Bank Pekao S.A. wraca ze swoim hitem – tym razem podwyższając premię o dodatkowe 50zł dzięki programowi Bezcenne Chwile.

Łącznie dostaniesz więc okrągłe 250zł premii za założenie w 100% darmowego konta na tej specjalnej stronie i wykonanie jedynie 15 płatności kartą na dowolną kwotę – możesz płacić nawet za bułki w piekarni.

W dodatku pierwsze 50zł otrzymasz już za samo założenie konta. To najlepsza promocja dla młodych od Pekao S.A. ever, więc czytaj dalej!

Warto wspomnieć również, że konto osobiste dla młodych i karta płatnicza od września 2021 są bezwarunkowo darmowe. Tak samo przelewy internetowe – więc nie musisz się obawiać żadnych ukrytych opłat.

Kto i kiedy może skorzystać z tej promocji?

Promocja wystartowała 24 stycznia 2022r. i zostanie zakończona 31 marca 2022r. o godzinie 23:59, ale im wcześniej założysz konto tym wcześniej otrzymasz premię.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które nie miały jeszcze 26. urodzin (mają od 18 do 25 lat włącznie) oraz po 1 stycznie 2020r. nie posiadały konta ani lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020r. to też możesz zgarnąć 250zł w tej łatwej promocji.

4 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć okrągłe 250zł

Wszystko jest banalnie proste, a im szybciej założysz konto tym szybciej otrzymasz swój bonus. Całość można streścić w 3 punktach:

KROK #1: Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne dla młodych”. Zaznacz zgodę na przystąpienie do promocji i kliknij czerwony przycisk, a później zarejestruj się podając swoje dane w prostym formularzu.

Pamiętaj, by założyć konto z kartą płatniczą Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX) – musisz wybrać dokładnie tę kartę, a nie domyślną Visa.

KROK #2: Następnie zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

KROK #3: Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 31.03.2022r.) zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś nigdy wcześniej nie miał zarejestrowanej karty Pekao w tym programie.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj 3 płatności kartą u partnerów programu. Płatności mogą być na dowolną kwotę więc możesz kupić jakieś drobiazgi na Allegro, w Empiku czy nawet hot-doga na CircleK.

Muszą to być płatności kartą, a nie BLIK.

KROK #4: Następnie wykonaj 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu 5 płatności). Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za 1 bułkę w piekarni.

Ważne, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem. Płatności z kroku trzeciego będą się wliczać do tych 15 płatności z kroku czwartego.

Jeśli założysz konto w lutym to wykonaj min. 5 płatności w marcu, min. 5 płatności w kwietniu oraz min. 5 płatności w maju.

Jeśli założysz konto w marcu to te płatności musisz wykonać odpowiednio w kwietniu, maju i czerwcu.

I to tyle! Czekaj na swoje 250zł

Naprawdę to tylko tyle. Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli założysz konto w lutym to pierwszy przelew wpłynie do końca marca. Dla kont założonych w marcu – do końca kwietnia.

Drugie 50zł otrzymasz po 30 dniach od wykonania płatności z kroku trzeciego. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 4000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 50zł do ulubionego sklepu np. na Allegro.

Z kolei bonus 150zł za płatności z kroku czwartego otrzymasz przelewem w trzech częściach po 50 zł do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto lub zachować je sobie na dłużej – w końcu jest darmowe 🙂 Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Moja opinia o tej promocji

Zachęcam, żebyś wypełnił formularz rejestracyjny już teraz, zanim inne zadania pochłoną Twoją uwagę. To zajmie dosłownie 10 minut. A szkoda byłoby przeczytać cały artykuł, dowiedzieć się jak łatwo zdobyć te 250zł i nie mieć z tego nic…

Dokumenty dotyczące promocji: