Właśnie wróciła MEGA łatwa i błyskawiczna promocję promocja bezpłatnego konta Citibanku, która w czerwcu cieszyła się ogromnym wzięciem. Była mocno limitowana i zakończyła się po 3 dniach.

Tym razem również obowiązuje limit – 400 uczestników, więc musisz się spieszyć…

W zamian za założenie konta i zapewnienie jednego wpływu na konto otrzymasz walizkę wartą aż 320 zł! To porządna rzecz na wakacyjny wyjazd!

Z resztą sam zobacz:

Walizki do odebrania będą na stronie: https://vip-collection.pl/301-citibank

Oprócz tego dostaniesz 25 EURO kieszonkowego (lub 25 USD lub 180 HRK – do wyboru), jeśli w pierwszym miesiącu korzystania z konta, otworzysz dodatkowe konto walutowe – również jest darmowe!

Promocja trwa do 12 sierpnia 2022, ale jak wspominałam, jest tylko 400 walizek do rozdania, więc musisz się spieszyć.

Czy to opcja dla każdego?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Po #1. Załóż konto osobiste

Skorzystaj z tego linka, wypełnij krótki formularz. Jeśli promocja będzie nadal aktualna to doradca Citibanku oddzwoni do Ciebie i pomoże Ci otworzyć konto:

Po #2. Zasil konto kwotą min. 2000 zł

Zrób do najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Jeśli mogę Ci coś zasugerować, przelej kwotę 2100 lub 2050 zł. Dla bezpieczeństwa. Zaraz po zaksięgowaniu możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje własne konto. Nie muszą leżeć w Citibanku żaden określony czas.

Wykluczone są przelewy z rachunków osób indywidualnych, prowadzonych przez Citibank.

Po #3. Otwórz konto walutowe i zapewnij kolejny wpływ

Aby odebrać 25 EUR, 25 USD lub 180 HRK należy zrobić dwie rzeczy.

  • Otwórz konto walutowe w Citi Handlowy, w walucie, którą zadeklarowałeś, że chcesz otrzymać. Regulamin nie wymaga na nim żadnych aktywności. Wystarczy je mieć, a bank przeleje Ci na nie kieszonkowe.
  • W drugim miesiącu po otwarciu konta zapewnij na swoje nowe konto osobiste w Citibanku kolejny wpływ 2000zł – również wykluczone zostały przelewy z rachunków osób indywidualnych prowadzonych przez Citibank.

Oczywiście polecam wybrać konto EURO, bo to daje najwyższą sumę bonusu 🙂

To wszystko. Walizka i kieszonkowe jest Twoje!

Jak już spełnisz te proste warunki, czekaj na informację od banku. CitiHandlowy przekaże Ci informacje o nagrodzie poprzez wiadomość w usłudze bankowości internetowej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś wszystkie warunki.

To długo, jednak z doświadczenia wiemy, że Citi Handlowy czasem przekazuje nagrody szybciej.

Przykład: Jeśli otworzysz konto 25 lipca, to pierwsze 2000 zł na konto powinieneś przelać najpóźniej do 31 sierpnia. Drugie 2000zł we wrześniu. A konto walutowe możesz otworzyć w dowolnym momencie, ale nie później niż do 30 września 2022r.

Jak odebrać walizkę?

Bank, w ramach nagrody udostępni Ci kod vouchera, który cenę walizki zmniejszy z 329zł na 1 grosz 🙂 A to są kroki, które należy wykonać, aby walizka trafiła pod Twoje drzwi:

✅ wejdź na stronę internetową https://vip-collection.pl/301-citibank,

✅ wybierz interesującą Cię walizkę podróżną oraz dodaj ją do „Koszyka” (tylko tę jedną walizkę),

✅ w miejscu „Kod Rabatowy” wpisz numer vouchera, który otrzymałeś w wiadomości na swoim profilu w Citibank Online, cena zostanie obniżona do 1 grosza.

✅ wypełnij formularz dostawy oraz potwierdź zakup płacąc tylko 1 grosz za walizkę 🙂

Podsumowanie

To fajna i szybka promocja. Świadczy o tym chociażby to, jak szybko rozeszły się miejsca w poprzedniej edycji tej promocji.

Jeśli walizka Ci się nie przyda, zawsze możesz ją sprzedaż i wydać tę kasę na to, co lubisz! W Citibanku, konto osobiste, karta płatnicza i konto walutowe są bezwarunkowo bezpłatne, więc niczym nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!

To jak, podejmiesz wyzwanie walizkowe?

Dokumenty dotyczące promocji: