Wystartowała nowa promocja karty kredytowej BNP Paribas. Tym razem do zdobycia jest 300 zł przelewem i oczywiście rok bez opłat!

Łącznie za założenie i używanie przez 6 miesiące karty kredytowej od BNP Paribas otrzymasz okrągłe 300 zł przelewem na konto. To tak jakby ktoś płacił Ci 50zł za każdy miesiąc korzystania z tej karty… A skoro w promocji jest bezpłatna, to niczym nie ryzykujesz 🙂

W promocji możesz wziąć udział do 31 maja 2023 roku, klikając w ten link:

Dla kogo jest nowa promocja?

W promocji karty kredytowej może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 1 czerwca 2021r. nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas. Oznacza to, że promocja skierowana jest zarówno do całkowicie nowych klientów, ale również do tych, którzy postanowili powrócić i raz jeszcze skorzystać z usług tego banku.

Jeśli masz konto osobiste, oszczędnościowe lub lokatę w BNP Paribas, to również możesz wziąć udział w tej promocji.

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Po #1 – Złóż wniosek o kartę kredytową i zaznacz zgody marketingowe

Najpóźniej do 31 maja 2023 roku wejdź na tę dedykowaną stronę promocji i zarejestruj się wypełniając formularz. Oddzwoni do Ciebie przedstawiciel banku i przedstawi Ci indywidulaną ofertę oraz wypełni z Tobą wniosek o kartę kredytową.

Po #2 – Płać kartą przez kolejnych 6 miesiący

Zaczynając od pełnego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, w każdym z 6 następnych miesięcy wykonuj płatności kartą. Jeśli chcesz zgarnąć cały cashback na dany miesiąc, to musisz wykonać płatności na kwotę 1000 zł. Wtedy otrzymasz maksymalną kwotę czyli 50zł.

Jeśli wykonasz płatności na mniejszą kwotę, to otrzymasz po prostu 5% wydanej kwoty.

Niektóre płatności specjalne, jak np. opłata za zakłady bukmacherskie nie są uwzględniane w promocji, więc sugerujemy spełnić ten warunek używając karty po prostu do codziennych zakupów. Być może masz w planach jakiś większy wydatek, to będzie to też idealna pora na jego realizację.

Oczywiście nie musi to być jedna płatność, możesz więc spokojnie „zbierać” cały miesiąc. Pamiętaj tylko, by nie zostawiać tego na koniec miesiąca, ponieważ transakcje potrzebują trochę czasu, by zostały zaksięgowane (najczęściej ok 1 dnia).

Bank nie zaliczy Ci do promocji transakcji zwróconych, anulowanych oraz doładowań portfeli elektronicznych jak Revolut. Odpadają też płatności w kasynach i zakładach bukmacherskich.

Wysokość zwrotu znajdziesz w wysyłanym do Ciebie zestawieniu transakcji po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Wszyscy mówią, że karta kredytowa jest droga? Oto fakty:

Otóż okazuje się, że karta kredytowa wcale nie musi być droga.

Biorąc udział w tej promocji sugeruję wybrać kartę Mastercard Standard (regulamin dopuszcza jeszcze kartę Mastercard Gold i Mastercard Kobieta). Karta Standard jest najłatwiejsza w utrzymaniu jej darmowej (na wypadek gdybyś chciał posiadać ją dłużej niż pierwszy darmowy rok).

A na co dzień, aby bezpiecznie (i darmowo!) korzystać z karty kredytowej wystarczy, że zastosujesz się do poniższych wskazówek:

  • nie daj się ponieść fantazji i korzystaj z limitu tak, abyś mógł go łatwo spłacić;
  • pamiętaj o spłacie w czasie okresu bezodsetkowego (masz na to 26 dni od momentu otrzymania wyciągu) – dzięki temu unikniesz odsetek, które wynoszą 27,59% rocznie;
  • kiedy zadzwoni do Ciebie pracownik banku zaznacz, że chcesz otrzymać kartę pocztą (jest to bezpłatna opcja);
  • unikaj transakcji szczególnych (np. doładowanie karty Revolut czy płatność za zakłady bukmacherskie);
  • nie wypłacaj gotówki za pomocą karty kredytowej;
  • za transakcje szczególne, przelewy oraz wypłaty gotówki bank pobiera prowizję w wysokości 4,9% lecz nie mniej niż 10 złotych, a do tego nie dotyczy ich okres bezodsetkowy. Karty kredytowe stworzone są do płatności bezgotówkowych i nie warto wykorzystywać ich w inny sposób.
  • Dodatkowo nie rezygnuj z karty kredytowej w pierwszych 6 miesiącach jej posiadania, bo bank naliczy za to opłatę 25 złotych.

W pierwszym roku karta i tak jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna . Promocja i tak trwa 6 miesięcy, więc po otrzymaniu bonusu będziesz mógł już zrezygnować z karty bezpłatnie.

W następnych latach karta będzie dla Ciebie bezpłatna po wykonaniu płatności na łączną kwotę 1000 zł miesięcznie (w innym wypadku będzie to 9 zł/m-c).

Dokumenty dotyczące promocji: