To się nazywa mocne wejście! Citi Handlowy wchodzi z nową promocją z rekordowym bonusem w wysokości 700zł (dla porównania ostatnie bonusy pieniężne oscylowały wokół 400zł). Warto się pospieszyć, bo ilość promocyjnych kont jest ograniczona do pierwszych 3500 i z naszego doświadczenia wiemy, że to nie jest dużo jak na tak dobrą promocję.

Ten bonus składa się z 4 części:

  • 130zł za zapewnienie wpływów na konto
  • 250zł za aktywności na koncie
  • 300zł za wpłatę wynagrodzenia
  • 20zł za wyrażenie zgód marketingowych

To Ty decydujesz, które warunki spełniasz i który bonus będzie Twój.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i jesteś nowym klientem Citi Handlowy albo powracającym klientem, który od 31 grudnia 2021 roku nie posiadał ani współposiadał konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citi Handlowym, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Promocja trwa do 18 czerwca 2024 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3500 kont.

Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Pamiętaj, aby w ramach promocji otworzyć konto z kartą.

Podpowiedź: Nasze doświadczenie oraz relacja czytelników pokazują, że zakładanie konta „na selfie” w banku Citi Handlowy jest czasami problematyczne. Aby uniknąć frustracji związanej z ciągłym odrzucaniem zdjęć dowodu i/lub twarzy, sugerujemy założenie konta z udziałem kuriera. Ten sposób jest naprawdę szybki i niezawodny.

A oto instrukcja, co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda „Bądźmy w kontakcie” – 20 zł

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wnioskowania o konto należy

  • poprzez system bankowości elektronicznej,
  • sms,
  • e-mail,
  • powiadomienia w aplikacjach
  • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ww. zgody musisz utrzymać jedynie do końca kolejnego miesiąca, po tym w którym otwarłeś konto. Pierwszego dnia następnego miesiąca możesz je od razu wycofać.

Po wykonaniu tych kroków, premia 20zł zostanie do Ciebie przesłana na konto najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto wraz ze zgodą na kontakt.

Nagroda za wpływy – 130 zł

W dwóch kolejnych miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Jeśli mogę Ci coś zasugerować, przelej kwotę 2100 lub 2050 zł. Dla bezpieczeństwa. Zaraz po zaksięgowaniu możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje własne konto. Nie muszą leżeć w Citibanku żaden określony czas.

Uwaga! nie będą brane pod uwagę wpływy z kont osobistych prowadzonych przez Citi Handlowy

CitiHandlowy przeleje Ci nagrodę 130zł najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nagroda za aktywności – 250 zł

W pięciu kolejnych miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Za każdy miesiąc w którym spełnisz ten warunek dostaniesz 50zł, czyli łącznie masz do zdobycia 250zł. Nagrody dostaniesz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Nagroda za wpłatę wynagrodzenia – 300 zł

W każdym z pięciu kolejnych miesięcy kalendarzowych zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Bonus w wysokości 300zł za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca szóstego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: