Oto nowa promocja organizowana przez Santander Consumer Bank – bank specjalizujący się w kredytach. Zakładasz kartę kredytową, płacisz za codzienne zakupy i dostajesz za każdy taki miesiąc 50zł. W sumie możesz zgarnąć aż 6 takich nagród, czyli łącznie 300 złotych przelewem.

UWAGA: Santander Consumer Bank i Santander Bank to dwa RÓŻNE podmioty, więc jeśli jesteś klientem Banku Santander to możesz śmiało skorzystać z opisanej tutaj promocji.

Dodatkowo bank gwarantuje, że spełniając warunki promocji, karta będzie całkowicie bezpłatna przez pierwsze 12 miesięcy.

Wszystko dokładnie wyjaśniam w dzisiejszym artykule, więc czytaj dalej!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 maja 2021 roku nie posiadałeś karty kredytowej w Santander Consumer Bank.

Oprócz powyższego, trzeba jeszcze posiadać oczywiście zdolność kredytową (czyli być osobą pracującą lub na emeryturze/rencie).

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Jako, że jest to karta kredytowa – czyli najpierw wydajesz pieniądze z limitu przyznanego przez bank, a dopiero po otrzymaniu wyciągu przelewasz do banku wykorzystaną kwotę – to bank będzie weryfikował, czy masz dochody, które pozwolą Ci zwrócić w pełni tą wykorzystaną kwotę.

KROK #1 – Wypełnij wniosek o kartę kredytową Visa Comfort

Pierwszym krokiem do zdobycia 300zł jest oczywiście wnioskowanie o kartę kredytową. Regulamin dokładnie wskazuje kartę, którą należy założyć w ramach tej promocji. Jest to Visa Comfort.

Należy zrobić to na specjalnej stronie promocyjnej. Tam wypełniasz formularz i oczekujesz na telefon od konsultanta banku.

Na zawarcie umowy o kartę kredytową masz czas do 12 sierpnia 2022r. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby: za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny na 1 zł.

Jak już wspomniałam, zgłaszając się do tej promocji, wnioskujesz o kartę kredytową, dlatego warto tutaj wspomnieć również o jej szczegółach:

  • 0 zł – wydanie karty kredytowej
  • 0 zł – opłata miesięczna jeśli wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300zł (po 12 miesiącach będzie to min. 1000zł, inaczej 9,5zł)
  • 0 zł – dostarczenie karty Pocztą Polską
  • 31,21% RRSO, jeśli nie spłacisz karty w okresie bezodsetkowym (masz na to 26 dni od dnia wystawienia wyciągu)

KROK #2 – Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

Przez następne 6 miesięcy od założenia karty kredytowej, w każdym miesiącu:

  • wykonaj płatność kartą kredytową na min. 300 zł – bank wykluczył niektóre rodzaje płatności, jak opłaty za zakłady bukmacherskie czy doładowania wirtualnych portfeli, nie są również brane pod uwagę płątności za pomocą pośredników takich jak: Revolut, SkyCash czy PayPal, dlatego sugeruję żebyś korzystał z tej karty podczas zwykłych, codziennych zakupów.

Każda nagroda zostanie przekazana na rachunek karty do 45 dni licząc od końca miesiąca, w którym spełniłeś warunek promocji. Do tego czasu ważne jest, abyś nie miał zaległości w spłacie zadłużenia na karcie wyższych niż 50 zł i nie dłuższych niż 10 dni.

W miesiącu, w którym założyłeś kartę możesz spełnić warunek, ale nie musisz. Możesz zacząć od następnego miesiąca. Jeśli otworzysz kartę początkiem miesiąca, to na pewno będzie to bardziej możliwe, niż gdy otworzysz w ostatnich jego dniach.

Przykład: Jeśli założyłeś kartę w czerwcu, to warunki promocji możesz spełniać w miesiącach czerwiec-listopad lub lipiec-grudzień. Przykładowo, nagrodę za spełniony warunek w lipcu otrzymasz najpóźniej do 15 września.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Małe podsumowanie

Jeśli kartę chcesz używasz dłużej, niż tylko do odebrania bonusu, to pamiętaj, by nadal wykonywać płatności na min. 300 zł, bo to warunek bezpłatności karty. Po 12 miesiącach ta kwota zwiększy się do 1000 zł miesięcznie, także warto wziąć to w rozważaniach, jak długo chcesz tę kartę posiadać.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć rachunek karty kredytowej nawet w ten sam dzień.

Dokumenty dotyczące promocji: