniane przez następne 3 miesiące, to nadal gra jest warta świeczki.

Moim zdaniem – grzech nie skorzystać 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: