Wow! Stało się coś zupełnie niespodziewanego! Bank Pekao S.A., który w moim odczuciu trochę po macoszemu traktował młodych klientów, teraz wystartował z promocją skierowaną właśnie do tej grupy.

Startują od razu z grubej rury oferując 150zł premii za wykonanie jedynie 15 płatności kartą na dowolną kwotę (i nic więcej!). W dodatku pierwsze 50zł otrzymasz już za samo założenie konta. Tak łatwo to jeszcze nigdy w tym banku nie było!

A jakby tego było mało… Od 1 września 2021r. konto osobiste dla młodych i karta płatnicza są bezwarunkowo darmowe. Tak samo przelewy internetowe – więc nie musisz się obawiać żadnych ukrytych opłat.

Jak tylko przeczytałem regulamin, nabrałem pewności, że ta promocja stanie się totalnym HITEM. Ale bez przeciągania… Przejdźmy od razu do konkretów:

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja wystartowała 1 września 2021r. i zostanie zakończona 31 października 2021r. o godzinie 23:59.

Wziąć w niej udział mogą pełnoletnie osoby, które nie miały jeszcze 26. urodzin (mają od 18 do 25 lat włącznie) oraz po 1 stycznie 2019r. nie posiadały konta w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2019r. to też możesz zgarnąć 150zł w tej łatwej promocji.

3 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć 150zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 3 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne dla młodych” z kartą płatniczą Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX). Zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji i kliknij czerwony przycisk, a później zarejestruj się podając swoje dane w prostym formularzu.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Po otwarciu konta wykonaj 15 płatności kartą podzielone na 3 kolejne miesiące. Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni. Ważne, aby były to płatności kartą, a nie BLIK.

Jeśli założysz konto we wrześniu to wykonaj min. 5 płatności w październiku, min. 5 płatności w listopadzie oraz min. 5 płatności w grudniu. Jeśli jednak założysz konto w październiku to te płatności musisz wykonać odpowiednio w listopadzie, grudniu i styczniu.

I to tyle! Czekaj na swoje 150zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli założysz konto we wrześniu to przelew wpłynie do końca października. Dla kont założonych w październiku – do końca listopada.

Z kolei 100zł za płatności z kroku trzeciego otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Moja opinia o tej promocji

Myślę, że już się domyślasz co mam Ci w tym miejscu do powiedzenia 🙂 Nie da się ukryć, że ta promocja wzbudza mój ogromny zachwyt.

Nie jest to jednak zachwyt bezpodstawny – to najlepsza promocja jaka jest obecnie dostępna dla młodych w wieku 18-25 lat. Jest to również najłatwiejsza promocja jaką kiedykolwiek wydziałem w banku Pekao S.A., więc nie radzę przechodzić wobec niej obojętnie…

Dokumenty dotyczące promocji: