Austriacki Raiffeisen Bank Digital wszedł na polski rynek promocji bankowych z przytupem – warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia – wystarczy wykonać płatności internetowe i ocenić trzech sprzedawców po zakupie. Za to otrzymasz nawet do 300zł przelewem.

Dodatkowym plusem jest, że konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Jednak jeśli będziesz chciał zamknąć konto zaraz po otrzymaniu bonusu, to też możesz to zrobić bez żadnych dodatkowych, ukrytych opłat. Decyzja będzie należeć do Ciebie.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i nie byłeś wcześniej posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego Raiffeisen Digital Banku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Posiadanie konta w Raiffeisen Bank Polska nie wyklucza Cię z udziału w promocji

Promocja trwa do 30 listopada 2023 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 2000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

KROK #1 – Otwórz bezpłatne konto z kartą wirtualną

Aby wziąć udział w promocji, należy otworzyć konto z dedykowaną kartą wirtualną przez aplikację bankową. Najłatwiej będzie Ci więc kliknąć w link poniżej bezpośrednio na telefonie, bo wtedy przekieruje Cię od razu do sklepu Google/Apple. Jeśli otworzysz link na komputerze, to przejdź na zakładkę „konto osobiste” i kliknij na żółty przycisk „Pobierz aplikację”.

KROK #2 – Wykonaj te aktywności na koncie i zgarnij 300zł

Teraz wystarczy, że najpóźniej do 30 listopada 2023r:

  • używając wirtualnej karty dedykowanej dla konta wykonasz co najmniej 3 płatności internetowe, każda o wartości min. 50zł
  • za pomocą funkcji Pay&Rate dostępnej w aplikacji bankowej dasz ocenę pozytywną lub negatywną co najmniej trzem różnym sprzedawcom, u których zrobiłeś zakupy

Transakcje nie mogą być anulowane do 15 grudnia 2023r. Dodatkowo bank wyłączył niektóre rodzaje transakcji między innymi takich jak.: wypłata gotówki, przelewy między rachunkami, transakcje dotyczące usług bukmacherskich/hazardowych, zasilenie rachunków rachunków wykorzystywanych na potrzeby usług reklamowych (takich jak Google Ads). Sugerujemy więc wybrać standardowe, zwykłe zakupy internetowe, aby naliczył Ci się pełny 50% cashback.

Aby zdobyć pełny bonus, trzeba zrobić zakupy na kwotę min. 600zł (wtedy 50% cashbacku będzie wynosiła 300zł).

W celu wystawienia opinii danemu sprzedawcy wystarczy, że wejdziesz w historię płatności i klikając w konkretną transakcję będziesz mógł ją ocenić.

Dokumenty dotyczące promocji: