Ta oferta od BPS jest prawdziwą okazją dla wyjadaczy promocji, którzy skorzystali już ze wszystkich promocji bankowych pojawiających się cyklicznie w innych podmiotach.

Jeśli nie masz konta w Banku Spółdzielczym, to będziesz mógł dorobić sobie nawet 300zł w postaci voucherów zakupowych (np. do Biedronki lub Allegro) w programie Bezcenne Chwile.

W promocji nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Jeśli konto Ci się nie spodoba, będziesz mógł zamknąć je zaraz po odebraniu nagrody.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja trwa do 20.06.2023r. W zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 15.02.2023 r. nie posiadałeś konta osobistego w Banku Spółdzielczym.

Limit kont promocyjnych wynosi 4 486 pakietów po 8000 punktów, więc warto się pospieszyć. Nieraz byliśmy świadkami wyczerpania puli nagród w Bezcennych Chwilach. Poza tym im szybciej założysz konto, tym szybciej odbierzesz swój bonus.

Tutaj możesz sprawdzić, czy limit nadal się nie wyczerpał oraz czy organizator nie informuje o szacowanym wcześniejszym zakończeniu promocji.

Jeśli chodzi o bezpłatność konta i karty, to niestety nie możemy tego określić, bo każdy Bank Spółdzielczy ma różne produkty. Warunki promocji są wszędzie takie same, ale w różnych oddziałach może zostać Ci zaproponowane różne konto. Pamiętaj więc, aby podczas zakładania konta zapytać o warunki bezpłatności konta i karty.

Przykładowo, dla iKonta warunki wyglądają nastepująco:

Aby konto osobiste było całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy zapewnić wpływ na kwotę min. 1000zł.

Dla osób poniżej 26 r.ż. konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Niestety karta do konta jest płatna i nie ma możliwości pominięcia tej opłaty.

Za kartę zapłacisz 4 zł miesięcznie, a od 1.06.2023 będzie to 5zł. Na szczęście bonus, który zdobywasz w tej promocji z nawiązką pokryje tę opłatę za kartę.

Krok #1 – Załóż konto z kartą Mastercard w Banku Spółdzielczym

Konto biorące udział w promocji wraz z kartą Mastercard założysz wypełniając formularz zgłoszeniowy na tej specjalnej stronie:

Pracownik banku oddzwoni do Ciebie i pomoże Ci założyć promocyjne konto.

Krok #2 – Zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach i aktywnie korzystaj z karty

Kolejnym krokiem po otwarciu konta osobistego z kartą jest jej aktywacja. Zrobisz to logując się do swojego nowego konta.

Następnie najpóźniej do 20 czerwca 2023r. zarejestruj kartę w programie Bezcenne Chwile. Postępuj zgodnie z instrukcją na stronie.

Gdy już otrzymasz potwierdzenie rejestracji karty pozostanie już tylko aktywne korzystanie z niej. 

W następnych trzech 30-dniowych okresach licząc od dnia potwierdzenia rejestracji karty w Bezcennych Chwilach:

  • wykonaj zakupy kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 100zł – z promocji wykluczone są niektóre rodzaje płatności jak np. doładowywanie elektronicznych portfeli, internetowe przekazy pieniężne, zakup losów w loteriach, wypłata gotówki z bankomatu, zakup wszelkich kart podarunkowych. W związku z tym sugerujemy, aby były to płatności za zwyczajne, codzienne zakupy w sklepie. Kwota nie jest wysoka, więc po kilku wizytach w sklepie powinieneś spokojnie spełnić ten warunek.

Tak, dobrze zauważyłeś. Nie napisałam 3 miesiące, tylko 3 okresy. Organizator promocji nie posługuje się miesiącami, a pełnymi, 30-dniowymi okresami.

Oznacza to, że jeśli otworzyłeś konto 20.04.2023 r, a następnie zarejestrowałeś kartę w Bezcennych Chwilach i otrzymałeś potwierdzenie udziału w Programie w dniu 27.04.2023, to od tego dnia liczysz pierwszy okres rozliczeniowy.

Pierwszy okres rozliczeniowy: 28.04.2023 – 27.05.2023

Drugi okres rozliczeniowy: 28.05.2023 – 26.06.2023

Trzeci okres rozliczeniowy: 27.06.2023 – 26.07.2023

Za każdy okres, w którym spełnisz warunek płatności otrzymasz 8000 punktów o wartości 100zł.

Nagroda zostanie przyznana nie później niż w terminie 14 dni roboczych, następujących po miesiącu, w którym spełniono warunki jej otrzymania.

Przyznane punkty są ważne przez 3 miesiące, a później przepadają, więc pamiętaj, aby do tego czasu wymienić je na wybrane przez Ciebie nagrody (ja np. preferuję vouchery do Allegro).

Dokumenty dotyczące promocji: