Oto nowa promocja organizowana przez Santander Consumer Bank – bank specjalizujący się w kredytach. Zakładasz kartę kredytową, płacisz za codzienne zakupy i dostajesz za każdy taki miesiąc 100zł do wydania na Allegro. W sumie możesz zgarnąć aż 4 takie nagrody, czyli łącznie 400 złotych do Allegro.

UWAGA: Santander Consumer Bank i Santander Bank to dwa RÓŻNE podmioty, więc jeśli jesteś klientem Banku Santander to możesz śmiało skorzystać z opisanej tutaj promocji.

Wszystko dokładnie wyjaśniam w dzisiejszym artykule, więc czytaj dalej!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 stycznia 2022 roku nie posiadałeś karty kredytowej w Santander Consumer Bank.

Oprócz powyższego, trzeba jeszcze posiadać oczywiście zdolność kredytową (czyli być osobą pracującą lub na emeryturze/rencie).

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Jako, że jest to karta kredytowa – czyli najpierw wydajesz pieniądze z limitu przyznanego przez bank, a dopiero po otrzymaniu wyciągu przelewasz do banku wykorzystaną kwotę – to bank będzie weryfikował, czy masz dochody, które pozwolą Ci zwrócić w pełni tą wykorzystaną kwotę.

KROK #1 – Wypełnij wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA

Pierwszym krokiem do zdobycia 400zł jest oczywiście wnioskowanie o kartę kredytową. Regulamin dokładnie wskazuje kartę, którą należy założyć w ramach tej promocji. Jest to Visa TurboKARTA.

Co prawda promocja trwa aż do 29 lutego 2024 roku, ale bank przewidział jedynie 1500 kart kredytowych wydanych w ramach promocji, więc warto się pospieszyć.

Należy zrobić to na specjalnej stronie promocyjnej. Tam wypełniasz formularz i oczekujesz na telefon od konsultanta banku.

Na zawarcie umowy o kartę kredytową masz czas do 29 lutego 2024r. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby: za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny na 1 zł.

Jak już wspomniałam, zgłaszając się do tej promocji, wnioskujesz o kartę kredytową, dlatego warto tutaj wspomnieć również o jej szczegółach:

  • 0 zł – wydanie karty kredytowej
  • 0 zł – opłata miesięczna jeśli wykonasz płatności na łączną kwotę min. 1000zł (inaczej 4,90zł)
  • 0 zł – dostarczenie karty Pocztą Polską
  • 23,69% RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym (masz na to 26 dni od dnia wystawienia wyciągu)

KROK #2 – Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

Przez następne 4 miesiące od założenia karty kredytowej, w każdym miesiącu:

  • wykonaj płatność kartą kredytową na min. 600 zł – bank wykluczył niektóre rodzaje płatności, jak opłaty za zakłady bukmacherskie czy doładowania wirtualnych portfeli, nie są również brane pod uwagę płątności za pomocą pośredników takich jak: Revolut, SkyCash czy PayPal, dlatego sugeruję żebyś korzystał z tej karty podczas zwykłych, codziennych zakupów.
  • w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji

W miesiącu, w którym założyłeś kartę możesz spełnić warunek, ale nie musisz. Możesz zacząć od następnego miesiąca. Jeśli otworzysz kartę początkiem miesiąca, to na pewno będzie to bardziej możliwe, niż gdy otworzysz w ostatnich jego dniach.

Każda nagroda zostanie przekazana SMSem do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Do tego czasu ważne jest, abyś nie miał zaległości w spłacie zadłużenia na karcie wyższych niż 50 zł i nie dłuższych niż 10 dni.

Pula nagród jest ograniczona i wynosi maksymalnie 6000 voucherów o wartości 100 zł każdy.

Przykład: Jeśli założyłeś kartę w sierpniu, to warunki promocji możesz spełniać w miesiącach sierpień-listopad lub wrzesień-grudzień. Przykładowo, nagrodę za spełniony warunek w sierpniu otrzymasz najpóźniej do końca września.

Możesz zdobyć do 360zł cashbacku przez następny rok

Dodatkowo masz opcję otrzymać cashback za konkretne transakcje, a dokładnie:

  • 5% wartości płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw,
  • 3 % wartości płatności w restauracjach,
  • 1% wartości płatności na stacjach paliw

Możesz zdobyć maksymalnie 30zł miesięcznie przez następne 12 miesięcy. Premia będzie księgowana przez bank na rachunku karty w dniu wygenerowania zestawienia i będzie widoczna pod nazwą „Twoje oszczędności”.

„Myjniami samochodowymi”, „restauracjami” i „stacjami paliw” w rozumieniu Regulaminu są punkty handlowo-usługowe, które są tak sklasyfikowane w ramach systemu organizacji płatniczej poprzez nadanie im odpowiedniego kodu kategorii akceptanta (kod MCC) i są to:

Myjnie samochodowe – 7542

Restauracje – 5811, 5812, 5813, 5814

Stacje paliw – 5541, 5542, 5983

Małe podsumowanie

Warunki promocji wymagają płatności na 600zł, natomiast jeśli nie chcesz płacić za kartę, to płatności muszą wynosić co najmniej 1000zł miesięcznie. Jeśli nie chcesz aż tyle płacić kartą, to na czas promocji możesz pogodzić się z opłatą za kartę w wysokości 4,9zł miesięcznie, bo i tak wyjdziesz na duży plus.

A po otrzymaniu premii możesz zamknąć rachunek karty kredytowej nawet w ten sam dzień.

Dokumenty dotyczące promocji: