Jeśli nas obserwujesz i bierzesz udział w promocjach bankowych, to zapewne wiesz, jak rzadko zdarza się sytuacja, w której opisujemy promocje dla obecnych klientów banków. Prawda jest taka, że praktycznie 99% promocji dotyczy nowych klientów, którzy muszą spełniać określone warunki karencji.

Jednak nie dziś i nie w tej promocji! Promocja zorganizowana przez Bank Millennium dotyczy bowiem osób, które już posiadają konto w Banku Millennium.

Nagrodą w tej promocji jest 50zł, które dostaniesz przelewem na swoje konto. Aby je otrzymać musisz spełnić następujące warunki:

  • masz ukończone 18 lat
  • w okresie od 25.08.2023 r. do 25.09.2023 r. nie płaciłeś BLIKiem zbliżeniowo w sklepie
  • posiadasz telefon z systemem Android z zainstalowaną aplikacją mobilną banku
  • najpóźniej do 26 października zapłacisz w sklepie min. 5 razy BLIKiem zbliżeniowym na dowolną kwotę

Ilość nagród jest ograniczona do pierwszych 8602 klientów, którzy spełnią warunki udziału w promocji, więc nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę.

Ostatnie podrygi dobrej pogody mogą pomóc w wyjściu z domu i spełnieniu warunków – być może nawet teraz spacer do sklepu będzie przyjemnością!

Możesz kupić kilka drobiazgów osobno nawet na łączną kwotę 5zł, a za to dodatkowe 50zł wpadnie do Twojego portfela. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 26 listopada przelewem na swoje konto.

Także nie zwlekaj, tylko leć spełniać warunki!

Dokumenty dotyczące promocji: