Nigdy nie wiemy czym banki zaskoczą nas w następnych edycjach promocji. Czasem skaczemy ze szczęścia, bo premia okazuje się być o wiele wyższa od poprzedniej, a czasem czujemy zawód, że mogło być więcej.

Tak jest z tą promocją od BNP Paribas, gdzie można zdobyć 350złotych przelewem. Mało, bo ostatnimi czasy bank przyzwyczaił nas do wyższych kwot.

Nie ma jednak tego złego. Jeśli premia nie jest wysoka, oznacza to, że warunki będą bardzo łatwe. I tak się właśnie potwierdziło. Te 350zł rozdzielone jest na 3 części, co oznacza, że dość szybko otrzymasz cały bonus, a pierwsze 50zł dostaniesz już za sam fakt założenia konta.

Do tego, aby spełnić warunki promocji nie musisz wydawać żadnej konkretnej kwoty. W tych warunkach liczy się ilość płatności a nie ich wysokość. Dlatego kupując kilkanaście bułek jesteś w stanie większość warunków tej promocji.

Premia podzielona jest na takie 3 części:

 • 50zł za otwarcie konta i nadanie PINu do karty
 • 150zł za wpływ i płatności w pierwszym miesiącu po nadaniu PINu
 • 150zł za wpływ i płatności w drugim miesiącu po nadaniu PINu

Co prawda promocja trwa długo, bo do 25 listopada 2022r ale nie ma na co czekać, bo im szybciej weźmiesz w niej udział, tym szybciej dostaniesz swoją nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1 – Otwórz konto w BNP Paribas wraz z kartą i weź 50zł przelewem

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później jest kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 25 listopada 2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 9.12.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Za ten krok otrzymasz od banku 50zł najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym nadałeś PIN do karty.

W miesiącu wypłaty pierwszej części premii otrzymasz mail potwierdzający jej zdobycie (najpóźniej do 22 dnia miesiąca), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 dnia miesiąca. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Przykład: Aktywując kartę do konta (nadając jej PIN) w październiku, pierwszą nagrodę, czyli 50zł od banku otrzymasz najpóźniej do końca listopada. Aby ją odebrać będziesz musiał uzupełnić numer konta, na który organizator przeleje premię. Mail otrzymasz najpóźniej do 22 listopada, a czas na odpowiedź masz do 26 listopada.

KROK #2 – Wykonaj aktywności w następnym miesiącu, a otrzymasz 150 zł przelewem

W pierwszym miesiącu następującym po miesiącu, w którym nadałeś PIN do karty:

 • wykonaj przelew/-y na łączną kwotę min. 250 zł – za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.
 • wykonaj min. 5 płatności BLIKiem na jakąkolwiek kwotę – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji

Nagrodę 150zł otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

KROK #3 – Wykonaj aktywności w kolejnym miesiącu, aby dostać 150 zł przelewem

W drugim miesiącu (licząc miesiące po miesiącu nadaniu PINu do karty):

 • wykonaj 1 przelew na kwotę min. 50 zł – za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej – ma to być zwykły przelew, nie liczą się przelewy BLIK na telefon.
 • wykonaj min. 10 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę – warunki zaliczania płatności są takie same, jak w listopadzie. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie, nie zalicza płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

Nagrodę 150zł otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Przykład: Nadałeś PIN do karty w październiku.

W listopadzie wykonaj przelew/-y na łączną kwotę min. 250 zł oraz 5 płatności BLIKiem na jakąkolwiek kwotę. Za aktywności z tego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 150zł do końca grudnia.

W listopadzie otrzymasz premię za założenie konta. Będziesz też zobligowany do podania numeru konta organizatorowi.

W grudniu wykonaj 1 przelew na kwotę min. 50 zł oraz wykonaj min. 10 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę. Za aktywności z tego miesiąca otrzymasz premię w wysokości 150zł do końca stycznia.

Ważne: Zwróć uwagę, że w tej promocji bank liczy jako „start” dzień, w którym nadałeś PIN do karty, a nie dzień otwarcia rachunku (jak to bywa w promocjach innych banków). Pamiętaj, że wypłata kolejnej premii jest zależna od spełnienia warunków poprzedniego etapu, więc aby zdobyć ostatnią premię musisz wykonać również wszystkie wcześniejsze kroki.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: