mBank zdecydował się zaskoczyć wszystkich nową promocją tuż przed majówką. We współpracy z organizatorem promocji eBrokerem gwarantują najwyższą premię gotówkową w historii tego banku – aż 300 zł za spełnienie kilku aktywności, o których szczegółowo piszę poniżej. Nie pomijaj tego opisu, ponieważ to on pozwoli Ci na zgarnięcie gotówki i możliwość wydania jej na cokolwiek zechcesz.

W dodatku nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli jest zupełnie darmowe.

Co ważne: Nie jest to żaden konkurs, ani losowanie. KAŻDY kto uważnie wykona kroki opisane w tym artykule otrzyma 300 zł. Gwarantują to regulaminy promocji, do których link zamieszczam na końcu mojej analizy.

W tej promocji otwierasz bezwarunkowo darmowe i w pełni mobilne konto z kartą – jeśli Ci się spodoba możesz zostać klientem na dłużej. Jeśli nie – łatwo zamkniesz je po odebraniu premii

Banki od zawsze prześcigają się w ofertach, a w ostatnim czasie zaszło to tak daleko, że zaczęli dawać nagrody i gotówkę za to, żebyś założył u nich konto.

Potwierdzają to nasi czytelnicy w komentarzach:

Domyślam się, jakie pytanie może Ci teraz chodzić po głowie… Ale jak to? Czy to w ogóle możliwe? Dlaczego bank płaci za założenie i przetestowanie konta osobistego?

Już odpowiadam…

Dlaczego mBank rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko mBank je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Jak widzisz to wszystko ma sens. Ty dostajesz bonus, a bank w ten sposób oszczędza na reklamie. My też cieszymy się z takiego układu bo linki w tym artykule są linkami polecającymi i też dostaniemy drobną prowizję od banku, kiedy skorzystasz z tej okazji.

Codziennie obserwujemy, jak powiększa się grono osób, które nam zaufały. Nasz fanpage śledzi już kilka tysięcy osób i nie mamy zamiaru spocząć na laurach:

Zrobimy wszystko, żebyś poczuł nasze wsparcie zarówno przy zakładaniu konta, jak i ewentualnych późniejszych pytaniach.

Kto może wziąć udział w promocji?

Stawiamy na świadomy udział w promocjach bankowych. Robimy wszystko, żebyś był w 100% pewny na co podpisujesz umowę z bankiem i na jakich warunkach. Dlatego zanim klikniesz w link, sprawdź czy spełniasz ten warunek:

W promocji udział mogą wziąć osoby pełnoletnie, które od 01.01.2017 roku nie posiadały w mBanku żadnego konta osobistego i oszczędnościowego.

Jeśli spełniasz ten warunek, to przejdź dalej, dowiedz się, jaki produkt oferuje mBank i jakie są warunki otrzymania bonusu w wysokości 300 zł.

Co zrobić, aby konto było darmowe?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałam Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałam wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH OPŁAT.

W mBanku eKonto osobiste będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce będą dla Ciebie darmowe, jeśli wypłacisz jednorazowo min. 100 zł. Przy niższej kwocie prowizja wynosi 2,50 zł (niższe kwoty polecam wypłacać poprzez wypłatę BLIK).

Jeśli chodzi o opłaty za kartę, aby nie zapłacić za utrzymanie karty ani grosza wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 350 zł.

I to tyle! Teraz czas na działanie! Oto instrukcja co trzeba zrobić, aby odebrać od mBanku wszystkie bonusy. Stworzyłam ją na podstawie regulaminu promocji, który standardowo zamieściłam na końcu artykułu, więc możesz w dowolnym momencie wszystko zweryfikować.

KROK #1 – Zarejestruj się w promocji

Ta promocja jest organizowana przez firmę zewnętrzną eBrokerParnter, którą bank zatrudnił do przeprowadzenia akcji.

W zawiązku z tym należy najpierw zarejestrować się na stronie organizatora, a później otrzymasz dostęp do linka, dzięki któremu założysz konto już na stronie mBanku. Wszystko jest 100% bezpieczne.

Oto co należy po kolei zrobić:

Na rejestrację w promocji masz czas do 31 maja 2021 r. włącznie. Zrobisz to klikając w ten link:

Prawdopodobnie nie masz jeszcze utworzonego konta na eBrokerPartner, więc najpierw kliknij „Zarejestruj się” w dolnym, prawym rogu.

Pamiętaj, żeby podczas rejestracji podać taki sam numer telefonu i mail, jaki podasz we wniosku o konto – te dane muszą się zgadzać.

Tutaj wystarczy, że zaznaczysz zgody dotyczące przekazania jedynie niezbędnych informacji w celu wydania Ci nagrody przez organizatora. Nie musisz zaznaczać zgód marketingowych.

Po rejestracji otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym.

Gdy już się zalogujesz, to w zakładce „Akcje” będziesz miał dostępną promocję „Twoje konto z BONUSEM I PREMIĄ„. Kliknij w nią, a następnie kliknij „załóż konto” i.. właśnie trafiłeś na stronę banku.

Pierwszy punkt pt. „Rejestracja w promocji” masz z głowy 🙂 Teraz przejdźmy do szczegółów zakładania konta.

KROK #2 – Załóż konto z kartą płatniczą

Wniosek złożysz całkowicie przez internet, a mBank obiecuje, że wypełnienie formularza zajmie dosłownie 5 minut (i tak faktycznie jest).

Cały proces jest wyraźnie opisany na stronie banku, więc wszystko powinno pójść gładko. Przy czym warto wspomnieć, że udział w promocji biorą jedynie konta indywidualne (nie zakładaj rachunku wspólnego).

Krok #3 – Wykonaj te proste aktywności przez 4 miesiące

Warunki w pierwszym miesiącu minimalnie różnią się od warunków w pozostałych 3, dlatego przeczytaj uważnie poniższe kroki.

 • W ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu otwarcia konta zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Pamiętaj, że wpływ musi być zaksięgowany przez bank, więc jeśli siódmy dzień wypada w sobotę lub niedzielę – nie odkładaj tego na ostatnią chwilę.

Po prostu po otwarciu konta zleć przelew zasilający. Pieniądze możesz przelać ze swojego konta w innym banku lub od znajomego. Ważne, żeby nie był to przelew z Twojego innego konta w mBanku (np. konta oszczędnościowego). Kiedy bank zaksięguje wpłatę, możesz wyczyścić konto i pieniądze przelać dalej.

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto lub w następnym wykonaj min. 8 transakcji kartą (w tym mogą być również płatności telefonem) lub BLIK

Możesz je zrobić przy okazji codziennych zakupów. Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci formę płatności i kup nawet 8 bułek i za każdą zapłać osobno kartą w kasie samoobsługowej. Wartość płatności nie ma tu znaczenia. Warto też pamiętać o tym, że bank nie zaliczy transakcji zwróconych.

 • W następnych 3 miesiącach wykonaj te same aktywności (wpływ i płatności kartą), z tą różnicą, że zarówno na wpływ jak i na płatności będziesz miał cały dany miesiąc.

W sumie warunki będziesz musiał spełniać przez 4 miesiące.

Potrzebny przykład? Nie ma sprawy:

Zakładając konto 6 maja zapewnij pierwszy wpływ na kwotę min. 1000 zł maksymalnie do 13 maja (czyli przelew wykonujesz min. dzień wcześniej żeby zdążył się zaksięgować tzn. 12 maja) oraz wykonaj min. 8 płatności kartą/BLIKiem do końca maja lub czerwca. W lipcu, sierpniu oraz wrześniu zapewnij wpływ na min. 1000 zł oraz w każdym z tych miesięcy wykonaj min. 8 płatności kartą/BLIKiem.

Kiedy otrzymasz bonus?

Premia 200 zł w przypadku tej promocji została podzielona na cztery części:

Każdą z 4 części w wysokości 50 zł otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Jeśli chodzi o premię 100 zł od organizatora, to o spełnieniu warunków organizator poinformuje Cię mailowo lub SMS-owo najpóźniej do 20 sierpnia 2021 r. Wiadomość ta będzie zawierała link przekierowujący do formularza, w którym będziesz musiał wskazać numer otworzonego w ramach tej promocji.

Do tego linka będziesz miał również dostęp w zakładce „Wypłata” na swoim profilu użytkownika na portalu eBrokerParnter. Na wypełnienie go będziesz miał 7 dni od momentu otrzymania informacji. W regulaminie wyraźnie zaznaczono, że nieuzupełnienie tego pola skutkuje brakiem premii, dlatego uważnie śledź skrzynkę i SMSy.

Ta część premii zostanie Ci wypłacona na konto promocyjne do 6 września 2021 r.

Pomoc od nas

Aby wszystko ładnie podsumować i ułatwić Ci „odhaczanie” spełnionych warunków, przygotowałam dla Ciebie plik PDF. Jestem pewna, że będzie dla Ciebie pomocny:

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dodatkowa premia za polecenia

Możesz zdobyć również dodatkową premię za polecanie konta w mBanku. Choć jest to dość wymagające zadanie, wiec na potrzeby tego artykułu traktuję to bardziej jako dodatek, niż nieodłączna część promocji.

Jeśli masz komu polecić konto mBank, to możesz w ten sposób zarobić do 250 złotych (50 zł za jedno polecenie).

Oto co powinieneś zrobić:

 • zalogować się na swój profil na eBrokerParnter,
 • przejść do zakładki „Akcje”,
 • skopiować kod polecający,
 • udostępnić go osobie poleconej.

Osoba polecona musi:

 • stworzyć konto na stronie organizatora dokładnie tak, jak Ty to zrobiłeś,
 • uzupełnić Twój kod polecający w oknie, które pojawi się po kliknięciu „Weź udział”, gdy jest zalogowana do swojego profilu na stronie organizatora,
 • jeśli osoba ta będzie chciała również zdobyć całe 300 zł, to musi wykonać cały krok #3

Generalnie, abyś mógł zdobyć pieniądze za polecenie, to wystarczy, że osoba polecona wykona 8 płatności kartą/BLIKiem jedynie w pierwszych dwóch miesiącach posiadania konta. W ten sposób możesz zyskać 50 zł, a osoba polecona 100 zł. Jeśli jednak chce zawalczyć o całą premię, tak jak Ty, wtedy wykonuje cały krok #3.

Wypłata tej części premii za polecenia jest dokładnie na tych samych zasadach, co wypłata premii 100 zł za aktywności. tj. do 6 września 2021 r. Po prostu otrzymasz skumulowaną wiadomość o obydwu premiach. Zawsze będzie trzeba wypełnić formularz swoim numerem konta.

Dokumenty dotyczące promocji: