Jak tylko zobaczyłem tę promocję to aż podskoczyłem przed komputerem! Z okazji zmiany nazwy GetinBanku na VeloBank, dostajemy niesamowitą możliwość zarobienia dobrych kilku stówek. Czym prędzej usiadłem do analizowania regulaminu w poszukiwaniu haczyków – i nie ma żadnych!

Wystarczy założyć na tej specjalnej stronie promocyjnej VeloKonto (darmowe) oraz VeloSkarbonkę (darmowa), a później wyciągać z portfela ich kartę podczas codziennych zakupów – wtedy na Twoje konto wpadnie rekordowe, jak na ten bank, aż 600zł.

Aktualizacja! Od 6.02.2023 został wprowadzony program poleceń, dzięki któremu możesz dostać dodatkowe 50zł, a od 15.02.2023 Bezcenne Chwile dołączają od siebie 8000 punktów wartych 100zł, więc łącznie możesz zgarnąć aż 750zł, zamiast początkowych 600zł.

Wszystko dokładnie rozpiszę w artykule poniżej:

Kto może skorzystać z tej okazji?

Jeszcze większym zaskoczeniem niż wysokość premii, było dla mnie to, że prawie wszyscy, którzy nie mają aktualnie otwartego konta w VeloBanku, mogą wziąć udział w tej promocji. Trzeba:

 • Mieć ukończone 18 lat
 • Po 31.10.2022r. nie posiadać konta osobistego w GetinBanku i VeloBanku (posiadanie konta oszczędnościowego lub lokaty nie wyklucza z promocji)

Jak więc zgarnąć te sześć stówek? To banalnie proste, wystarczy wykonać te 2 kroki:

KROK #1 – Otwórz VeloKonto, VeloSkarbonkę i wyraź zgody marketingowe

Otwarcie konta przez kuriera wymaga czekania na telefon od konsultanta, a do tego czasu promocja może być już nieaktualna…

Pierwszy krok zajmie Ci nie więcej niż 7 minut. Najlepiej od razu przygotuj sobie dowód osobisty i lecimy:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i kliknij przycisk „Otwórz konto”. Polecam wybrać opcję otwarcia konta „Na selfie” lub „mObywatel” – to najszybsze opcje i wtedy na pewno zdążysz otworzyć konto nim promocja wygaśnie.
 2. Najpierw podaj dane kontaktowe i przejdź dalej. Następnie wypełnij formularz pozostałymi danymi oraz zaakceptuj zgody marketingowe (wymaga tego regulamin promocji).
 3. W zależności od wybranej metody otwarcia konta potwierdź swoją tożsamość lub czekaj na telefon konsultanta, który potwierdzi Twoje dane i wyśle kuriera z umową do podpisania. Pamiętaj, aby otworzyć zarówno VeloKonto oraz VeloSkarbonkę. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń, czas oczekiwania na telefon może wynieść 3-5 dni roboczych.

Ważne: Jeśli założysz konto wspólne (np. z mężem/żoną) to VeloSkarbonkę też musisz otworzyć wspólną. Każde z Was musi również mieć wyrażone zgody marketingowe, aby promocja była aktywna.

KROK #2 – Płać kartą lub BLIK i zgarniaj 10% zwrotu za płatność (aż do 600zł)

10% zwrotu za płatności kartą to mega dobry deal. Praktycznie każdy z nas wydaje 1000zł miesięcznie na zakupy. Wystarczy więc robić to co teraz, tylko przy kasie wyciągać inną kartę, aby przez pół roku zgarniać maksymalny bonus 100zł miesięcznie.

Oto jak działa to w szczegółach:

 1. Zwrot 10% za płatności kartą lub płatności BLIK z kodem (przelewy się nie liczą) będzie przyznawany przez 180 dni od daty otwarcia konta.
 2. Maksymalnie możesz zgarnąć 100zł w każdym z sześciu 30-sto dniowych cykli licząc od otwarcia konta.
 3. Zwrot otrzymasz na swoją VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni od wykonania każdej płatności.

Tutaj wyjaśnienie jak działa te 180 dni, podzielone na 6 cykli po 30 dni:

Podpowiedź #1: Od razu po aktywowaniu konta w VeloBanku możesz w aplikacji mobilnej, w dziale „płatności zbliżeniowe” założyć kartę wirtualną (jest bezwarunkowo darmowa) i spełniać warunki promocji bez czekania, aż przyjdzie zwykła karta plastikowa.

Podpowiedź #2: Sam też już wziąłem udział w tej promocji i planuję co miesiąc za pomocą karty VeloBanku zasilać moje konto Revolut. Bank w regulaminie promocji nie wykluczył tego typu płatności 😉

Aktualizacja 15.12.2022r.: Promocja działa bez zarzutów! Otrzymałem już przelew pierwszych 100zł!

ROZWIŃ

Nagrałem video, w którym pokazuję otrzymany wpływ od VeloBanku:

A tutaj screen potwierdzenia otrzymania premii:

Aktualizacja 17.01.2023r. – Dostałem już drugą stówkę

ROZWIŃ

Kilka dni temu na moje konto wpadła kolejna stówka z tej promocji – równie łatwo co ta poprzednia bo skorzystałem z opcji doładowania Revoluta:

A tutaj możesz obejrzeć video, jakie nagrałem z tej okazji (w razie jakbyś miał wątpliwości co do autentyczności tego screena to tam pokazuję cały podgląd rachunku):

Aktualizacja 2.03.2023r. – Odebrałem już trzecią stówkę od VeloBanku!

ROZWIŃ

Potwierdzam, że wpłynął mi na konto przelew trzeciej nagrody od VeloBanku:

Standardowo, z tej okazji nagrałem też video z potwierdzeniem:

Aktualizacja 22.03.2023r. – Łącznie zgarnąłem już 400zł od VeloBanku!

ROZWIŃ

Wpłynął mi kolejny przelew nagrody z VeloBanku:

A tutaj możesz obejrzeć potwierdzenie w formie video:

Nasi czytelnicy też potwierdzają, że promocja działa:

Krok #3 – Zarejestruj kartę w Bezcennych Chwilach i zgarnij 8000 punktów wymienialnych na voucher 100zł

Uwaga! Promocja „Punkty na start” dotyczy wielu banków (Velo Bank, Pekao, Alior Bank, Santander, Citi Handlowy), ale oficjalnie punkty promocyjne możesz zgarnąć tylko za jedną wybraną kartę, na której spełnisz warunki promocji.

Otrzymaliśmy jednak informację od jednego z naszych czytelników, że już dostał punkty za wszystkie banki. Musimy trzymać się oficjalnej wersji i nie możemy dać gwarancji, że uda się zgarnąć bonusy z wielu banków, ale praktyka mówi, że jest to możliwe 🙂

W tej części promocji udział może wziąć każdy, kto wcześniej nie zarejestrował karty VeloBanku ani Getin Banku. Jeśli już masz konto w Bezcennych Chwilach, to po prostu zarejestruj nową, dodatkową kartę.

Jeśli nie miałeś wcześniej konta, to załóż je wraz rejestracją karty VeloBank w programie Bezcenne Chwile. Wykonaj ten krok nie później niż do 17.05.2023. Następnie w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia rejestracji dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 100zł.

Mastercard wyszczególnił dość dużo kodów CVC, które nie będą brane pod uwagę (m.in. apteki i drogerie, zakłady bukmacherskie, doładowanie portfeli elektronicznych, hurtownie napojów alkoholowych, bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki), dlatego zalecamy wykonanie zwykłych zakupów w sklepie spożywczym lub na przykład zakupy na Allegro.

Nagroda zostanie przyznana najpóźniej do 30 dni roboczych od spełnienia warunku. Od momentu przyznania masz 3 miesiące, aby wymienić je na wybraną nagrodę (np. voucher do ulubionego sklepu o wartości 100zł).

Pula nagród wynosi 78 333. Wydaje się dużo, ale promocje Bezcennych Chwil cieszą się naprawdę dużą popularnością więc warto się pospieszyć.

🔥DODATKOWO🔥 – Odbierz 50 zł za wpisanie kodu polecającego i zasilanie konta

Jak wspominałem w aktualizacji, jeśli połączysz promocję VeloBanku z programem poleceń, to oprócz podstawowych 600zł oraz 100zł za Bezcenne Chwile, zgarniesz jeszcze dodatkowe 50zł za podanie kodu polecającego.

Wystarczy, że wpiszesz kod polecenia w formularzu podczaszakładania konta. Miejsce na kod znajdziesz w drugim kroku formularza. Będzie wyglądał w taki sposób:

Będzie mi bardzo miło jeśli wpiszesz nasz kod polecający. W ten sposób możesz docenić pracę, jaką włożyłem w przygotowanie dla Ciebie tej treści bo bank wynagrodzi nas drobną prowizją za każdą poleconą osobę. Podaję nasz kod:

8817HM

Aby otrzymać te dodatkowe 50zł oprócz wpisania kodu poleceń musisz również przez 3 miesiące zasilać konto.

Chodzi o to, aby w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu na Twoje nowe konto wpłynął jednorazowy przelew w wysokości co najmniej 2000 zł z dowolnego rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Bonus w postaci 50zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto 2 marca, to zapewnij wpływ 2000zł w kwietniu, maju i czerwcu. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca lipca.

A jak jest z kosztami?

Oprócz regulaminu promocji, prześwietliłem oczywiście również tabelę opłat i prowizji, aby mieć pewność, że nie ma tam ukrytych żadnych kruczków. I nie ma 🙂

 • 0 zł za prowadzenie VeloKonta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za VeloSkarbonkę (bezwarunkowo)
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne z VeloKonta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za przelewy z VeloSkarbonki na VeloKonto
 • 0 zł za kartę płatniczą, jeśli masz mniej niż 26 lat.
 • 0 zł za kartę płatniczą, jeśli masz 26 lat i więcej oraz w danym miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą (inaczej 7zł)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą (inaczej 5zł)

Oznacza to, że podczas spełniania warunków promocji wszystko w łatwy sposób będzie dla Ciebie darmowe, a po zakończeniu promocji sam zdecydujesz czy chcesz zachować to konto na dłużej czy je zamknąć – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Dokumenty dotyczące promocji: