Słyszałeś może o nowej, pierwszej edycji Programu Poleceń banku PKO BP? Jeśli nie, to zdecydowanie powinieneś, bo warunki są więcej niż dobre.

Poleć konto znajomemu, a wtedy Ty oraz znajomy dostaniecie po 100 zł. Jest kilka warunków na start, które musi spełnić osoba zakładająca konto, ale sam zobaczysz, że są naprawdę proste i do spełnienia „przy okazji” użytkowania.

Przeczytaj mój dzisiejszy artykuł i dowiedz się jak zarobić na bankach!

Co musisz wiedzieć i zrobić jako osoba polecająca?

Bank zastrzegł, że w takie bankowe polecenie, mogą wejść osoby, które posiadają konto w PKO BP co najmniej 90 dni – zanim więc zaczniesz polecać, sprawdź od kiedy masz rachunek.

Program trwa do 6 kwietnia 2021 i w ramach tej edycji możesz polecić do 10 kont.

A co musisz zrobić, aby rozpocząć zarabianie na kontach bankowych? Niewiele, a w zasadzie, to prawie nic 🙂

Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się do Programu na stronie www.polecam.pkobp.pl, wygenerujesz kod polecenia i znajdziesz kogoś wśród znajomych, kto chciałby otworzyć konto w banku PKO BP i zgarnąć szybką stówkę.

Komu możesz polecić konto?

Zarobić na zakładaniu konta bankowego z Twojego polecenia może każdy, kto w okresie od 5 marca 2018 r nie posiadał Konta za Zero w banku PKO BP.

A teraz czas na działanie..

Przekaż te informacje osobie, której polecasz konto

W pierwszym kroku skopiuj tego linka i prześlij go osobie, która ma założyć konto w promocji z polenia wraz ze swoim kodem polecającym:

Podczas zakładania konta trzeba zaznaczyć zgodę marketingową oraz regulamin Programu Poleceń.

Licząc od dnia otwarcia konta należy w ciągu 30 dni kalendarzowych wykonać tylko jeden z dwóch poniższych warunków (do wyboru):

  • minimum 3 płatności bezgotówkowe kartą + 3 płatności BLIKIEM (z wyłączeniem transakcji w bankomatach)
  • płatności BLIKIEM o równowartości minimum 500 zł

Jeśli chodzi o płatności BLIK, to bank bierze pod uwagę wyłącznie zakupy z użyciem kodu BLIK. Nie są brane pod uwagę przelewy oraz wypłaty z bankomatu BLIK.

Jako płatność kartą bank zaliczy wszystkie płatności w internecie, sklepach stacjonarnych oraz płatności zbliżeniowe telefonem (z użyciem technologii NFC).

Kiedy możecie spodziewać się bonusu?

Bank dokonuje weryfikacji spełnienia powyższych warunków i zastrzega sobie na to 50 dni od momentu zakończenia tej edycji (czyli 6 kwietnia 2021) i zobowiązuje się że pieniądze za założenie konta przeleje w kolejnych 30 dniach. Są to ostateczne terminy, więc jest bardzo prawdopodobne, że wypłaty bonusu nastąpią szybciej.

Żeby było jeszcze łatwiej…

Opisane warunki są bardzo ważne, bo bez ich spełnienia nikt z Was nie otrzyma premii. W związku z tym, przygotowałam dla osoby polecającej plik PDF, który w promocjach bankowych przygotowuję dla czytelnika.

Wraz z linkiem do otwarcia konta prześlij również link do PDF-a, w którym znajdzie wszystkie warunki do odhaczenia – tak, aby zmniejszyć ryzyko pominięcia jakiegoś punktu.

Plik PDF z listą kroków do odhaczenia dla osoby polecanej >>

„Konto Za Zero” – czy faktycznie jest za zero?

Skoro posiadasz konto w PKO BP, to zapewne wiesz jak wyglądają opłaty. Jednak warto przynajmniej w skrócie przedstawić je osobie, której polecisz konto. Abyście nie musieli przeszukiwać internetu w poszukiwaniu tych danych, poniżej wypunktowałam najważniejsze infomracje:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe autoryzowane kodem SMS lub w IKO
  • 0 zł – wypłata kartą w bankomatach PKO BP
  • 0 zł – wypłata gotówki BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce (kartą 10 zł)
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 5 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku 10 zł)

To tyle! Lubię opisywać takie polecanie produktów bankowych, w którym obydwie strony mogą zyskać – taki układ uważam za najbardziej sprawiedliwy. Kwota jest wysoka (zazwyczaj jednak spotykam się z poleceniem wartym 50 zł) a i warunki są bardzo przystępne. Do tego możesz zyskać w sumie aż 1000 zł, także warto rozejrzeć się wśród znajomych i popytać, czy ktoś akurat nie chciałby dorobić szybkiej stówki za założenie konta. Polecaj i zarabiaj!

Dokumenty dotyczące promocji: