Przyznam szczerze, że rzadko mam takie myśli jak przy tej promocji… Przeczytałam regulamin i nie dowierzałam, że to już tyle… Jak to nie ma więcej warunków do spełnienia?

Przeczytałam regulamin ponownie i rzeczywiście nie ma! Po prostu zakładasz kartę kredytową w Santander Consumer Bank, robisz jedną płatność i dostajesz 200zł!

PS: Santander Consumer Bank i Santander Bank to dwa RÓŻNE podmioty, więc jeśli jesteś klientem Banku Santander to możesz śmiało skorzystać z opisanej tutaj promocji.

W najprostszym wariancie – bez spełniania warunków bezpłatności karty – koszt udziału w promocji to 9,5zł za każdy miesiąc, ale możesz też włożyć więcej wysiłku, spełniać warunek bezpłatności karty Visa Comfort i przejść przez całą promocję nie wydając ani złotówki.

Wszystko dokładnie wyjaśniam w dzisiejszym artykule, więc czytaj dalej!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 stycznia 2021 roku nie posiadałeś karty kredytowej w Santander Consumer Bank.

Oprócz powyższego, trzeba jeszcze posiadać oczywiście zdolność kredytową (czyli być osobą pracującą lub na emeryturze/rencie).

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Jako, że jest to karta kredytowa – czyli najpierw wydajesz pieniądze z limitu przyznanego przez bank, a dopiero po otrzymaniu wyciągu przelewasz do banku wykorzystaną kwotę – to bank będzie weryfikował, czy masz dochody, które pozwolą Ci zwrócić w pełni tą wykorzystaną kwotę.

KROK #1 – Wypełnij wniosek o kartę kredytową Visa Comfort

Pierwszym krokiem do zdobycia 200zł jest oczywiście wnioskowanie o kartę kredytową. Regulamin dokładnie wskazuje kartę, którą należy założyć w ramach tej promocji. Jest to Visa Comfort.

Należy zrobić to na specjalnej stronie promocyjnej. Tam wypełniasz formularz i oczekujesz na telefon od konsultanta banku.

Na zawarcie umowy o kartę kredytową masz czas do 18 marca 2022r. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby: za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny na 1 zł.

Jak już wspomniałam, zgłaszając się do tej promocji, wnioskujesz o kartę kredytową, dlatego warto tutaj wspomnieć również o jej szczegółach:

  • 0 zł – wydanie karty kredytowej
  • 0 zł – opłata miesięczna jeśli wykonasz płatności na łączną kwotę min. 1000zł (inaczej 9,5zł)
  • 0 zł – dostarczenie karty Pocztą Polską
  • 18,50% RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym (masz na to 26 dni od dnia wystawienia wyciągu)

KROK #2 – Zaloguj się do bankowości internetowej i wykonaj 1 płatność kartą

Najpóźniej do 30 kwietnia:

  • zaloguj się przynajmniej 1 raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
  • wykonaj min. 1 płatność kartą kredytową na dowolną kwotę – bank wykluczył niektóre rodzaje płatności, jak opłaty za zakłady bukmacherskie czy doładowania wirtualnych portfeli, ale że tutaj wystarczy jedna płatność na obojętnie jaką kwotę, to sugeruję żebyś kupił po prostu jakąś drobną rzecz w sklepie – może być to nawet jedna bułka

Nagroda zostanie przekazana na rachunek karty najpóźniej do końca maja. Do tego czasu ważne jest, abyś nie miał zaległości w spłacie zadłużenia na karcie wyższych niż 50 zł i nie dłuższych niż 10 dni.

Małe podsumowanie

Po przeanalizowaniu wszystkich dokumentów wygląda, że jeśli zechcesz przejść przez tę promocję bez dodatkowych kosztów, to musisz pamiętać o tym, by co miesiąc wykonać tą kartą płatności na 1000zł.

Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie wykonać takiego obrotu lub zwyczajnie Ci się nie chce tego pilnować, to załóż, że każdy miesiąc zmniejszy Twój bonus o opłatę 9,50zł, a jak karta Ci się nie spodoba to po otrzymaniu premii możesz ją zamknąć – nie ma żadnych zobowiązań ani opłat za zamknięcie.

W najgorszym wypadku, jeśli zawrzesz umowę o kartę w lutym, to zapłacisz za jej posiadanie od marca do czerwca, czyli 38zł. To oznacza, że bez żadnego wysiłku wpadnie do Twojej kieszeni 162zł. Nawet z uwzględnieniem tej opłaty brzmi to dobrze, prawda? 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: