Wraz z Nowym Rokiem wjeżdża kolejna edycja promocji banku Santander. Tym razem do zgarnięcia jest łącznie 480 zł, a w tym:

 • 300zł przelewem za aktywności na koncie we wskazanych miesiącach
 • 100zł w postaci vouchera do wybranego sklepu
 • 80zł za skorzystanie z programu poleceń

Przechodząc na tę specjalną stronę promocyjną – możesz zgarnąć całą powyższą premię.

I nie musisz się martwić ukrytymi opłatami… Podczas spełniania warunków promocji, wszystko będzie dla Ciebie całkowicie darmowe, ponieważ warunki promocji pokrywają się z warunkami bezpłatności konta i karty – dokładnie to sprawdziłam.

Nie ma też żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań! A jeśli mi nie wierzysz, to na końcu artykułu załączam regulamin promocji i wszystkie dokumenty. Możesz to sam zweryfikować.

Czy to naprawdę działa?

ROZWIŃ

Czytelnicy, którzy skorzystali z poprzednich edycji tej promocji, już otrzymali swoje premie:

Robert z naszego zespołu też brał udział w promocji Santandera i otrzymał obiecaną premię. Mamy więc osobistą pewność, że w tej promocji jest wszystko uczciwe:

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać nawet 480zł?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 grudnia 2021 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz nie brałeś udziału we wcześniejszych promocjach konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 31 stycznia 2023r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data wysłania wniosku o konto na tej specjalnej stronie promocyjnej.

BONUS #1 – Zgarnij pierwsze 100 zł przelewem za założenie konta i pierwsze aktywności

Rozwiń, aby dowiedzieć się co zrobić najpierw:

ROZWIŃ

Pierwsze kroki, jaki powinieneś wykonać na drodze do zdobycia wspomnianych bonusów są takie:

 • Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą. Promocja obejmuje tylko konta otwarte przez internet, nie obowiązuje w placówkach.

Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz wygodnie za pośrednictwem kuriera – bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach do placówki.

Wniosek o konto musisz wysłać do końca stycznia, a umowę przy kurierze możesz podpisać do 10 lutego 2023 r.

 • Zakładając konto wyraź zgody na kontakt banku drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

Kolejnym krokiem będzie wykonanie tych dwóch aktywności na koncie w lutym (a dokładnie od 1 do 28 lutego):

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać 10 razy te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji banku

Po wykonaniu tych kroków, pierwszą nagrodę w wysokości 100zł otrzymasz do 31 marca 2023 r.

BONUS #2 – Odbierz jeszcze 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

Rozwiń, aby poznać aktywności wymagane dla premii 200zł:

ROZWIŃ

W marcu, kwietniu i maju (w każdym z tych miesięcy):

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz za te aktywności do 30 czerwca 2023 r.

BONUS #3 – Weź voucher na 100 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej

Rozwiń, aby dowiedzieć się jak zdobyć dodatkowe 100zł:

ROZWIŃ

Od razu po wysłaniu wniosku o konto wykonać następujące aktywności:

 • Wróć jeszcze raz na tę stronę promocji i zarejestruj się do promocji „100zł z kontem – edycja III”(kliknij w link „zobacz szczegóły”, a później wypełnij formularz). Łatwo zdobędziesz w niej 100zł do wymiany na voucher na platformie Sodexo. Zrób to jak najszybciej, bo limit nagród wynosi 2000.
 • W lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK w aplikacji banku

Nagrodę 100zł za wykonanie tych aktywności otrzymasz do 31 lipca 2023r. SMSem lub jako wiadomość w bankowości internetowej. Otrzymany kod aktywujesz na platformie Sodexo zamieniając go na voucher do ulubionego sklepu np. do Biedronki.

🔥DODATKOWO🔥 – Odbierz voucher o wartości 80 zł za wpisanie kodu polecającego

Dowiedz się, jak połączyć tę promocję z Programem Poleceń:

ROZWIŃ

Jak już mówiłam, jeśli połączysz promocję Santandera z programem poleceń, to oprócz podstawowych 500zł, zgarniesz jeszcze dodatkowe 80zł za podanie kodu polecającego.

Wystarczy, że w ciągu maksymalnie 30 dni od otwarcia konta:

Zalogujesz się do bankowości internetowej i dołączysz do do „programu poleceń”. Tam podaj poprawny kod polecającego. Będzie mi bardzo miło jeśli wpiszesz nasz kod polecający:

GR68NW
 • Następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Bonus w postaci vouchera na 80zł (do Biedronki lub innego sklepu) otrzymasz w bankowości internetowej (w zakładce program poleceń) w czasie5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. Nagrodę należy odebrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia, później przepadnie.

Podpowiedź: Nie ma obowiązku korzystać ze wszystkich bonusów wymienionych w tym artykule. Możesz wybrać te, które uznasz, że najłatwiej Ci zdobyć, a pozostałe pominąć. Jedynie BONUS #1 i BONUS #2 są ze sobą powiązane – czyli, aby móc zdobyć 200zł musisz spełnić najpierw warunki dla pierwszej premii 100zł.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

Jak już mówiłem, warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta, więc wszystko będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne. W kolejnych miesiącach (jeśli zechcesz zachować to konto na dłużej) wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: