Początek nowego kwartału to zawsze nowe otwarcia promocji w bankach. Jako pierwszy wystartował Bank Millennium z ciekawą i mega łatwą promocją. Co dokładnie dostajesz?

 • 250 zł w gotówce za założenie konta osobistego i wykonanie kilku aktywności;
 • 50 zł za założenie konta 360° Junior dla dziecka

Jeśli chce załapać się na bonus, musisz się pospieszyć. Promocja trwa jedynie do 19 lipca 2021, a bank przygotował zaledwie 3000 kont promocyjnych.

Po wyczerpaniu limitu bank zablokuje możliwość udziału w promocji, więc możesz mieć pewność, że jeśli linki w tym artykule nadal działają to jesteś o 3 kroki od odebrania premii 300 zł.

Nie zwlekaj więc i od razu przejdź na stronę rejestracji:

Czy to w ogóle działa?

O to najlepiej zapytać naszych czytelników, którzy odebrali już swoje premię. Nie wierzysz? Spójrz:

I kolejna osoba, która pochwaliła się nam swoją premią:

Wiem, że to początkowo może wydawać się dziwne… Dlaczego niby bank miałby płacić za otwarcie konta?

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć cały ten fenomen promocji bankowych przygotowałam kilka argumentów dowodzących, że to opłaca się również samym bankom (mimo, że nie ma ukrytych opłat):

Dlaczego Millennium rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Millennium je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Jak widzisz to wszystko ma sens. Ty dostajesz bonus, a bank w ten sposób oszczędza na reklamie. My też cieszymy się z takiego układu bo linki w tym artykule są linkami polecającymi i też dostaniemy drobną prowizję od banku, kiedy skorzystasz z tej okazji.

To układ w którym wszyscy wygrywają i jestem dumny, że z dnia na dzień powiększa się grono osób, które rozumieją promocje bankowe. Obecnie nasz fanpage śledzi już ponad 6 tys osób:

Kto może wziąć udział w tej promocji?

W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji należy spełniać (jednocześnie) 4 proste warunki:

 • mieć ukończone 18 lat;
 • nie mieć obecnie ŻADNEGO produktu w Banku Millennium;
 • nigdy wcześniej nie brać udziału w promocji z premią za konto od Banku Millennium;
 • nie mieć otwartego wniosku o otwarcie konta.

Jeśli spełniasz te warunki to czytaj dalej… Jesteś o włos od odebrania bonusów o wartości 300 zł.

Zrób to, a konto i karta będą darmowe

Zawsze przemawiały do mnie produkty bankowe, które są bezpłatne po wykonaniu określonych czynności. W końcu, biorąc udział w promocji, nie chcę, aby moja premia była pomniejszana o dodatkowe koszty.

Aby konto i karta były darmowe w tej promocji, należy co miesiąc:

 • zapewnić łączny wpływ na konto o wartości min. 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku)
 • wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (na dowolną kwotę)

Inaczej konto kosztuje 8 zł, a karta 7 zł.

Płatność kartą wykonasz wszędzie i za wszystko. Wystarczy, że za jedne zakupy (nawet najdrobniejsze) zapłacisz kartą i warunek masz z głowy. Warunki te pokrywają się też z warunkami promocji, więc nie będziesz musiał się niczym dodatkowym martwić.

Przygotowałam też dla Ciebie dokładną instrukcję, w której opowiadam, jak krok po kroku skorzystać z tej promocji i zagwarantować sobie odbiór wszystkich bonusów.

Oto instrukcja:

KROK #1 – Załóż konto z kartą płatniczą

Konto należy założyć na tej specjalnej stronie  maksymalnie do 19 lipca 2021 r. (włącznie). Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą Mastercard.

Po prostu po wejściu w powyższy link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO]. Następnie zobaczysz 3 opcje podpisania umowy o konto:

 • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – Wypełnisz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości. To najwygodniejsza opcja bo konto otworzysz dosłownie w 10 minut.
 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy).
 • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej niż kurierem, ale do 30.11.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz drugiej części premii).

Po wybraniu formy podpisania umowy wypełniasz dalej formularz podając swoje dane jak w każdym banku. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

Pamiętaj, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Drugi krok na drodze do premii polega na tym, aby do 30 listopada 2021 r. na telefonie zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium i aktywować ją logując się na swoje nowe konto.

Najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta i mieć ten krok z głowy.

KROK #3 – Aktywnie korzystaj z konta i karty

Aktywności, o których mowa poniżej trzeba wykonywać przez 4 kolejne miesiące (w każdym z miesięcy) czyli w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie.

A co trzeba zrobić?

 • Wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (może być na dowolną kwotę)
 • Przelać na nowe konto łącznie 1000 zł (nie musi leżeć na koncie, następnego dnia możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje główne konto, zasilenie może być sumą kilku mniejszych przelewów).

Podpowiedź: nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wykluczone z promocji są wypłaty gotówki, płatności związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz płatności zwrócone.

Krok #4 – Załóż Konto 360° Junior dla swojego dziecka

Ten krok to dodatkowe 50zł. Jeśli nie masz dziecka – nie szkodzi. Wówczas spełniasz tylko 3 pierwsze kroki i odbierasz 250 zł. Co musisz zrobić, aby z tego skorzystać?

Najpóźniej do 30.11.2021, za pośrednictwem bankowości internetowej, załóż Konto 360° Junior z Kontem Oszczędnościowym Profit dla swojego dziecka.

Całość załatwisz przez internet, bez wychodzenia z domu. I już. Wszystkie warunki masz za sobą!

Małe ułatwienie

Dla ułatwienia przygotowałam dla Ciebie również skrócony opis wszystkich kroków do wykonania w tej promocji w formie pliku PDF, który jest uwielbiany przez naszych czytelników:

I to tyle! Nie musisz robić nic więcej…

Bank wyśle Ci premię na konto najpóźniej do 31 grudnia 2021 roku przelewem na nowe konto. Pamiętaj, żeby do tego czasu nie cofać zgód na informacje handlowe i oczywiście nie zamykać konta.

O autorce:

Ewelina Drela – z wykształcenia jest ekonomistką ale nie lubi siedzieć z nosem w statystykach i tabelkach. Kocha teatr, jednak z chęcią zamienia go na wędrówkę w góry lub na narty. Marzy, aby zdobyć K2. Serce na dłoni i ogromna empatia pozwalają jej pisać teksty idealnie odpowiadające na potrzeby czytelników.

Dokumenty dotyczące promocji: