Chciałbyś wiedzieć już dziś, co przyniesie Ci rok 2022? Jeśli weźmiesz udział w tej promocji, to przyniesie Ci premię 550 zł przelewem na konto. To aktualnie najwyższa premia jaka jest dostępna spośród wszystkich promocji bankowych!

Wystarczy, że założysz konto w banku Santader na tej stronie promocyjnej i wykonasz dokładnie kroki, które opisuję w tym artykule. Ale nie martw się – one są naprawdę proste.

Aktualizacja 14.01.2022: Od dziś do zgarnięcia jest dodatkowe 100 zł do sklepu Biedronka, więc do zgarnięcia jest łącznie 550zł zamiast pierwotnych 450zł z którymi promocja wystartowała na koniec grudnia. Ale uwaga! Limit tego dodatkowego bonusu jest ograniczony i wynosi 2000 sztuk, także należy się pospieszyć! Wszystkie szczegóły tej dodatkowej oferty opisuję w akapicie „Premia #5”

Ale pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 31 stycznia 2022r. do godziny 23:59 i ani minuty dłużej.

W zamian za kilka minut Twojej uwagi bank da Tobie:

 • 100 zł przelewem na konto jedynie za zalogowanie się do aplikacji
 • Kolejne 50 zł za wpisanie poprawnego kodu poleceń (podam jaki)
 • 200 zł przelewem na konto za proste aktywności na koncie
 • 100 zł w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile do wydania na paliwo na stacji Circle K
 • 100 zł w bonie do wydania w Biedronce

A po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zostać z Santanderem na dłużej, czy może wolisz zamknąć konto. Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań ani opłat za zamknięcie konta.

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 550zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 grudnia 2020 roku nie posiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Natomiast punkty na paliwo możesz zgarnąć, jeśli nigdy wcześniej nie zarejestrowałeś swojej karty w Programie Bezcenne Chwile.

Premia #1 – Zgarnij 100 zł za założenie konta i zalogowanie się do aplikacji

 • Wejdź na tę stronę promocyjną banku i otwórz w Santanderze konto z kartą Mastercard (jeśli chcesz zgarnąć wszystkie nagrody, to należy koniecznie wybrać kartę Mastercard). Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera. Umowę możesz podpisać do 10 lutego 2022r.
 • Zakładając konto wyraź zgody kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).
 • W miesiącu, w którym podpisałeś umowę zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 50 zł za użycie kodu polecającego

 • Podczas zakładania konta, w formularzu podaj poprawny kod polecający (np. ten: 1012811863) i do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 • Tutaj regulamin również wymaga zalogowania się do aplikacji, ale spełnisz ten warunek przy okazji spełniania warunków z premii #1

50zł z za podanie kodu poleceń i płatności kartą otrzymasz do końca następnego miesiąca po ich wykonaniu

Premia #3 – Zgarnij 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy luty, marzec i kwiecień:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Liczy się również wpłata gotówki „w okienku” oraz we wpłatomacie
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą w sklepie lub internecie – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Pamiętaj, aby kroki te wykonać w KAŻDYM z podanych miesięcy. Nagrodę otrzymasz do 31 maja 2022 r.

Premia #4 Dodatkowe 100 zł do wydania na paliwo na stacji Circle K

Tę część bonusu możesz zdobyć, jeśli nigdy wcześniej nie zarejestrowałeś swojej karty w Programie Bezcenne Chwile.

Jeśli spełniasz ten warunek, to teraz masz świetną okazję zdobyć dodatkowo 6800 punktów wymiennych na 100 zł na paliwo na stacji Circle K.

Wystarczy, że:

 • zarejestrujesz kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych licząc od momentu rejestracji wykonaj kartą płatności na min. 25 zł (może być kilka mniejszych płatności)
 • najlepiej jeśli wykonasz zwykłe płatności za zakupy w sklepie lub np. na Allegro, bo organizator wykluczył niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie
 • punkty otrzymasz nie później niż 60 dni roboczych od momentu spełnienia ww. warunków
 • punkty będą ważne przez 6 miesięcy od dnia otrzymania

Warto się pośpieszyć z wykonaniem tych kroków, bo ilość promocyjnych punktów jest ograniczona (organizator przewidział 8740 takich pakietów punktów). Jeśli punkty się wyczerpią, znajdziesz taką informację na tej stronie.

Premia #5 Dodatkowe 100 zł do Biedronki

Aby zgarnąć tę część dodatkowego bonusu, należy:

 • najpóźniej do 28 lutego 2022r aktywować w panelu bankowości internetowej cel oszczędnościowy, który nazywa się „Końcówki transakcji”.
 • najpóźniej do 30 czerwca 2022r odłożyć w ramach tego celu minimum 50 zł oraz zachować tę kwotę zostawioną na celu aż do momentu wydania nagrody

Nagrodę w postaci vouchera wielorazowego użytku na 100zł do sklepów Biedronka, otrzymasz SMSem lub w poczcie w bankowości internetowej najpóźniej do 31 lipca 2022r

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

W promocji możesz otworzyć Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia). Jeśli otworzysz Konto Jakie Chcę (to dla wszystkich), to wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Jeśli chodzi o Konto Jakie Chcę dla Młodych, to wystarczy jedynie wykonać jedną płatność kartą lub BLIK miesięcznie, aby uniknąć opłat (nie trzeba zapewniać wpływu).

Warunki te pokrywają się z warunkami jakie należy spełnić w promocji, także łatwiej być nie mogło. A jeśli konto będziesz chciał sobie zostawić na dłużej, to warunki utrzymania go bezpłatnego uważam za naprawdę proste i szybkie do spełnienia.

Dokumenty dotyczące promocji: