Tego nawet my się nie spodziewaliśmy. W ostatnim czasie bonusy z mBanku są naprawdę wysokie, ale ta promocja przebiła wszystkie poprzednie. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, będziesz mógł zgarnąć w sumie aż 650 złotych.

Wysokość zdobytej przez Ciebie premii będzie zależeć nie tylko od tego jakie aktywności wykonasz ale również od sposobu, którym w ramach tej promocji, założysz konto w mBanku.

Wszystko dokładnie rozpiszę poniżej…

Pamiętaj, że wcale nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego konta. Nikt nie zabroni Ci mieć dwóch rachunków. Sama wolę mieć zapasowe konto, tak na wszelki wypadek. Zwłaszcza, jeśli może być zupełnie darmowe.

Ale musisz się spieszyć…

Jak się pewnie domyślasz, takie promocje są zazwyczaj ograniczane ilością wniosków. Nie jest inaczej w tym przypadku. Jedyne pierwsze 2500 wniosków załapie się na dodatkowy bonus w postaci 200 złotych do Allegro.

Na szczęście dowiesz się, czy się załapałeś jeszcze przed zdecydowaniem, czy chcesz wziąć udział w promocji. Na stronie promocyjnej banku jest bowiem licznik, który pokazuje ile zostało promocyjnych kont. Tak wygląda na dzień opisywania tej promocji:

Kto może z tego skorzystać?

Zazwyczaj takie okazje bankowe skierowane są do nowych klientów i z tą jest podobnie. Skierowana jest do wszystkich, którzy w okresie po 1 stycznia 2020 roku nie posiadali w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego.

Po założeniu konta będziesz mieć prostą drogę do zgarnięcia pełnej premii 650 zł, która podzielona jest na kilka mniejszych bonusów. Możesz wybrać te, które są dla Ciebie najłatwiejsze do zdobycia albo postarać się bardziej i zgarnąć je wszystkie.

Konto musi być indywidualne. Nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, jeśli chcesz wziąć udział w promocji.

Bonus #1 – Za założenie konta, szybki wpływ i płatności

Pierwszym etapem uczestnictwa w promocji jest założenie konta i wykonanie pierwszych kilku aktywności (wypunktowanych poniżej). Zacznijmy od możliwych sposobów otwarcia konta:

 • Poprzez videoweryfikację (na selfie) – pobierasz na telefon lub tablet aplikację mBanku i tam podajesz swoje dane oraz weryfikujesz tożsamość poprzez przesłanie zdjęć dowodu osobistego i zdjęć twarzy.
 • Standardowo kurierem – wchodzisz na ten link promocyjny, klikasz w przycisk „chcę otworzyć konto”, wypełniasz formularz wybierając opcję „wpiszę dane samodzielnie”, a kilka dni później przyjeżdża kurier z dokumentami, aby zweryfikować poprawność danych.
 • Poprzez e-Dowód – wchodzisz na ten link promocyjny, klikasz w przycisk „chcę otworzyć konto”, a następnie wybierasz opcję „Automatycznie przez e-Dowód” i przechodzisz przez uproszczony proces otwierania konta.

Po otwarciu konta, aby otrzymać pierwszą premię, należy wykonać następujące aktywności:

 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Jak już wspomniałam, w zależności od tego którą metodę otwarcia konta wybierzesz, taki możesz zdobyć bonus w tym kroku. Najmniej premiowane jest otwarcie konta na selfie, a najwyżej poprzez e-Dowód.

 • Jeśli otworzysz konto videoweryfikacją (selfie) i wykonasz powyższe aktywności na koncie, to otrzymasz 250zł przelewem.
 • Jeśli otworzysz konto kurierem otrzymasz w tym kroku 100zł przelewem na konto oraz voucher 200zł do wydania na Allegro i miesiąc AllegroSmart (oczywiście po wykonaniu wymienionych aktywności na koncie).
 • Z kolei jeśli otworzysz konto e-Dowodem to po wykonaniu dalszych aktywności na koncie, zgarniesz pełną pulę 250zł przelewem na konto oraz 200zł do wydania na Allegro i miesiąc AllegroSmart.

Wybierając opcję kuriera lub e-dowodu należy podczas wypełniania wniosku zaznaczyćzgodę na mOkazje. Na pierwszy rzut oka, zgoda ta jest bardzo niewidoczna, bo znajduje się wśród innych zgód pod koniec wniosku w tym miejscu:

Jednak plus jest taki, że albo zaznaczysz, że akceptujesz wszystkie zgody (marketingowe, na elektroniczną korespondencję oraz mOkazje) albo formularz Cię dalej nie przepuści. Kiedy rozwiniesz treść oświadczeń, między innymi oświadczeniami znajdziesz to, na którym nam najbardziej zależy:

Wypłata premii nastąpi do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Voucher do Allegro będzie udostępniony jako „kafelek” w zakładce mOkazje, w panelu bankowości internetowej.

Przykład: Załóżmy więc, że konto otworzyłeś w sierpniu. Następnie w 7 dni zasil konto, a czas na wykonanie płatności masz do końca września. Premię za ten krok otrzymasz wtedy do końca października.

Bonus #2 – 50 zł za aktywności w drugim miesiącu

W drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli otworzyłeś w sierpniu, to aktywności z tego kroku wykonaj w październiku, a do końca listopada otrzymasz bonus.

Bonus #3 – 50 zł za aktywności w trzecim miesiącu

W trzecim pełnym miesiącu od otwarcia konta:

 • przelej na nowe konto min. 1000 zł (całą kwotę jednym przelewem).
 • wykonaj min. 8 płatności kartą i/lub BLIK.

Premię otrzymasz przelewem do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzyłeś w sierpniu to wykonanie tych płatności oraz zapewnienie wpływu wykonaj w listopadzie, a do końca grudnia otrzymasz bonus.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w sierpniu i użyjesz opcji „e-dowód” lub „na selfie” to po spełnieniu warunków w sierpniu/wrześniu, premię otrzymasz do końca października.

Bonus #5 – 100 zł z otwarcie konta dla dziecka

 • W miesiącu, w którym otworzyłeś konto i/lub w następnym otwórz darmowe „eKonto Junior” dla swojego dziecka poniżej 13 r.ż lub eKonto możliwości dla dziecka poniżej 18 r.ż. Zrobisz to wygodnie przez internet, infolinię lub w placówce.

Premię otrzymasz przelewem do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Przykład: Jeśli konto otworzysz w sierpniu to czas na otwarcie konta dziecku masz do końca września, a do końca października otrzymasz bonus.

Podpowiedzi:

Jeśli warunki dla powyższych bonusów się ze sobą pokrywają to nie musisz wykonywać ich podwójnie – za jednym razem zgarniesz więcej premii 🙂

Przelew zasilający konto na kwotę 1000zł może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku lub od znajomego czy rodziny. Do wpływów zaliczane są również wpłaty we wpłatomacie i wpłaty w oddziale banku. Pieniądze nie muszą leżeć żaden określony czas. Możesz tego samego dnia zwrócić pieniądze na swoje główne konto.

Ważne jest również, abyś nie zostawiał płatności kartą na ostatnie dni miesiąca, ponieważ zaksięgowanie płatności w banku może zająć kilka dni (szczególnie w weekend). Przez takie opóźnienie możesz nie zmieścić się w wyznaczonym miesiącu i stracić bonus.

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Abyś miał pewność, że niczym nie ryzykujesz dokładnie przejrzałam tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta w mBanku jest całkowicie darmowe.

Z kolei karta płatnicza będzie dla Ciebie darmowa po wykonaniu w danym miesiącu płatności na kwotę 350zł – inaczej opłata wyniesie 7zł. Jednak nawet jeśli pominiesz spełnianie tego warunku bezpłatności to zdobyte premie mocno przekroczą wszelkie poniesione opłaty.

Darmowe są tutaj również wszystkie bankomaty w całej Polsce. Ważne tylko, aby wypłacać kwoty 100zł lub więcej.

Mała prośba…

Jeśli ten artykuł był dla Ciebie pomocny to możesz również odwdzięczyć się za pracę, jaką w niego włożyłam, podając podczas zakładania konta kod polecający: banklovers99

Wystarczy, że wpiszesz go w pole jak poniżej:

Ty nic w ten sposób nie tracisz, a my zyskamy od banku drobną prowizję za polecenie nowego klienta i będziemy mieć dodatkowy budżet na utrzymanie strony.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: