Oto najlepsza promocja BNP Paribas w tym roku! Dostaniesz w niej aż 500zł przelewem. Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności.

Wszystkie szczegóły opowiem Ci w dzisiejszym artykule. Rozkładam w nim regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Co jeszcze lepsze: Pierwsze 70zł otrzymasz już za samo otwarcie konta w BNP Paribas i aktywowanie karty płatniczej nadając jej PIN!

Ale nie zwlekaj z decyzją. Promocja obowiązuje tylko dla pierwszych 2000 osób, które wypełnią ten formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Moje doświadczenie pokazuje, że tak świetne okazje rozchodzą się w 1 czy 2 dni, więc musisz działać naprawdę szybko!

Kto może odebrać te 500 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 28 maja 2023 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową (wymaga tego regulamin). Zakładanie promocyjnego konta w BNP Paribas składa się z trzech etapów:

Etap 1. Aby Twoje nowo-otwarte konto brało udział w promocji, musisz w pierwszej kolejności zarejestrować się na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Etap 2. Po rejestracji zobaczysz link do otwarcia konta (otrzymasz go również na e-mail). W formularzu podaj swoje dane i wybierz formę potwierdzenia tożsamości. Możesz zrobić to u kuriera, który przyjedzie do Ciebie do domu lub pracy by sprawdzić czy dane na dowodzie osobistym są zgodne z tymi podanymi w banku, albo zrobić wszystko w 100% online poprzez weryfikację „na selfie”.

Etap 3. W tym drugim wypadku otrzymasz od banku sms z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej – skorzystaj z niego i bezpośrednio w aplikacji zrób zdjęcie dokumentów i twarzy dla potwierdzenia tożsamości.

Gdyby w aplikacji coś się nie powiodło to pamiętaj, aby odinstalować aplikację i jeszcze raz rozpocząć cały proces od kliknięcia w link z smsa – tylko tak będziesz mieć pewność, że kontynuujesz otwieranie konta promocyjnego.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 9.06.2023 r.

🔥 Pierwsze 70zł przelewem na konto otrzymasz najpóźniej do 30 czerwca 2023r. Kilka dni wcześniej (do 20 czerwca) otrzymasz od organizatora wiadomość z linkiem do podania numeru konta do wypłaty premii, więc zaglądaj regularnie na maila i na wszelki wypadek sprawdzaj spam.

💰 W czerwcu i lipcu (w każdym z tych miesięcy):

✅ 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej banku – należy zalogować się w trzech różnych dniach ponieważ zliczane jest tylko jedno logowanie dziennie – dlatego nie zostawiaj tej aktywności na ostatni dzień.

✅ zasil swoje konto 3 razy kwotą min. 250 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku ale nie może być mniejszy niż 250zł, aby został zaliczony do promocji. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Możesz w zasadzie te same 250zł 3 razy przelać między swoimi kontami i będziesz mieć ten warunek spełniony.

🔥 Za warunki spełnione w czerwcu otrzymasz 215zł najpóźniej do końca lipca, natomiast za warunki spełnione w lipcu otrzymasz drugie 215zł najpóźniej do końca sierpnia.

To WSZYSTKO!

Pewnie spodziewałeś się nie wiadomo jak trudnych warunków przy takiej premii! Ale nie. Promocja jest mega prosta, zasady jasne. Pamiętaj tylko, że premie są od siebie zależne i wymagane do kolejnego etapu np. jeśli zawalisz w lipcu to premia za sierpień też przepadnie.

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

A ile kosztuje konto i karta w BNP Paribas?

Otwierając konto w BNP Paribas dostaniesz do wyboru 3 karty płatnicze. Sugeruję wybrać kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 2 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby opłaty wynosiły tylko symboliczne 2zł miesięcznie.

Dokumenty dotyczące promocji: