Mam świetne wieści! Teraz promocję Santandera można połączyć z innymi ich akcjami i zgarnąć (w bardzo łatwy sposób) łącznie aż 580zł, zamiast podstawowych 400zł.

Wszystko krok po kroku opiszę w dzisiejszym artykule:

W promocji nie ma żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań! A jeśli mi nie wierzysz, to na końcu artykułu załączam regulamin promocji i wszystkie dokumenty. Możesz to sam zweryfikować.

Dodatkowo, nie musisz się martwić ukrytymi opłatami… Podczas spełniania warunków promocji, wszystko będzie dla Ciebie całkowicie darmowe, ponieważ warunki promocji pokrywają się z warunkami bezpłatności konta i karty – dokładnie to sprawdziłam.

Czy to naprawdę działa?

ROZWIŃ

Czytelnicy, którzy skorzystali z poprzednich edycji tej promocji, już otrzymali swoje premie:

Robert z naszego zespołu też brał udział w promocji Santandera i otrzymał obiecaną premię. Mamy więc osobistą pewność, że w tej promocji jest wszystko uczciwe:

Dlaczego Santander rozdaje pieniądze?

ROZWIŃ

Dlaczego Santander rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Santander je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać nawet 580zł?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 lutym 2022 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz nie brałeś udziału we wcześniejszych promocjach konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 28 lutego 2023r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data wysłania wniosku o konto na tej specjalnej stronie promocyjnej.

BONUS #1 – Zgarnij pierwsze 100 zł przelewem za założenie konta i pierwsze aktywności

Rozwiń, aby dowiedzieć się co zrobić najpierw:

ROZWIŃ

Pierwsze kroki, jaki powinieneś wykonać na drodze do zdobycia wspomnianych bonusów są takie:

 • Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą. Promocja obejmuje tylko konta otwarte przez internet, nie obowiązuje w placówkach.

Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz wygodnie za pośrednictwem kuriera – bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach do placówki.

Wniosek o konto musisz wysłać do końca lutego, a umowę przy kurierze możesz podpisać do 10 marca 2023 r.

 • Zakładając konto wyraź zgody na kontakt banku drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

Kolejnym krokiem będzie wykonanie tych dwóch aktywności na koncie w marcu (a dokładnie od 1 do 31 marca 2023 r.):

 • Wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepie lub internecie na jakąkolwiek kwotęNie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności. Najlepiej będzie jak wykonasz zwyczajne zakupy w sklepie, możesz nawet kupić 5 bułek osobno, nic więcej.
 • przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji banku

Po wykonaniu tych kroków, pierwszą nagrodę w wysokości 100zł otrzymasz do 30 kwietnia 2023 r.

BONUS #2 – Odbierz jeszcze 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

Rozwiń, aby poznać aktywności wymagane dla premii 200zł:

ROZWIŃ

W kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy):

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • Wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepie lub intrnecie na jakąkolwiek kwotę– Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności. Najlepiej będzie jak wykonasz zwyczajne zakupy w sklepie, możesz nawet kupić 5 bułek osobno, nic więcej.
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz za te aktywności do 31 lipca 2023 r.

BONUS #3 – Weź voucher na 100 zł za korzystanie z aplikacji mobilnej

Rozwiń, aby dowiedzieć się jak zdobyć dodatkowe 100zł:

ROZWIŃ

W lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy):

 • wykonaj 5 przelewów z aplikacji na inne konto (może być konto znajomego, rodziny, ale nie Twoje). Mogą to być zwykłe, standardowe przelewy oraz przelewy BLIK na numer telefonu. Liczą się nawet przelewy do Urzędu Skarbowego czy ZUSu.

Nagrodę 100zł za wykonanie tych aktywności otrzymasz do 30 września 2023r. SMSem lub jako wiadomość w bankowości internetowej. Otrzymany kod aktywujesz na platformie Sodexo zamieniając go na voucher do ulubionego sklepu np. do Biedronki.

BONUS #4 – Zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach i zgarnij 8000 punktów wymienialnych na voucher 100zł

Rozwiń, aby dowiedzieć się jak zdobyć dodatkowe 100zł:

ROZWIŃ

W tej części promocji udział może wziąć każdy, kto wcześniej nie zarejestrował karty Santandera. Jeśli już masz konto w Bezcennych Chwilach, to po prostu zarejestruj tam nową, dodatkową kartę.

Jeśli nie miałeś wcześniej konta w Bezcennych Chwilach, to załóż je wraz z rejestracją karty Santandera – tutaj na stronie Bezcenne Chwile. Wykonaj ten krok nie później niż do 17.05.2023. Następnie w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia rejestracji dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 100zł.

Mastercard wykluczył sporo typów transakcji, które nie będą brane pod uwagę (m.in. apteki i drogerie, zakłady bukmacherskie, doładowanie portfeli elektronicznych, hurtownie napojów alkoholowych, bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki), dlatego zalecamy wykonanie zwykłych zakupów w sklepie spożywczym lub na przykład zakupy na Allegro.

Nagroda zostanie przyznana najpóźniej do 30 dni roboczych od spełnienia warunku. Od momentu przyznania masz 3 miesiące, aby wymienić je na wybraną nagrodę (np. voucher do ulubionego sklepu o wartości 100zł).

Pula nagród wynosi 78 333. Wydaje się dużo, ale promocje Bezcennych Chwil cieszą się naprawdę dużą popularnością więc warto się pospieszyć i skorzystać z tego jeszcze dziś!

🔥DODATKOWO🔥 – Odbierz voucher o wartości 80 zł za wpisanie kodu polecającego

Dowiedz się, jak połączyć tę promocję z Programem Poleceń:

ROZWIŃ

Jak już mówiłam, jeśli połączysz promocję Santandera z programem poleceń, to oprócz podstawowych 400zł, zgarniesz jeszcze dodatkowe 80zł za podanie kodu polecającego.

Wystarczy, że w ciągu maksymalnie 30 dni od otwarcia konta:

Zalogujesz się do bankowości internetowej i dołączyszdo „programu poleceń”. Tam podaj poprawny kod polecającego. Będzie mi bardzo miło jeśli wpiszesz nasz kod polecający:

DEZ5G5
 • Następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Bonus w postaci vouchera na 80zł (do Biedronki lub innego sklepu) otrzymasz w bankowości internetowej (w zakładce program poleceń) w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków. Nagrodę należy odebrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia, później przepadnie.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta, więc wszystko będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne. W kolejnych miesiącach (jeśli zechcesz zachować to konto na dłużej) wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: