Robisz zakupy w Biedronce? Albo w Lidlu? Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – czeka na Ciebie soczysty bonus w wysokości 360zł lub 600zł – to najwyższa premia, jaką kiedykolwiek oferował Nest Bank!

Jedyne co należy zrobić to założyć ich CAŁKOWICIE DARMOWE konto osobiste z BEZWARUNKOWO DARMOWĄ kartą płatniczą, a później płacić normalnie za swoje zakupy – za każde z nich dostaniesz 5% lub 10% zwrotu!

To tak, jakby dostać stałą zniżkę na wszystko co kupujesz!

Promocja trwa do 30 września, ale limit promocyjnych kont jest ograniczony do 5000, więc nie warto zwlekać. Czytaj dalej, aby poznać moją instrukcję, jak z tego skorzystać!

Kto może skorzystać z tej okazji?

Jak czytamy w regulaminie, aby móc skorzystać z tej okazji, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ po 1 stycznia 2022 roku nie posiadać ani współposiadać konta osobistego w Nest Banku

KROK #1 – Załóż konto z kartą i wyraź odpowiednie zgody

Pierwszy krok na drodze do zdobycia premii to oczywiście otwarcie konta w Nest Banku na ich specjalnej stronie promocyjnej (jedynie konta otwarte przez tę stronę biorą udział w promocji).

Zakładając konto, koniecznie wyraź wszystkie zgody marketingowe:

Po wypełnieniu wniosku online, będziesz mógł potwierdzić swoją tożsamość na jeden z 3 sposobów:

  • poprzez rozmowę wideo,
  • w placówce Nest Banku
  • poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku – to najszybsza metoda, z której sam skorzystałem biorąc udział w poprzedniej ich promocji

Od wysłania wniosku masz 14 dni na podpisanie umowy o konto z bankiem.

Krok #2 – Odbierz 360 zł lub 600 zł za płacenie kartą za swoje zakupy

Przez następne 6 miesięcy po otwarciu konta możesz zdobyć 360zł (na bardzo łatwych zasadach) lub jeśli postarasz się trochę bardziej to nawet 600zł – za płacenie kartą Nest Banku w Biedronce lub Lidlu:

Jeśli chcesz zdobyć 360zł:

W każdym miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz powyższe warunki, dostaniesz 5% zwrotu za zakupy w Biedronce lub Lidlu – max 60zł miesięcznie, przez pierwsze 6 pełnych miesięcy po otwarciu konta (łącznie max. 360zł).

Jeśli chcesz zdobyć 600zł:

W każdym miesiącu kalendarzowym, w którym spełnisz powyższe warunki, dostaniesz 10% zwrotu za zakupy w Biedronce lub Lidlu – max 100zł miesięcznie, przez pierwsze 6 pełnych miesięcy po otwarciu konta (łącznie max. 600zł).

Premię za dany miesiąc, otrzymasz ko końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: