BNP Paribas nie zwalnia. Po promocji Walentynkowej (która zakończyła się przed czasem), proponuje swoim nowym i powracającym klientom, którzy teraz otworzą nich zwykłe konto osobiste, aż 430zł premii gotówkowej.

W dodatku aktywności, jakie należy wykonać na nowo-otwartym koncie, aby otrzymać premię są banalne – to co robisz na co dzień, czyli przelewy i płatności BLIK.

Czytaj dalej bo poniżej rozkładam na czynniki pierwsze wszystkie zapisy regulaminu promocji i podaję instrukcję, jak krok po kroku przez to przejść:

Promocja trawa do 17.05.2024r. (włącznie) lub do wyczerpania limitu 9000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana, regulamin jest w tej kwestii jednoznaczny i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest bardzo intuicyjny. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Załóż konto, aktywuj kartę i zgarnij pierwsze 50zł

Jak już wspomniałem, na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 17 maja 2024, ale im wcześniej założysz konto, tym wcześniej otrzymasz bonus z promocji.

Najpierw tutaj, wypełnij krótki formularz (wymagane są wszystkie zgody i nie da się bez nich przejść dalej). Po rejestracji, zobaczysz link do otwarcia konta promocyjnego (dostaniesz go również na maila) – kliknij go, postępuj zgodnie ze wskazówkami banku i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę Mastercard o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Dane, podawane podczas zakładania konta, muszą być takie same, jak te w formularzu rejestracyjnym. Jeśli na którymś etapie wystąpi błąd to należy odinstalować aplikację GoMobile i rozpocząć wniosek od początku (od kliknięcia w link do otwarcia konta promocyjnego, który otrzymasz w mailu).

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Ostateczny termin na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 31.05.2024 r. Kartę aktywuj od razu po jej otrzymaniu poprzez bankowość elektroniczną, telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, w bankomacie, płacąc kartą z użyciem PIN-u lub po prostu w oddziale banku.

Konto i karta od BNP Paribas są bardzo atrakcyjne na tle konkurencji, a tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta jeśli min. 1 raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe (inaczej 2,50zł)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash

🔥No i elegancko! Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą część nagrody w wysokości 50zł! Do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta i aktywacji karty, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem otrzymania nagrody. Będzie tam link, w który należy kliknąć i podać numer konta do wypłaty nagrody. Premię otrzymasz na konto do końca miesiąca.

Przykład: Zakładasz konto i aktywujesz kartę płatniczą w marcu, 22 kwietnia otrzymasz e-mail z prośbą o podanie numeru konta do wypłaty nagrody. Do 26 kwietnia uzupełnij te dane i do 30 kwietnia otrzymasz przelew.

💰 Odbierz 380zł za aktywności w dwóch miesiącach

Chodzi o pierwszy i drugi miesiąc, następujące po miesiącu otwarcia konta. Jeśli otworzysz konto w marcu to aktywności wymienione poniżej wykonaj w kwietniu i maju (w każdym z tych miesięcy):

wykonaj min. 4 transakcje BLIK na dowolną kwotę – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie, doładowanie portfeli elektronicznych czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc najlepiej zapłacić za zwykłe zakupy w sklepach. Zaliczone będą również przelewy BLIK na numer telefonu.

zapewnij przelew zasilający konto na min. 900 zł (łącznie) – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Liczy się suma wpływów, więc możesz nawet tę samą stówę przelewać tam i z powrotem kilka razy, aż spełnisz ten warunek. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

wykonaj min. 2 zwykłe przelewy na kwotę min. 50zł każdy za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Może to być zwykły przelew na Twoje konto w innym banku, do znajomych albo rodziny ale w tym kroku nie liczą się przelewy natychmiastowe, BLIK na telefon ani wykonywane przez pośredników jak np. PayU. Chodzi o cały przelew na kwotę 50zł lub więcej – nie może to być kilka mniejszych przelewów.

🔥 Za spełnienie warunków w pierwszym miesiącu otrzymasz 190zł najpóźniej do końca drugiego miesiąca, natomiast za warunki z drugiego miesiąca otrzymasz przelewem kolejne 190zł do końca trzeciego miesiąca.

Przykład: Jeśli otworzysz konto i aktywujesz kartę w marcu to aktywności wykonaj w kwietniu i maju, a dwie premie po 190zł otrzymasz do końca maja i czerwca.

Premie są jednak od siebie zależne. Oznacza to, że aby otrzymać premię za następny miesiąc trzeba spełnić warunki poprzedniej premii, dlatego zalecam uważność! Konto i karta muszą być aktywne na dzień odbioru nagrody.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: