To kolejny miesiąc w którym bank Santander nie zwalnia tempa i po raz kolejny przyciąga klientów, oferując pokaźny bonus za założenie konta!

Tym razem – przechodząc na tę specjalną stronę promocyjną – możesz zgarnąć aż 480zł. Pierwsze 300zł dostaniesz przelewem na konto, a kolejne 180zł to będą vouchery na zakupy np. w Biedronce.

Co więcej… Podczas spełniania warunków promocji, wszystko będzie dla Ciebie całkowicie darmowe, ponieważ warunki promocji (które dokładnie rozpiszę poniżej) pokrywają się z warunkami bezpłatności konta i karty.

Nie ma żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań! A jeśli mi nie wierzysz, to na końcu artykułu załączam regulamin promocji i wszystkie dokumenty. Możesz to sam zweryfikować.

Czy to naprawdę działa?

ROZWIŃ

Czytelnicy, którzy skorzystali z poprzednich edycji tej promocji, już otrzymali swoje premie:

Sam też brałem udział w promocji Santandera i otrzymałem obiecaną premię, więc mogę ze spokojnym sumieniem potwierdzić, że w tej promocji jest wszystko uczciwe:

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 480zł?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 listopada 2021 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 30 listopada 2022r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data wysłania wniosku o konto na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Krok #1 – Zgarnij pierwsze 100 zł przelewem

Pierwsze kroki, jaki powinieneś wykonać na drodze do zdobycia wspomnianych bonusów są takie:

 • Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą Mastercard (wymagane aby otrzymać wszystkie bonusy). Wniosek o konto musisz wysłać przez internet do końca listopada, a umowę przy kurierze możesz podpisać do 10 grudnia 2022 r.
 • Zakładając konto wyraź zgody na kontakt banku drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).
 • w terminie od 1 do 31 grudnia wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł w sklepie lub internecie oraz przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji banku – nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

Po wykonaniu tych kroków, pierwszą nagrodę w wysokości 100zł otrzymasz do 31 stycznia 2023 r.

Krok #2 – Weź 100 zł do Biedronki

Od razu po wysłaniu wniosku o konto wykonać następujące aktywności:

 • Wróć jeszcze raz na tę stronę promocji i zarejestruj się do promocji „100zł z kontem” (kliknij w link „zobacz szczegóły”, a później wypełnij formularz).
 • Następnie, przez 5 kolejnych miesięcy (w grudniu, styczniu. lutym, marcu oraz kwietniu – w każdym z tych miesięcy) zaloguj się do aplikacji mobilnej banku i tam wykonaj 3 przelewy z aplikacji na inne konto (może być konto znajomego, rodziny, ale nie Twoje). Mogą to być zwykłe, standardowe przelewy oraz przelewy BLIK na numer telefonu.

Nagrodę 100zł za wykonanie tych aktywności otrzymasz do 31 maja 2023r. SMSem lub jako wiadomość w bankowości internetowej. Otrzymany kod aktywujesz na platformie Sodexo zamieniając go na voucher do ulubionego sklepu np. do Biedronki.

Krok #3 – Odbierz kolejny voucher do Biedronki o wartości 80 zł

W ciągu maksymalnie 30 dni od otwarcia konta:

 • Zaloguj się do bankowości internetowej i dołącz do do „programu poleceń”. Tam podaj poprawny kod polecającego. Będzie mi bardzo miło jeśli wpiszesz nasz kod polecający:
FCMMRF
 • Następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Bonus w postaci vouchera na 80zł otrzymasz w bankowości internetowej (w zakładce program poleceń) w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. Nagrodę należy odebrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia.

Krok #4 – Odbierz jeszcze 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy: styczeń, luty, marzec:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.
 • Minimum 2 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz za te aktywności do 30 kwietnia 2023 r.

🔥BONUS🔥 Jeśli masz dziecko w wieku 13-17 lat otrzymasz kolejne 100 zł

Osoby, które mają dziecko w wieku 13-17lat (włącznie), mogą w tej promocji zdobyć jeszcze dodatkowe 100zł i zamiast wspomnianych na początku artykułu 480zł, zgarnąć pokaźną sumkę 580zł.

Aby wziąć udział w tej części promocji, Twoje dziecko nie może posiadać ani nigdy wcześniej nie posiadało żadnego konta osobistego w Banku Santander. Udział w tej części promocji możesz wziąć najpóźniej do 31 grudnia, ale warto się pospieszyć, bo liczba nagród jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk.

Ty, jako rodzic posiadający już konto w Santanderze:

 • na tej stronie wypełnij formularz rejestracyjny (wypełniasz swoimi danymi).
 • najpóźniej do 31.12.2022r., w bankowości internetowej Santandera, zawnioskuj o konto z kartą oraz usługami Santander online dla swojego dziecka w wieku 13-17 lat – do tego będzie Ci potrzebny jego dowód osobisty.
 • Wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych w imieniu swojego dziecka.
 • Dopilnuj, aby Twoje dziecko najpóźniej do 15.01.2023r przynajmniej raz zalogował się do aplikacji bankowej (własnym loginem i hasłem) oraz wykonało min. 1 płatność na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIK (dotyczy również wypłat z bankomatu, ale nie dotyczy płatności zbliżeniowych BLIK).

Konto dla dziecka jest bezwarunkowo bezpłatne, natomiast karta będzie bezpłatna, jeśli dziecko zapłaci min. 1 raz w miesiącu BLIKIEM lub kartą.

Nagroda zostanie przekazana na konto dziecka, najpóźniej do końca stycznia 2023r.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

Jak już mówiłem, warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta, więc wszystko będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne. W kolejnych miesiącach (jeśli zechcesz zachować to konto na dłużej) wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: