Bank Pekao S.A. właśnie wystartował z fantastyczną okazją na przetestowanie ich konta osobistego i zgarnięcie za to okrągłej sumki! Łącznie, oprócz oprocentowania 4% 5% na darmowym koncie oszczędnościowym, dostaniesz 300zł na bardzo łatwych zasadach:

  • 50 zł za samo założenie konta osobistego na tej specjalnej stronie
  • 150 zł za 15 płatności kartą na dowolną kwotę – możesz płacić nawet za 1 bułkę w piekarni
  • 100 zł za dołączenie do programu Bezcenne Chwile i płatności kartą na łączną kwotę min. 50zł

W dzisiejszym artykule prześwietlam regulamin tej okazji i wyjaśnię Ci krok po kroku, jak bezpiecznie zgarnąć ten bonus.

Na wstępie mogę Ci już jednak powiedzieć, że w promocji nie ma żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań. Konto można (bez opłat) zamknąć w dowolnym momencie po odebraniu premii.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa aż do 30 czerwca 2022r., ale im wcześniej założysz konto tym wcześniej otrzymasz premię, więc nie ma co za długo zwlekać 🙂

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które po 1 stycznie 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć 300zł w tej łatwej promocji.

4 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć okrągłe 300zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 4 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne”. Zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji i kliknij czerwony przycisk, a później zarejestruj się podając swoje dane w prostym formularzu.

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX) – musisz wybrać dokładnie tę kartę, a nie domyślną Visa.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Pekao S.A. – nie BLIK.

Aktualizacja 23.06.2022r.: Zwróć uwagę, że ten bonus 100zł w programie Bezcenne Chwile, dostępny jest dla osób, które do 30 czerwca zarejestrują kartę. Jeśli nie zdążysz zarejestrować karty w tym terminie, to nie rejestruj jej wcale – poczekaj kilka dni i odezwij się do nas w połowie lipca. Podpowiemy jak skorzystać z kolejnej edycji programu Bezcenne Chwile.

KROK #4: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności). Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni.

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem. Płatności z kroku trzeciego i czwartego będą się sumować.

Przykład: Jeśli założysz konto w kwietniu to wykonaj min. 5 płatności w maju, min. 5 płatności w czerwcu oraz min. 5 płatności w lipcu.

I to tyle! Czekaj na swoje 300zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Kolejne 100zł otrzymasz po 30 dniach od wykonania płatności z kroku trzeciego. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Z kolei bonus 150zł za płatności z kroku czwartego otrzymasz przelewem na konto do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Dodatkowo: Przez pół roku 5% na koncie oszczędnościowym do 100 000zł

Od 28 kwietnia 2022r. dla nowych klientów Bank Pekao S.A. przygotował dodatkowy bonus w postaci atrakcyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na 5% do kwoty aż 100 000zł przez pierwsze pół roku.

To najatrakcyjniejsza oferta oszczędnościowa na tak długi okres. W ofertach innych banków oprocentowanie promocyjne spada już po dwóch albo trzech miesiącach.

Oferta zostanie udostępniona automatycznie w panelu bankowości internetowej wszystkim klientom, którzy otworzą konto w Pekao S.A. w dniach 28.04.2022r – 31.07.2022r. Oferta pojawi się między 3. a 5. dniem po otwarciu konta i można aktywować ją internetowo – bez wychodzenia z domu.

Konto oszczędnościowe jest oczywiście bezwarunkowo bezpłatne.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Moja opinia o tej promocji

Rywalizacja banków i prześciganie się na coraz wyższe bonusy oraz łatwiejsze zasady promocji zaczyna nabierać jeszcze większego tempa… W dodatku pierwsza część premii wypłacana za samo założenie konta zaczyna być już standardem. Wszystko to oczywiście z korzyścią dla uczestnika – czyli mam nadzieję Ciebie 🙂

Porównując z innymi dostępnymi promocjami bankowymi, z czystym sumieniem stwierdzam, że jest to naprawdę łatwa okazja warta skorzystania.

Dlatego zachęcam, żebyś wypełnił formularz rejestracyjny już teraz, zanim inne zadania pochłoną Twoją uwagę. To zajmie dosłownie 10 minut. A szkoda byłoby przeczytać cały artykuł i nic z tego nie mieć…

Dokumenty dotyczące promocji: