Właśnie ruszyła promocja banku BNP Paribas, w której za wyrobienie karty kredytowej Mastercard oraz płacenie nią za zakupy otrzymasz nawet do 400 złotych.

Działa to na zasadzie moneybacku w wysokości 10%. Nie ma żadnych dodatkowych warunków, więc jeśli po prostu robisz dużo zakupów, to zwrot otrzymasz „przy okazji”.

Promocja karty kredytowej trwa do 31 maja 2023 roku, do godz. 23:59. Po tym czasie zostanie wyłączona, a Ty zamiast liczyć pieniądze – zostaniesz z niczym.

Nie czekaj więc na ostatni moment, tylko od razu się zarejestruj:

Kto może wziąć udział w promocji BNP Paribas?

Jeśli po 1 września 2022 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś karty kredytowej w BNP Paribas, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 400 zł premii.

Ale to nie koniec. Ponieważ jest to karta kredytowa, bank ma dodatkowe warunki:

  • musisz być osobą pełnoletnią
  • musisz złożyć wniosek o kartę kredytową i OTRZYMAĆ POZYTYWNĄ DECYZJĘ. Co za tym idzie, musisz mieć dobrą historię kredytową. Osoby zadłużone, z komornikiem lub tytułami egzekucyjnymi są wyłączone z promocji.

Jeśli nie masz żadnych zaległości i spełniasz wszystkie warunki, to zaczynamy:

Po #1. Podpisz umowę o kartę kredytową Mastercard

Bez tego w ogóle nie pójdziemy dalej, więc najlepiej zrób to od razu, a najpóźniej do 31 maja 2023. Wybierz kartę Mastercard, to warunek regulaminu. Dodatkowo bank wymaga spełnienia dwóch warunków:

  • zaloguj się do bankowości elektronicznej, nadaj PIN oraz dokonaj w niej aktywacji karty do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę
  • wyraź zgody na kontakt w celach marketingowych

Wypełnij dane kontaktowe na poniższej stronie. W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku i przejdzie z Tobą przez dalszy proces wnioskowania o kartę.

Po #2. Spełnij proste warunki moneybacku – czyli płać za zakupy

W każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę:

  • wykonaj płatności nową kartą kredytową na łączną kwotę min. 1000 zł, jeśli chcesz zdobyć maksymalną kwotę moneybacku

Bank odda Ci 10% wartości wykonanych zakupów, maksymalnie 100zł miesięcznie, przez 4 następne miesiące.

Najlepiej jeśli zapłacisz za zakupy w sklepie lub Internecie, w kawiarni, restauracji lub na stacji benzynowej, ponieważ bank wykluczył część płatności takich jak doładowanie portfeli elektronicznych, zakupy kuponów loteryjnych czy żetonów do gier kasynowych, transakcje gotówkowe, miejsca z kodami MCC 5300 oraz 4111, płatności za rachunki.

O wysokości moneyback bank informuje w wysyłanym po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zestawieniu transakcji.

To wszystko!

Naprawdę! Nic więcej nie musisz robić. W ramach nagrody, bank nie naliczy Ci opłat za korzystanie z karty kredytowej.

Ile zapłacisz za kartę kredytową?

W ramach promocji bank nie naliczy Ci opłaty za korzystanie z karty kredytowej na okres 12 miesięcy. Jeśli będziesz używał jej do płacenia i spłacał zakupy w czasie 56 dni – masz ją za darmo. A poza tym?

  • 0 zł – opłata za korzystanie z karty (po okresie 12 miesięcy: 12 zł chyba że kartą wykonasz płatności w wysokości 1000zł)
  • 6%, min, 10 zł – wypłata gotówki z bankomatu
  • 56 dni – okres bezodsetkowy, potem RRSO wynosi 26,85% w skali roku.

Dokumenty dotyczące promocji: