Przed nami nowa promocja organizowana przez Santander Consumer Bank – bank specjalizujący się w kredytach. Bierzesz kartę kredytową, płacisz za codzienne zakupy i dostajesz za każdy taki miesiąc 100zł do wydania w Biedronce. W sumie możesz zgarnąć aż 4 takie nagrody, czyli łącznie 400 złotych.

UWAGA: Santander Consumer Bank i Santander Bank to dwa RÓŻNE podmioty, więc jeśli jesteś klientem Banku Santander to możesz śmiało skorzystać z opisanej tutaj promocji.

Wszystko dokładnie wyjaśniam w dzisiejszym artykule, więc czytaj dalej!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 stycznia 2023 roku nie posiadałeś karty kredytowej w Santander Consumer Bank.

Oprócz powyższego, trzeba jeszcze posiadać oczywiście zdolność kredytową (czyli być osobą pracującą lub na emeryturze/rencie).

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Jako, że jest to karta kredytowa – czyli najpierw wydajesz pieniądze z limitu przyznanego przez bank, a dopiero po otrzymaniu wyciągu przelewasz do banku wykorzystaną kwotę – to bank będzie weryfikował, czy masz dochody, które pozwolą Ci zwrócić w pełni tą wykorzystaną kwotę.

KROK #1 – Wypełnij wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA

Pierwszym krokiem do zdobycia 400zł jest oczywiście wnioskowanie o kartę kredytową. Regulamin dokładnie wskazuje kartę, którą należy założyć w ramach tej promocji. Jest to Visa TurboKARTA.

Co prawda promocja trwa aż do 31 sierpnia 2024 roku, ale bank przewidział jedynie 2400 kart kredytowych wydanych w ramach promocji, więc nie warto zwlekać.

Wejdż na specjalną stronę promocyjną. Tam wypełniasz formularz i oczekuj na telefon od konsultanta banku.

Na zawarcie umowy o kartę kredytową masz czas do 31 sierpnia 2024r. Umowę zawierasz poprzez przelew weryfikacyjny na 1 zł (takie jest wskazanie w regulaminie promocji).

Jak już wspomniałam, zgłaszając się do tej promocji, wnioskujesz o kartę kredytową, dlatego warto tutaj wspomnieć również o jej szczegółach:

  • 0 zł – wydanie karty kredytowej
  • 0 zł – opłata miesięczna jeśli wykonasz płatności na łączną kwotę min. 1000zł (inaczej 4,90zł)
  • 0 zł – dostarczenie karty Pocztą Polską
  • 21,64% RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym (masz na to 26 dni od dnia wystawienia wyciągu)

KROK #2 – Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

Przez następne 4 miesiące od założenia karty kredytowej, w każdym miesiącu:

W miesiącu, w którym założyłeś kartę możesz spełnić warunek, ale nie musisz. Możesz zacząć od następnego miesiąca. Jeśli otworzysz kartę początkiem miesiąca, to na pewno będzie to bardziej możliwe, niż gdy otworzysz w ostatnich jego dniach.

Każda nagroda zostanie przekazana SMSem do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do tego czasu ważne jest, abyś nie miał zaległości w spłacie zadłużenia na karcie wyższych niż 50 zł i nie dłuższych niż 10 dni.

Pula nagród jest ograniczona i wynosi maksymalnie 9600 voucherów do biedronki o wartości 100 zł każdy.

Przykład: Jeśli założyłeś kartę w kwietniu, to warunki promocji możesz spełniać w miesiącach kwiecień-lipiec lub maj-sierpień. Nagrodę za spełniony warunek w maju otrzymasz najpóźniej do końca czerwca itd.

Możesz zdobyć do 360zł cashbacku przez następny rok

Dodatkowo masz opcję otrzymać cashback za konkretne transakcje, a dokładnie:

  • 5% wartości płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw,
  • 3% wartości płatności w restauracjach,
  • 1% wartości płatności na stacjach paliw

Możesz zdobyć maksymalnie 30zł miesięcznie przez następne 12 miesięcy. Premia będzie księgowana przez bank na rachunku karty w dniu wygenerowania zestawienia i będzie widoczna pod nazwą „Twoje oszczędności”.

Na koniec porada ode mnie:

Warunki promocji wymagają płatności na 600zł, natomiast jeśli nie chcesz płacić za kartę, to płatności muszą wynosić co najmniej 1000zł miesięcznie. Jeśli nie chcesz aż tyle płacić kartą, to na czas promocji możesz pogodzić się z opłatą za kartę w wysokości 4,9zł miesięcznie, bo i tak wyjdziesz na duży plus.

A po otrzymaniu premii możesz zamknąć rachunek karty kredytowej nawet w ten sam dzień.

Dokumenty dotyczące promocji: