PKO BP rzadko pojawia się na liście kont promocyjnych. Jeśli już – to częściej są to promocje dla młodych. Tym razem jest inaczej. Jeśli się postarasz, dostaniesz aż 600 zł do wydania na Allegro. A jak to dokładnie wygląda?

 1. GŁÓWNY BONUS: 200 zł na Allegro za otwarcie dla siebie Konta za Zero z kartą oraz za wykonanie kilku aktywności na koncie.
 2. BONUS DODATKOWY dla dzieci do 17 r.ż: 200 zł na Allegro za otwarcie Konta dla Dziecka z kartą Junior oraz za wykonanie kilku aktywności. Maksymalnie w promocji możesz otworzyć 2 konta dla dzieci.

Możesz skorzystać tylko z jednej premii, jeśli nie masz dzieci lub nie chcesz otwierać im konta. Wtedy dostaniesz okrągłe dwie stówki na wydanie na co chcesz.

W promocji możesz wziąć udział do 30 września 2023r, ale trzeba się spieszyć bo liczba voucherów jest ograniczona – bank przygotował jedynie 3000 voucherów.

Więc jeśli jesteś pełnoletni i nie posiadałeś lub współposiadałeś konta osobistego w PKO BP po 1 stycznia 2022 roku, to koniecznie czytaj dalej, bo masz przed sobą możliwość zrobienia dużych zakupów na Allegro płacąc za nie bonem od PKO BP. Jeśli posiadasz konto w Inteligo, to śmiało możesz wziąć udział w promocji! Ten sam warunek dotyczy kont dla dzieci.

Co powinieneś wiedzieć o bonach na Allegro?

 • Bony będą podzielone na części: 200 zł (maksymalnie 3 x 200 zł)
 • Bony są ważne do 30 czerwca 2024 roku
 • Aby je wykorzystać robisz normalnie zakupy na Allegro i po przejściu do płatności wpisujesz kod tutaj:
 • Bon obowiązuje na cały „koszyk” więc możesz zrobić zakupy u wielu sprzedawców, aż uzbiera się dana kwota
 • Nie można użyć dwóch bonów naraz
 • Bon nie pokrywa kosztów wysyłki
 • W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości kodu przy kosztach dostawy wynoszących 0 zł (łącznie z usługą Allegro Smart), naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.

„Konto Za Zero” – czy faktycznie jest za zero?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
 • 0 zł – przelewy internetowe autoryzowane kodem SMS lub w IKO
 • 0 zł – wypłata kartą w bankomatach PKO BP
 • 0 zł – wypłata gotówki BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 5 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku 10 zł)

Jak widzisz wystarczy, że będziesz wypłacał gotówkę w bankomatach PKO BP lub poprzez BLIK oraz wykonasz min. 5 płatności kartą w miesiącu, a konto będzie dla Ciebie zupełnie darmowe.

Odbieram 200 zł do Allegro w dwóch prostych krokach – oto instrukcja:

Krok #1. Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Najpóźniej do 30 września 2023 roku wejdź na stronę promocji za pośrednictwem poniższego linka, zarejestruj się, a następnie załóż konto wraz z kartą:

Na stronie, promocyjnej, którą podałam powyżej znajdziesz takie oto pola:

Jak widzisz, już na samym wstępie określasz, czy otwierasz konto wyłącznie dla siebie, czy również dla dzieci – prawdopodobnie jest to im potrzebne, aby oszacować, ile jeszcze pozostało promocyjnych kont.

Ważne, żebyś założył konto ORAZ zarejestrował się w promocji.

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii. Sugeruję więc zrobić to w takiej kolejności:

1. Przejdź na stronę promocyjną i najpierw zarejestruj się w promocji
2. A dopiero później, na tej samej stronie kliknij przycisk otwierający konto

Wtedy masz gwarancję, że niczego nie zapomnisz 🙂

Zakładanie konta trwa zaledwie kilka minut, a proces jest bardzo intuicyjny. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód marketingowych – dla Ciebie i dla dziecka. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody. Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku. Nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów.

Krok #2. Wykonaj tę jedną aktywność

W każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • wykonaj 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – możesz zrobić zakupy zarówno w internecie jak i zapłacić za zakupy w sklepie.

Tak naprawdę warunki spełnisz łatwo w ciągu jednego dnia. Wystarczy osobno zapłacić za 5 bułek kartą lub BLIKiem (lub za zakupy w internecie). Nie liczą się wypłaty/wpłaty z bankomatów oraz przelewy (BLIK i standardowe).

Możesz też zapłacić za bilety do kina, paliwo, restaurację – za co chcesz. Jeśli płacisz za zakupy w internecie pamiętaj, aby wybierać opcję „karta”, w której podajesz numer karty i kod zabezpieczający z jej odwrotu (jeśli wybierzesz „szybki przelew”, to płatność nie zaliczy się na poczet spełnianych warunków promocji).

Dodatkowy bonus 400zł za konta dla dzieci

Jeśli miałeś w zamyśle otwarcie konta dla swojego dziecka/swoich dzieci, to jest to możesz skorzystać z dodatkowej premii. Wystarczy, że do 30 września 2023 r. , w swojej bankowości internetowej lub placówce, otworzysz jedno ze wskazanych przez bank kont:

 • Konta dla Dziecka z kartą Junior lub/oraz (dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 13 r.ż)
 • PKO Konto Pierwsze z kartą KP (dla nastolatków, które ukończyły 13 r.ż. oraz nie ukończyły jeszcze 18 r.ż.)

Możesz otworzyć maksymalnie dwa takie konta promocyjne i za każde z nich otrzymasz 200 zł, jeśli dziecko do 31 października 2023:

 • dziecko zapłaci min. 5 razy kartą lub BLIKIEM.

Możesz otworzyć 2 Konta dla Dziecka, dwa Konta Pierwsze lub po jednym z każdego rodzaju – to nie ma dla banku znaczenia.

Kiedy i jak otrzymasz swój bon na Allegro?

Tak jak wspomniałam, bonus będzie podzielony na części, a to, kiedy otrzymasz voucher zależy od tego, kiedy zarejestrowałeś się w promocji:

 1. do 31 grudnia 2023 r. – dla konta otwartego w sierpniu 2023 r.
 2. do 31 stycznia 2024 r. – dla konta otwartego we wrześniu 2023 r.

Jeśli chodzi o bonus za konta dla dzieci, to sytuacja jest podobna:

 1. do 13 października 2023 r. – jeśli spełnisz warunki promocji do 22 września 2023 r.
 2.  do 17 listopada 2023 r. – dla pozostałych.

Nagrodę będziesz mógł odebrać poprzez bankowość internetową iPKO w sekcji „poczta”.

Pamiętaj, aby do czasu odbioru nagrody mieć aktywne konto, kartę i w czasie wydawania nagrody mieć aktywną aplikację IKO. Nie wycofuj również zgód marketingowych.

Dokumenty dotyczące promocji: